+1 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (1,763 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar kuzey kore de squit qame dizisini getiren kisiye idam cezasi bu diziyi satin alan ogrenciyede omur boyu hapis cezasi verilmis bir dizi icin idam cezasi veriyorlar bizim ulkemizde tecavuzculer kadin katilleri elini kolunu sallaya sallaya geziyor aklima direk bu geldi üzücü

14 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Cnm olayın aslını anlatayım 

Kuzey korede çok ciddi kısıtlama var yasak var

Bu diziyi kuzey koreye saklı sokenlar olmuş 

İdam olacak olan o

Kuzey korede tecevüz ü bırak taciz de bile direk idam ediliyor

Başa sabitle okuyan olur  
(1,763 puan) tarafından
Evet cnm bende soranlara acikladim zaten satin alip 5 arkadasina satan ogrencide omur boyu hapis cezasi almis o 5 ogrencide 5 yil agir iste calisma cezasi almis ben bir dizi icin idam elirken ulkemizde o kadar igrenc suclarda serbest kalabilen kisiler aklima geldi direk
(800 puan) tarafından
Ah cnm ülkede ne normal ki..
O hakimler savcılar hangi yüzle o makamlarda oturuyor
(1,763 puan) tarafından
Vallahi bende bilmiyorum bizim ulkemizde dizi icin biri idam edilse ulke ayaga kalkar ki tecavuzculere bile idamin gelmemesi gerektigini savunan bir kesim de var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım eminmisin 
(1,763 puan) tarafından
Evet cnm bugun butun haberlerde cikti resmide paylasildi idam edilecek kisinin
tarafından
Neden idam ediyorlar ki ne yapmış bu insan
(1,763 puan) tarafından
Guney kore ile kuzey kore dusman ya film guney kore yapimi ulkeye filmi sokmus ki yasakmis cin seyahatinde filmi usbye atmis ulkeye sokmus ogrencide almis oda 5 6 arkadasina satmis o yuzden
tarafından
Aman derde bak keşke bizim ülkede sapıkları meydan da assa
(1,763 puan) tarafından
Iste uzucu olan kismi da bu ya bacim bizim ulkemizde cocuk tecavuzculeri bile 5 yil yatip hopp bir af ile disarsa geziyor adamlar dizi icin idam cezasi veriyor
0 oy
(12,955 puan) tarafından
Cok saçmalık yaptıkları 
(1,763 puan) tarafından
Bende ole dusundum dizi icin idam vermisler cnm daha da uzucu olani bizim ulkemizde o kadar agir suclar isleyip serbest kalan tecavuzculer var
0 oy
(4,124 puan) tarafından

Oranin basbakani zaten katı kuralları var;)) onlarda yapmasaymis

(1,763 puan) tarafından
Aynen yasakmis bati ulkelerinden birsey izlenmesi sarki dinlenmesi bile
(1,763 puan) tarafından
Guney kore ile kuzey kore dusman kardes zaten cnm kuzey korenin kati kurallari var
(4,124 puan) tarafından
Vallahi canlarına yazık birseyin yasak olduğunu bilirken yapmak olmaz bildigin kendi kendilerinin pimini cekmisler
0 oy
tarafından
Vallahi hemde çok üzücü:-(
(1,763 puan) tarafından
Aynen hulyam :(
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Hayatımda gördüğüm en saçma sapan bir sinemamı dizimi her haltsa iyiki izlemedim boş beleş işlerle uğraşıyorlar adam akıllı bişey yapsalar şaşarım 

