0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından

Bepantol sürüyorum geçiyor arada kantoron yağı geçiyor sonra yine hemen böyle oluyor napmam lazım kızlar doktora gittim sağlık ocagına bebek egzaması olur arada biter bepantol sür dedi sadece 

image

7 Cevaplar

0 oy
(942 puan) tarafından
Çok mu öpüyor sunuz acaba. Egzama gibi de bilemedim. 
(179 puan) tarafından
Geçsin diye öpmüyorruz hiç ama böyle
-Reklam-
0 oy
(534 puan) tarafından
Ne kadarlık canım ? Benimkinin de böyle ama salya artışı olduğu için . Eğer diş dönemindeyse normal
(179 puan) tarafından
Tam 4 aylık kuzum ondan mı acep
(534 puan) tarafından
Net bişey demiyim de diş çıkarma belirtileri arasında bu var yanak ,boyun altında ve ağız kenarlarında kızarıklık dökülme sıralanıyo salya artışı varsa diş dönemine de girdiyse -az çok anlarsın- bu normal . Nemlendirici yada bepantol sür ara ara ben de bebek yağı sürüyorum
(179 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Bizim bebişimizde de var hatta bizimki kosa bi süre bacaklara bile vurdu. Öyle okunca doktorumuz kortizonlu krem verdi 5 gün kullandık geçti. Şimdi La roche posay lipikar duş jeli ve nemlendiricisini kullanıyorum. Egzamada bol bol nemlendirmek, ütüsüz çamaşır giydirmemek, terletmemek ve sıcak değil ılık suyla banyo yaptırmak, cildini havluyla kurutmak değil hafifçe nemini alıp nemlendirmek önemli. 

Ama bütün bunlara rağmen geçmezse çocuk doktorunuz alerjik bir durum olup olmadığını araştıracaktır..
(179 puan) tarafından
Taman canım
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Çok öpülmektende olur canım babasının sakalları sürttuyse veya bişey giydirirken sürtüp alerjide yapmiş olabilir 
(179 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(659 puan) tarafından
Bizim daha çok belirgindi kıpkırmızı bide kaşınıyordu sağlık ocagı bir krem yazdi 2gün kullandık hemen geçirdi birdahada tekrarlamadı 
(179 puan) tarafından
Adı neydi kremin kuzum
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Egzamaya benzettim ben soyulma oluyor mu bence mutlaka bir doktora götür geçmiş olsun
(179 puan) tarafından
Sağol götürdüm doktora krem sür dedi bepantol
0 oy
(785 puan) tarafından
Aynı şey ilk kızımda yaşadım benim kızımda dört aylıktı yanağında bozuk bir TL büyüklüğünde bundan çıktı kortizonlu krem verdiler kullanınca geçiyordu ama sonra tekrar çıkıyordu sonra birde nazardan oluyorsa dediler bi hocaya okutturun dediler köyümüzde vardı tanıdık birisi Allah rızası için okuyan bir abla var di iyi bir hocadan el almış kendisi o baktı direk bakır basması olmuş dedi nazardan dolayı olur dedi o okuduktan sonra komple geçti izi bile kalmadı 
(179 puan) tarafından
Aaaa demek öyle
(785 puan) tarafından
Aynen canım isterseniz sizde bir okutturun iyi bir hocaya sizede faydası olur mutlaka

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 235 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 310 göst.
0 oy
14 cevap 373 göst.
30 Kasım 2020 Aile kategorisinde Sevgi25 (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 419 göst.

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...