+17 oy
874 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından
Kendi adıma söylüyorum post açan arkadaşların postuna baktığımda bazen ağır laflar edenler var bir haftadan beri çok zor günler geçiriyorum bunalimdayim ve biraz kafamı dağıtmak için buraya giriyorum ..yaptığınız yorumlar başkasının hayaatini etkileyebilir yapmayın bunu şimdi benide lincleyen olur.ama buraya zaten genelde sıkıntısı olan merak ettiği olanlar geliyor cokmu zor güzelce cevap vermek hemen tersliyorsunuz karşınızdaki insan zor günler geciriyo olabili ve yaptığınız kötü yorumlar psikolojisini etkileyip intihara bile sürükleyebilir..insanlara noluyo şaşırıyorum çok acımasız olduk karsinizdaki belki yaşta sizden küçük belki biraz yol gösterici bı ablaya ihtiyacı var belki yaptığı şeyin yaşadığı şeyin doğru olduğunu düşünüyor ama siz bunun yanlış olduğunu söylemek yerine sert bı üslupla lincliyorsunuz..bence millet olarak bı silkelenip kendimize gelmemiz lazim

31 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Kalp kırmaya ego yarıştırmayı marifet zannediyorlar boş ver takma kafana
tarafından
Canım ❤️❤️
tarafından
Ama bazıları da sabrımızı deniyor bence. Ben de kötü konuşmam kimse için ama geçen biri paylaşmıştı kaynım kızımı taciz ediyo sürtünmüs falan gibi bişey yazmış,kaynanasina söylemiş o da kızmış buna,eee bana küstü sizce barismali mıyım. Hadi büyür burdan yak,gel de çıldırma..
tarafından
O konuda haklısın bende fikrimi açıkça yazarım ama bazıları hakikaten kırmak için aşırı egoist yorumlar yapıyor ve bunlar genelde aynı kişiler
tarafından
Allah yardımcıları olsun ne diyim :D
(2,049 puan) tarafından
Artiliyorum seni kokos abla
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Vallahi bende anlamadım canım burda sonuçta kimse kimseyi tanımıyor yeri geliyor mutluluğumuza üzüntümüze ortak oluyoruz dualar ediyoruz ne güzel ama bu son zamanlarda bir çekememezlik ve bir havalanma tavırlar gelmiş bende anlamadım gitti Vallahi uzak durmaya çalışıyorum 
tarafından
Artı alınca başları göğe eriyor canım bilmiyor musun karşıdaki insan umrunda olmaz yeter ki artı olsun
tarafından
Hulyaaa beni tanimiyon mi gızzzzzz :D
tarafından
Seni tanımaz mıyım kurban ❤❤❤❤
tarafından
Kurbaneeeyyy ❤️❤️❤️
tarafından
Bacikoommmm benim ❤❤❤❤❤❤
+1 oy
(1,556 puan) tarafından
Canım evladın varsa evladını ve kendinden başka kimseyi çok onemseme fikir alışverişi yapabilirsin tabiki ama bu hayatını çok etkilemesine izin verme 
(1,556 puan) tarafından
Ne demek canım sen moralin bozuk olunca burda konuşup için ısınan biri olursa bence ona özelden msj at ben görüyorum burda samimi olup özelden msjlasanlarda var
(601 puan) tarafından
Var tabi ya genel olarak bnde olumsuz yorum almıyorum sağolsun güzel yorumlar yapıp moral veren insanlarda var beni hiç tanimayip benim için dua eden insanlarda var ..insan olmak demek bu bence Allah razı olsun kuzum
(1,556 puan) tarafından
Nolcak aaa hadi şimdi git kendine bı çay koy benden :D keyifli keyifli ic
(601 puan) tarafından
Kızım uyuyo dhaa kalkmadı eşimde uyuyo horul horul bnde hala paspal pasapl yatiyom kafamı dinliyorum  :D
(1,556 puan) tarafından
Ooohh yuvarlan ozaman ordan oraya bende çocuk uyuyodu biraz kestireyim dedim uyandı zaptiye gibi beni bekliyo:)
+1 oy
(44,603 puan) tarafından
Burayi önceden çok takardimda şimdi tınn diyip geciyom suratıni omrumce gormiycegim insanlar için tatlı canımı asla uzemem.
0 oy
(12,968 puan) tarafından
İntihara sürüklenecek kadar kimse benim için önemli değil
(601 puan) tarafından
Rabia sağol kuzum teşekkürler ❤️
(12,968 puan) tarafından
Kimseyi kıracak yorumlar yapmamaya çalışıyorum genelde post da açmam. Evet kendi adıma burası benim için önemli değil demek istiyorum yani sen takabilirsin ama ben takmıyorum gerek yok çünkü. Sana tavsiyem dozunda kullanman ve etkilenecegin postlara bakma. Ha diyeceksin şimdi nerden bileyim felan haklısın başını okurken insan bazen tahmin yürütüyor bazen de başlıkta yazıyor zaten o şekilde kendini sıkmana gerek kalmaz kuzum. Ben burası için konuştum normal hayat için değil.
(601 puan) tarafından
Sağol canım benim teşekkürler ❤️
(12,968 puan) tarafından
Rabbim anneni feraha cikartsin ❣️
(601 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum dünden beri moralman biraz daha iyiydi duzelcek Allah'ın izniyle
