0 oy
419 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kizlar yaptigimi ayip buldunuz postu yazma seklime gore hak verdim cektigimi bir ben bir Allah bilirim ilk evlendigim donemdw esim askerdi esimden aldigi 170 lirayi isterlerdi bana 1 kerw 50 lira gonderdi ustume yuruduler dayak yemedigim kaldi esim askerden geldi 1 ay spnra ilk kizima hamile kaldim esim gurbetw cikti annesigilw guvenip annesigil hamile halimle 8 ay boyunca insaata spgukta yatirdilar ac yattim kizim vitamin haplariyla kilo aldi gelisimi cok zayifti elektrigime suyuma kadar kapattilar bi goz odada cam pencere takiliydi zaten insaat halindeydi bildiginiz ben yiyemiyim diye kapima getirilen adak eti bile aldilar koydeki herkes cektigimi bilir bi kac gunde bir yemek getirenlwr olurdu esimde borclarindan eline para gecmezdi bu yaz kizimi hastameye goturcegim gun cebimdeki son 20 lirayi istediler kizima nektari aldim 5 taneye param yetti 3 tanesini utanmadan aldilar sormadilar bile ya kizlar ben cocuk esirgemedw buyudum bagira bagira f.uhus evinde buyumus dediler o. Cpcugu diye seslenirlerdi bana bizim huzurumuzu bpzuyorlar biz esimle yeni duzeliyoruz cocuklarim daha yeni mutlu anne gpruyorlar esimdw biz duzelmisken tekrar basa donmuyelim istiyor yoksa niye kabul etmiyelim biz onlari dusunmesek yok halde dogum yapali 2 ay oldu 5.000 liraya yakin para istediler esim borc yaptida gonderdi yazin koydeyken her hastalandiklarinda bn kostum hastaneye giderlerdi yemeklerine kadr yapardim daha o kadar sey varki ben pek anlatmak istemiyorum morelman etkiliypr bni biz sadecw cocuklarimizi dusunuyoruz esimlw bosanmanin esigine geldik son gunlerde duzelmeye calisiypruz gene gelsinler ama bizim huzurumuzu bozmaktan baska bisey yapmiycaklar

.

7 Cevaplar

+2 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım çok zor şeyler yaşamışsın önceki postuna da ilk ben yazmıstım buna da ben yazayım. Bu kadar kötülükleriyle inan güzel davranış haketmiyorlarmış hak veriyorum sana. Sen yapılanları gören Allah a havale et. Anladıgım kadarıyla uzaksınız her zaman gelemezler zaten. Geleceği zaman bırak gelsin. Sen saygı da kusur etme. Yanlısını görürsen yüzüne söyle. Bırak zamanla onlar utansın yaptıklarından. Oğlunun eşine insan sahip çıkmaz mı ya yazıklar olsun 
(3,099 puan) tarafından
Canim diyprum ya esimle aramiz yeni duzeliyor bizim amacimizda bas basa kalip birbirimize firsat tanimak
-Reklam-
+1 oy
(334 puan) tarafından
Yahu ben diyomya 

Bunu yapan insan olamaz diye 

Ay ruhum daraldı be 
(3,099 puan) tarafından
Maalesef oyle canim
0 oy
tarafından
Bır sürü post açmışsın canım kapat dıgerlerını
(3,099 puan) tarafından
1 tane actim kuzum ayni posttanmi acmisim
(3,099 puan) tarafından
Kiz nolmus oyle uygulama kendi kendine cikip duruyprdu bide ust ustw post yazdim ben cikip dueuyordu diyw
tarafından
Uygulama kafayı yedi canım dünden beri 1 sene önceki postlar üstte cikiyo:)
(3,099 puan) tarafından
Postu paylasana kadar ter doktum valla ya paylasada basmadim kendi kendine paylasmis ust ustw kopyala yapistir yaptim valla
0 oy
(48,735 puan) tarafından
yazmıştım zaten ne yaptida esin bile istemiyo diye. gondermeyin para esinde akil yok
(3,099 puan) tarafından
Gondermesek burnumuzdan getirirler kuzum
0 oy
tarafından
Haklısın canım sen sonuna kadar.burada da herkes kaynanadan şikayetçi hayret vala sana yuklenmişler.kim olursa olsun önemli olan senin aile huzurun.kacirmamaya bak.huzur gitti mi gerisi boş oluyor.
(3,099 puan) tarafından
Bizdw o yuzden canim esimle aramiz yeni duzeliyor sadwcw araya kimse girmesin birbirimize firsat taniyalim istiyoruz
0 oy
tarafından
Öyle kaynanayı evime almayı bırak kapımın önünden geçirmem 
(3,099 puan) tarafından
Esimle bende sirf huzurumuz bozulmasin diye
tarafından
Kabul etme cnm gelince huzurunuzu bozacak bu kesin birşey yani hiç umrumda olmaz gelse de kapıyı açmam Bn
0 oy
(9,022 puan) tarafından
İlk postu okudum ama yorum yapmak içimden gelmedi ne diyeceğimi bilmediğimden. Eşin açık açık gelmeyin demiş gelmekte diretirlerse bana yaptıklarınızi unutamıyorum sizi görmek istemiyorum de açık açık bırak küsen kussun darilan darilsin. Eşinde ne güzel olanların farkında senin yanında sana destek. Sen evlatlarınla eşinle çok mutlu ol inşallah
(11 puan) tarafından
Görünce kaynana midemi bulandırıyor artık iyisi kötüsü neler yaşamissin ben senin yerinde olsam elimde kalırlardı benim benim evliliğim de eşimin ailesi yüzüne ablalarınin lafı yüzüne bitti haklısın canım herkes yaşadığını bilir valla sabirliymissin Allah yardımcın olsun canım yine kötü bişey dememissin yüreği güzel kardeşim Rabbim kalbinden geçen tüm güzellikleri nasip eder inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 198 göst.
28 Kasım 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
24 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde heygirls (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 821 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde Gencolar1 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (411 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,948 kullanıcı

...