0 oy
635 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 Annem bni hem yaka paça eşime verdi sonrada ben kendim onu ezmis geçmişim gibi davrandı bana yıllarca bir adam için bni harcadın evlendin dedi esimide ben istemiyordum aslında kedi köpek gibi birbirlerini yediler hep ablalarim sürekli ortalığı karıştırdı eşimden aldı anneme annemden aldı eşime götürdü annem bana hep piskolojik baskı uyguladj kocan şöyle kocan böyle kaynanan ilgisiz fesat bilmem ne gerçektende kaynanam çok kötü bir insandı ama eşim iyiydi ne olduysa sonradan oldu lohusalıkta kavgalar dövüşler başladı annemin gaddar evlatları sürekli eşime annemi karaladilar eşim annemi sevmiyor eşimde onlara annemi karalamis her zaman annemin tarafını tuttum eşime taviz vermedim ama artık bıktım piskolojim berbat beş aydır annemle yaşıyorum hala eşimi kötülüyor tamam haklı olabilir ama bana hiç sen sakın ol olur böyle şeyler demedi dediyse bile arkasından iğneleyici birşey söyledi annemin yanindada durmak istemiyorum esimede gitmek istemiyorum cebimde beş kuruş param yok nereye gidicem ne yapicam bilmiyorum ev tutamam eşya alamam bebeğim çok küçük cikmazdayim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben gittim ne istiyorsun sorabilirsin
tarafından
Anladim canm
tarafından
Ben kacarak evlenmistim sevgiliyken esim cok iyiydi ailem istemedigi icin kacmistim evlenince esim pskolojik baski yapti siddete kalkisti babam kardeslerim istemiyordu bende istiyordum kadin siginma evine gitmeyi kendi memleketim degildi hicbi yer bilmiyordum gitmedim bi kac ay sonra da ailem kabul etti oglumla babamgildeyiz cok sukur
tarafından
Yaa çok şükür.cok sevindim senin adına.herkesin bir olmuyor işte.arkadasa baksana annesi neler etmiş.ben de öyle en başından beri anneme dedim bana sahip çıkmadı.simdi diyor bosanirsan ben sahip çıkarım diye ama o da sırf torun sevgisinden.ziyan oluyor hayatlarimiz işte böyle erkekler yüzünden
tarafından
Allah yardimcimiz olsn
tarafından
Amin cümlemizin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benim Rabbım yar ve yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(218 puan) tarafından
Şuan ki şartlar 

Telefon yasak 

Dışarı çıkmak yasak covidden dolayı

Sigara kullanıyorsan en fazla 5 dal 

Bebeğe ve sana covid testi yapacaklar

En yakın karakola gidip başvurup alıp seni götürüyorlar eşyalarını almasın yanına 

Şuan ki bildiklerim bunlar 
0 oy
(239 puan) tarafından
Bebek annenin hakkıdır canım senden kimse alamaz esin bile yaklasamaz
0 oy
(5,365 puan) tarafından
Arkadaşım geçen ay sığınma evine grmış geçen gün bma anlatı deli mi desen psikopatmı desen herkse orda dedı bağırıp çağryrılarmış sabahın kornde bızı kaldryrolar dyordu çoöukları hasta olmuş ateşlenmiş çok soğuk dyordu  bıde temizlik falan yptryorlamış
(634 puan) tarafından
Bnm bebeğim zaten hasta iki kez havale geçirdi 6 ay önce hastanede yattı yoğun bakımda çok hassas bir çocuk korkuyorum onu yanımda goturemem ayrılamam da sıkıştım kaldım nolur dua et bana hayatım duzelsin
(5,365 puan) tarafından
Senın annen aynu bnm anam gbı bnn iki ablam boşanmış şmdi bazı ailelerde insanın gözunu çıkaryor hanı dedın yaa eşim iyi bebeğin de var sen blrsn yıne ama yuvan bozulmasın bnce blmıyorum nye ne sebepten dolayı babanın evındesın ama eyer çok buyuk sorunda yoksa bnce barış sen blrsn her evdr kavga bnm eşimde iyi ama çok tartışmalarımz olıyrı bi şekl illakı barşyrıuz vala benm iki ablamd boşandı okdr günahlar ki tek başına çaresiz anamda oyle hep kötülüyor ha bu bunu  dedı ha bunu söyledi aynı senın annen gbı yemın edrm Allahım hayrılı kapı açsın vala çok üzüldüm ya:( rabbim kmseyı çaresiz bırakmasın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 229 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 194 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 285 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.