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Evet bende gördüm herkes bi laf yetiştirme kalp kırma pesinde 3 günlük dünya tanımadığımız insanları neden ne icin kırıyoruz anlamıyorum unutmayın catik bi kaş bile kul hakkıdır bence boşuna kimseyi kırmayın 
(1,238 puan) tarafından
Çok yanlışı  benim de 2 yaşında kızım var ama çoğu şeyi bilmiyorum mesela yani ne var bunda sorun barsa sor ne diye küçümseyip dalga geçer gibi yorum yaparlar ki
tarafından
Aynen öyle bilmediği şeye bile yorum yapan çok insan var gösteriş yapanimi dersin özelini dokenimi dersin
(1,238 puan) tarafından
Hele bi cinsellik postu olsun bak bakalım nasıl koşup soruyorlar soyl3 mi yaptınız boule mi yaptınız diye
(601 puan) tarafından
Toprak hilal tam olarak onu demek istedim anlamışsın beni teşekkürler :)
tarafından
Rica ederim canim bu platform u yanlış anlayan Bir cookk insan var
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kız aman boşver ne takıyorsun herkes kendi lafından sorumlu bu saatten sonra tanımadığın insanlara ahlak edep üslup öğretemezsin kiiii buradakiler isminden ibaret çoğunun ismi bile doğru değil eğer bu kadar etkileniyorsan girmemelisin bence tabi yine senin tercihin
0 oy
tarafından
Seni +++++++ gerçekten öyle bacım yürü arkandayım bende tam bunun için post acacaktim
0 oy
tarafından
Sırf artı almak için yapıyorlar.  Özellikle bir kaç kişi.  Allah kalplerine şifa versin
tarafından
Bu tartışılır canim biz kötü anlamda demiyoruz insan nefsine vurunca ne demek istediğini anlıyor pist sahibini n
(601 puan) tarafından
Beni onlara dahil etme.+ Alınca elime ne geçecek ne işe yaradığını bile bilmem..yapan vardır o ayrı ama ben kendi açımdan da konuştum bazen insan tek bı olumlu cümleyi duymak bile güzel bı cümleyi duymak bile hoşuna gidiyo.guzel yorum yapılınca sağol Allah razı olsun demeyi biliyoruz vize iyi geliyo güç veriyo motive ediyo yani bu benim açımdan böyle.ama kötu yorum alincada iyi gelmiyo insana
0 oy
tarafından
Bacım iyi hoş da tanımadığı insanlar yüzünden intahara suruklenecek olan girmesin mantıksız yani
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Burda tanımadıgı hayatında bir yer kaplamayan yüzünü görmediği kısacası hayatında gereksiz olan insanlar için bu kadar etkilenen insanlara anlam veremiyorum. Burda ki hiç kimse kendimden değerli değil intihara sürüklenecek kadar burayı kafasına takanın zaten aklından zoru vardır. 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Bnde biraz önceki posta gördüm yağ ile ilgili dalga gecip âşşağılıyor bazılari kardesim senin durumun vardir kek pohaca yaparsin yağın 1 ay gitmez imkanı yoktur 5 ay kullanir yargilamak niye birde bir de bir bayan yazmis ihtiyacin var sa yag cay seker yolliyim diye kadini aşşağılıyor çok yalnış
(601 puan) tarafından
Şuan kimse aldığı parayla ben yetıyorum ben rahat hayat yaşıyorum diyemez bence..markete gelen oyuncak için bile bazen diyorum şimdi buna vereceğim parayı eve başka bişey almak için kalsın çokta lazım değil diyorum ..çok zor bı hayat şartları var heleki yağ almak amann amann..mama aldığım yok büyüdü kızım uçmuş mama fiyatları bezler desen öyle şeker öyle un ekmek herşey ya..insanların fakirligiyle bile dalga geçer oldu insanlar.eskiden elimizde ekmekle kapı önüne çıkamazdik annemiz derdi görür canı çeker şimdi ağzımızla dlaga geçer hale geldik
tarafından
Ranza ben yazdım ve yine söylüyorum varsa yüreğiniz benim gibi atsin ibanini para.gonderilim yardım olsun ne var kendi şehrimde olsa evet allahin üstüne yeminim olsun gönderirdim sen kendine bak yorum yapıp kaçma yardım et madem.olmayanlara oyle lafta boncuk dagitmayin burda onu aldım.bunu.aldim kek yaptım.borek yapyim masam.nasil cocuk oda aldik iyimi diye atanlara neden.laf soylemiyorsunuz boş boş konuşup benim canımı sıkma
(2,803 puan) tarafından
Klavye delikanlısı icinde ki ofke nefret yorumlarınada yansımış:) Tövbe de ALLAH IN üzerine yemin edilmez kaçmıyorum biryere sadece okadar işsiz deilim sorumluklarim var  şaşırıyorum yüzyüze gelsek iki kelime bir araya getiremiyecek insanlar burda aslan kaplan kesiliyor  ne. De olsa sanaal ortam deilmi ?:)
tarafından
Silme totonu camla Kestirisin etme cahille sohbet küstürursun sizin gibilerden ginah geldi her laftan kötülük ve art niyet arıyorsunuz  zaten büyük altin kalp sende.. sorumluluklarin la uğraş burda klavyede yazan benimle değil.. yuzyuze gelsek üslup öğrenmiş olursun sana bir yararim olurdu :)
(2,803 puan) tarafından
No problem :)))))
0 oy
tarafından

