0 oy
489 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar benim eşimin ve kayınbabamın demir doğrama ve ferforje işleri var önceden şöyle konuşmuştuk dedesi ferforje bebek sepeti yapsın 1 yaşına kadar kullanacağı bi sepet olsun sonra da benim kendi annem abim mobilya almak istiyorlardı onlarda onu alır demiştik. Dün kayınvalidemle bakmaya çıktık bebek setleri falan 500 den başlıyor. Bi mobilya beşik beğendik içinde setiyle birlikte sepet yapmayalım gereksiz falan diye düşündük şimdi. Bebek setini alıp hem sepete hem mobilyaya koyabilir miyiz? Sepet çok gerekli mi? Yeni doğduğunda yanımda durması açısından hangisi kullanışlı olcak? 

imagebu dedesinin yapacağı sepet ama belli değil işte.

image

Buda beğendiğimiz beşik 

5 Cevaplar

0 oy
(354 puan) tarafından
Bence ikisinin setleri birbirine uymaz ben beğendiğiniz beşiğe benzer bir karyola beşik almıştım eltim benden önce doğum yaptı oda 150 liraya küçük portatif bir beşik almıştı ondan onu aldım 7 aya kadar kullandım kaldırdım koydum kullanışlı oldu 
tarafından
Bende aynısını yapcam odası var bu mobilyayı alsamda odasına koymak istiyorum ama portatif ne alabilirim yatağımın yüksekliğinde bi süre yanımda kalması açısından
(354 puan) tarafından
Herhangi küçük bez bir beşik olabilir hem çokta ucuz hemde sökünce yer kaplamıyor ikinci çocukta kullanır ama yatağınızın yüksekliğinde olmaz ama ne gerek varki öyle olmasına
tarafından
Yanımda dursun geceleri yatağında o şekilde düşünmüştüm
(354 puan) tarafından
Bence ayrı durmalı eliniz kolunuz çarpabilir
tarafından
Deli uyuyan bi insan değilim yanımda duracaktan kastım benim yatağımda değil kendi sepetinde yada beşiğinde ama yanımda
-Reklam-
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Bence bunlar boşuna masraf. Bi zaman sonra kullanilamicaklar. 6 aylıkken ayağa kalkarsa kayinbabanin yaptığı beşikten düşebilir bebek(Allah korusun). Hevesini hiç kırmak istemem ama benim düşüncem bu yönde. 

Kendi evim olmasına rağmen park yatak aldım sırf odadan odaya gidebileyim diye. Ayrıca üst katında bebek ayaklanincaya kadar dursun, alt katında istediği zamana kadar dursun diye. Sonra büyüyünce de güzel mi oda yaparım ona daha rahat olur düşüncesindeyim.
tarafından
Yok hevesim yok zaten ne yapacağımı bilemez haldeyim park yatak istemiyorum ama yinede ilk doğduğunda mobilyayı yatağımın yanına alsam gelen misafir olacak bi oraya bi buraya götür olmaması lazım işte bilmiyorum
(2,634 puan) tarafından
Sen bilirsin canım.  Bu işler biraz da bütçeye bağlı.
Ben bi odayı şuan park yatak kurup yanına tekli yatağım var onu hazırlıcam. Kendim ne zaman iyi oldum , yatak odasına yatağıma geçerim.  Hem gelen de oraya gelir mahremiyetine de girmez düşüncesindeyim.
tarafından
İşte bende yatak odama gelmesinler diye mobilyasını odasında tutup yanımda durabileceği portatif bişey istiyorum
(2,634 puan) tarafından
Foroğraf atıyorum sana dur
0 oy
tarafından
Ikisinin seti birbirine uymaz çünkü boyutları farklı madem böyle bir mobilya alınacak bence sepet beşik yerine bir hamak beşik yapın ve mobilya beşik alın daha çok işini görür 
tarafından
Hamak beşik eşimde öyle söyledi ama onun içine de gerekiyor mu böyle set
tarafından
Yok canım gerekmiyor zaten bez oluyor o bana babam yaptı tahtadan kumaşını da dikti 4 aydır kullanıyorum hayatımı kolaylaştırdı resmen
tarafından
Tavandan asılı demi kaç aylık olana kadar kullandın canım
tarafından
Yok canım tavandan asılı değil dur ben sana fotoğrafını atayım kızım daha 4 aylık bir yasa kadar yatar herhalde icin de yere yakın bide güvenli
0 oy
tarafından

image

bu şekilde canım bizim besigimiz bir de park besigimiz var bunu gittiğim her oda da kullanıyorum yemek yerken falan yanıma alıyorum mutfağa iş yaaprken koyuyorum içine 
tarafından
Haa evet biliyorum bunu ama yatağıma yakın yükseklikte olsun istiyordum işte
tarafından
Odanda yer yok mu mobilya beşiği odana koyarsın bu tarz bir seyide evin içinde kullanırsın ama tabi yine senin tercihin hangisi hoşuna gidiyorsa onu kullanırsın ")
tarafından
Odamda yer var ama ben mobilyası kendi odasında dursun misafir gelip gittiğinde yatak odama girmesin istiyorum bakıyım kararsızım inşallah bulurum bişey
tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun bakalım
0 oy
(2,634 puan) tarafından

Internette gördüm bunu. Çok beğendim,  odadan odaya taşı, hem anne yani. Istersen bunu alabilrsin

image

tarafından
Evet dün görmüştüm mağazada gezinirken sormadım hiç bak teşekkür ederim
(2,634 puan) tarafından
Rica ederim ♡

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Dmraysegul (585 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 668 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤MUALLİME❤ (3,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 321 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,354 cevap

34,985 kullanıcı

...