(1,763 puan) tarafından
:D beni sarmisti film aslinda
(2,702 puan) tarafından
Bana nedense saçma ve boş geliyo tabi herkesin zevki farklı :=)
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Oha ciddi misin sanki Zorla izletti ne alaka ya? Ulan millet bi diziye bile idam cezası veriyor dediğin gibi ülkemizde çocuklara tecavüz edip öldürenler de hücrelerde korunuyor.. Ama haber doğru mu acaba çünkü devamı çekiliyor o filmin 
(1,763 puan) tarafından
Canm film guney kore yapimi cezayi veren kuzey kore.iki ulke birbirine dusman kuzey korede yasakmis izlenmesi bu alan kiside cin seyahatinde usb ye atmis ulkede yaymis
(2,323 puan) tarafından
Hm anladım onun için yani. Bunların ki de saçmalık film izlendi diye idam mı edilir.
(1,763 puan) tarafından
Iste bende bunu sacma buldum yaf bizim ulkemizde o kadar pis suc isleyen kisiler 3 5 sene yatip cikarken adamlar dizi icin idam veriyor
(2,323 puan) tarafından
Bizim ülkede sokak ortasında kızları öldürüyorlar devletimiz o şerefsizzleri alıp hücreye koyup ölen kızın ailesinden aldığı vergiyle o caniyi besliyor! Malesef halimiz bu..
0 oy
tarafından
O kadar haklısın ki ne desek boş 
(1,763 puan) tarafından
Demi kesinlikle hepsi havada kaliyor
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Evet bu bilgi doğru çünkü orda refah seviyesi yok diktatörlük var
(5,220 puan) tarafından
Hayır canm tabiki demek istediğim bir dizi için değil o zaten saçma bi olay. Ama baştaki adamın kuralları belli ve bunuda belirtti bu diziyi izlemek getirmek yasak e sen yasağı delersen cezasında çekecen
Evet bu dediklerine idam bile değil etlerini parça parça kesecen köpeklere Atacan bak daha bu suçları yapıyolar mı. Yanlış bilmiyorsam o ülke kuralları epeyce kati. Kadınlar bile saçını devletin belirttiği şekillere göre kesiyorlar istediği gibi kesmek yasak
(1,763 puan) tarafından
Evet cnm bati ulkelerinden sarki dinlemek bile yasak giyimleri tek duze belirlenen sekilde olmali filan filan o sekilde gidiyor kurallari
(5,220 puan) tarafından
Belkide o daha iyidir kız baksana burda neler oluyoda cezası bile yok içerde bakılıyolar bide üstüne
(5,220 puan) tarafından
Eşin çok haklı iyi çay içipte yollamıyolar bazıları gibi :)
(1,763 puan) tarafından
:)) kendileri bulamiyor ki cayi onlara icirsinler ahahhaha
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Geç bile kalmışlar öyle berbat bir dizi için.  Resmen sinek öldürür gibi zorda kalmış paraya ihtiyacı olan  insanlar öldürülüyor ve bundan da belli kesim insanlar zevk alıyor 

Eşime çok kızmıştım izlediği için. 

Tecavüz katil olayına gelince de onada devlet atmadığı sürece  bu saçma sapan türk dizileri devam eder. 
(1,763 puan) tarafından
Maalesef cnm
0 oy
(940 puan) tarafından
 Bizim.ulkemizde idam olsa eminim.idami hak edenlerin disinda herkes idam edilirdi 

Bence esine tokat atan  bi sure ilaclarla butun motor becerilerini kullanamasin taciz  ilaclarla hadim edilsin  tecavuz edeni  tecavuz ettigi kadina biraksinlar  heleki cocuklara kiyanlarida o cocuklarin analarina
(1,763 puan) tarafından
Keske cnm ne guzel yazmissin ama biz sadece yazdigimizla kaliriz bencw
(940 puan) tarafından
Keske...canim
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Cok hassas bir yere değindin o kadar haklisin ki malesef artik ulkemden utaniyorum
(1,763 puan) tarafından
Bende vallahi ya insan bu haberi okuyunca direk aklina bu dusunce gelir mi bizim ulkemizde geliyor iste
(1,335 puan) tarafından
Bu hale sokanlar önüne gecemeyenler ters dönsün Allah katinda yatacak yerleri olmasın artik milletten tepki almayalim diye normalleştiriyorlar ve cocuk istismar olaylarin uzeri kapaniyor hemen gizlilik yapiliyor cokkk yazik cocuk yetistiriyoruz ama nasil bir dunyaya :(((
(1,763 puan) tarafından
9 aylik oglum var esim uzman cavus bazi gunler evde yok ekmek bitmis alacagim disarda yagmur yagiyor 3 gundur cocugumu bi dakika komsuya emanet edip gidemiyorum oyle bir devirdeyiz yagmur durana kadar ac bekliyorum snra oglumu sskica giydirip ekmek almaya gidiyorum bizi bu hale getirdiler
(1,335 puan) tarafından
Kiyamam canim ya cok cokk üzücü aslinda herseyi duzeltmek idama bakar bak bakalim o zaman igrenclik yapabiliyorlarmi Allah kahreylesin
0 oy
(415 puan) tarafından
Orda insan bol olduğu için öldürmek için küçük nedenler yeterli oluyordur 
(1,763 puan) tarafından
Farkli bir bakis acisi bizim ulkemizde de insan gorunumlu cani cok onlarda oldurulsun
(415 puan) tarafından
İnan bizim ülkeye idam gelse masum olanları asarlar .
0 oy
tarafından
Allah yardımcımız olsn
(1,763 puan) tarafından
Amin.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 403 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 216 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
19 Aralık 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Aysegul&20 (3,388 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 238 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,919 cevap

34,814 kullanıcı

...