Hemen yazarlar post aciyosan her lafa açık ol diye :angry:

0 oy
tarafından
Hep aynılar , evde kuzular burada kaplanlar 
0 oy
(802 puan) tarafından
Burası ciddiye alınmayacak her söylenene her yazilana inanılmayacak kadar basit bir platform.Yanlisi savunana alkış tutan, doğruyu dışlayan, haddi ve hakkı olmadan yorum yapan, kanka sıfatında avukatlık yapan çok kullanıcı var .Ehil olan lafını bilen kalite kokan nadir insan var ki onlari ayristirip onların yorumuna dikkat kesilmen gerekiyor.
(601 puan) tarafından
Çok doğru söyledin canım
tarafından
İşte bu canım süper bir yorumm
(802 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Burası sadece bir fikir alışverişi olmalı senin verdiğin kararı etkilememeli sen sadece istihare yaparsın yada uzuntunu sevincini paylasirsin buradaki git atla dese atlicanmi ama ne demişler 10 kişi ile istiare yap 10 uda aynı soyluyoesa demekki doğrudur onun için buradaki insanları çokta takmamak gerekiyor ama fikirlerine önem verilebilir
0 oy
tarafından

Bi takim var oyle agzindan cikani kulagi duymayan. Sorsan evde sesleri cikmaz ya da yuzyuze gelsen iki cumleyi bir araya getirecek medeni cesareti yoktur. İcinedeki mutsuzluk ve ofkeyi klavyesiyle bosaltiyor boyle.

Takilmamak lazim, sanal bi platform burasi sonucta. 
tarafından
Kuzummmmm ❤❤❤+++++
(601 puan) tarafından
Aynen öyle canim
tarafından
Bacikooommm❤️❤️
tarafından
❤❤❤❤❤❤⚘⚘⚘⚘⚘
0 oy
(3,157 puan) tarafından
Aynısını dün yaşadım bı posy açtım ne görgüsüzlük kaldı ne saygım araba aldik diye demediklerini birakmadilar
(601 puan) tarafından
Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin canım ...insanların mutluluklarına sevinmiyoruz artık bencillikmi kıskançlık mi bilmem nefretle beslenir oldu insanlar ..bazıları hariç tabi
(3,157 puan) tarafından
Sadece dedimki ev alanın borcu varda araba alanın borcu yokmu neden araba alandan insanlar beklenti duyuyruor dedim tatlı alamiycak değilim ama buna kiziyorum. Dedim arabada zaruri ihtiyaç degilmi banami öyle geliyor anlamış değilim inan o yorumlardan sonra migrenin tuttu
(601 puan) tarafından
O yorumu yapanlar muhtemele kapicida bile araba vari destekleyenler dur...arabada bı ihtiyaç heleki çocuk varsa.bugun sahip olduğumuz neyi peşin parayla aliyoruz şükürler olsun evde aldık arabada hala kredi ödüyoruz yeni evlendigimizde eşimle cebimizde 1 TL para kalırdı 50 kuruş paylasirdik 8 sene öncesi yani.abartmiyorum tam olarak böyle olduğu günler oldu...bolluk içinde yaşamıyoruz ne yazikki milletçe şartlar imkanlar belli ama insanın sahip olduğu şeyide kıskananlar var ne mutlu almış demek yerine
0 oy
tarafından
Çok doğru diyorsun ncm katılıyorum bn elimden geldiğince insanlar a güzellikle anlatmaya çalışıyorum amaa bı post açsam kötü şeyler duyabiliyorum
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Bazıları harbi çok bilmiş 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 402 göst.
4 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 656 göst.
29 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 668 göst.