0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kendi arabamiz yok mecbur turlari dusunduk 2 bucuk yillik evliyim tatile gidemedim hic bu yaz gitmek istyorum allahtan bisey olmazsa oglumda 2 yasini tamamlar nisan ayinda kalirsak en fazla 1 gece kaliriz gittgimiz yerde sizce zor.olurmu

3 Cevaplar

+1 oy
(4,589 puan) tarafından
Yavrum giden gidiyo valla zor mor ben cesaret edemem şahsi fikrim çünkü benim kız cok fena asla durmaz ama millet yapiyonhayran kaliyom havalara çıkıyor çocuklar kadınlarda gram sinir stres yok ben olsam olurum kalpten:)
tarafından
Ben gecen senede niyet ettim gitmeye herkes kucuk dedi vazgectim
(4,589 puan) tarafından
Valla canım çocuğuna ve sana bağlı stres yapmam dersen elbette ki gidersin küçükte olsa gidersin ama.ben çok stres yaparım o bagirdikca aman biri bişi dicek diye ayrı agliyo huzursuz diye ayrı burnumdan gelir açıkçası o yüzden yeltenmiyorum hiç
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Canım çocuğuna bağlı mesela benim büyük kız asla ses etmez çok usluydu annemlere gider akşam yatsıya kadar kalırdım çok rahattım yada bi yere gidince yol boyunca yolu izlerdi fln ama küçük kızımla mecburi bi yere gidince 1 saatlik yol 10 saat gibi geliyor stresten eşim bana bağırıyor bu çocukla evden çıkmayalım diye yani hiç durmadan ağlıyor bi yere gidince beni bırak herşeyi ellicem diyor o yüzden misafirliğe bile gitmeye çekiniyorum canım. Tamamen çocuğa bağlı diyorum ya büyük kızımla heryerw giderdim asla huzursuzluk etmez büyük insan gibi otururdu. 
0 oy
(5,760 puan) tarafından
Bnde 2 buçuk yıl evliyim kızım yaza ıkı yaşına basacak bizimde şahsi araba yok vala bndr tatıl istyroum byle senın gbı milletin çoçugu nasıl duruyrı ya:) bndr çok korkuyorum inşşalah gıderiz cnm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 198 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayalet (1,924 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 286 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
22 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 135 göst.