0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde (1,870 puan) tarafından
Dün tansiyonum çok çıktı yerimden kalkamadım askm bugün yemekler senden dedim tamam yaparm dedi her neyse yaptı yedik içtik kızı uyutacagz uyumadı TV başına geçtik eve aşırı şekilde balık kokusu gelmeye başladı balkon kapısı açıktı kapatrmisin çok pis kokuyor dedim balkon kapısı bozuk tornavida olmadan kapanmaz bana ters ters sınırlı seklde ordan geldiği ne malum gibisinden konuştu sonrada sinirlice kumandayı koltuğa fırlattı bende kalktım ortalığı ne topladım çocuk icerdeydi ona sert çıktı birazda yeter ya diye bugünde işe giderken yolcu ederken telefonum senn yüzünden kırıldı bunu hiç almiycaktik dedi ne alaka dedm sana nasıl ulaşacaktım dedim uzatma dedi bastı gitti hamilelikten galiba hâlâ ağlıyorum benmi yanlış anlıyorum yoksa adam bana ters mi çözemedim derdimi anlatmak istedim

10 Cevaplar

+1 oy
(1,243 puan) tarafından
Sanki yorulmusta birşeyler buyruldugunda kızmış gibi duruyor yarına birseyiniz kalmaz inşallah cnm sağlıkla al kucağına.
(1,870 puan) tarafından
Amin canım inşallah
(1,243 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Biraz iş yükleyince ağır geliyor bu erkeklere.  Boşver cnm . Hamilesin ağlama bebegin de hisseder 
(1,870 puan) tarafından
Haklısın canım
tarafından
(◍•ᴗ•◍)❤
+1 oy
(2,932 puan) tarafından
Iki gram iş yapınca yoruluyorlar ev eşten şunu yap bunu yap diye emir almak zorlarına gidiyor efendilerin takma salla gitsin kendi kendine normale döner
0 oy
tarafından
Çok sıradan olağan şeyler aslında hamileysen hormonlarinn etkisi ağlayacak bı şey yok cnm
(1,870 puan) tarafından
Haklısın galiba doğuma a kaldıkça duygusallığın artti
tarafından
Normal canım hepimiz yaşadık az sabret
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Bazi Erkeklere 2 iş yaptır bu hareketleri yaparlar canm sende haklısın ama hamileymissinde 
(1,870 puan) tarafından
Haklısın galiba canım ya biliyor kalkamadigimi son gunlerim aşırı stresliyim zaten korkularım var uyuyamiyorm hareket edemiyorum bilmiyorm ben alinganim yada
(1,947 puan) tarafından
Valla ben hamile de olmasam bana bu skeilde davransa eşim yinede alınırım canm kıyamam sen bide hamilesin erkekler bazen anlayissiz olabiliyor akşam eve geldiğinde sende ona tavırlı ol valla alındığını anlasin sanki ne yatırmışsın
(1,870 puan) tarafından
Dünden beri hani zaten moralim bozuk gece değişik rüyalar görmüştüm korktm gün boyu ağladım yataktan çıkmadım oralı bile olmdi
0 oy
(48,618 puan) tarafından
iki is yapmış bi tarafina zor gelmiş yine yaptirma diye yapiyodur
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Zorla yapmış da gerilmiş gibi duruyor :) 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Biraz hizmet edince zoruna gitmiş anlaşılan. 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Yemekten sonra mı böyle oldu 40 yılda bir bi iş yaparlar onu da insanın burnundan getirirler boşver takma kuzum hiç kendini yipratma benimkide covit geçirdim bir işe elini sürmedi 
(1,870 puan) tarafından
Evet yemekten sonra oldu lüzumsuz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 329 göst.
+1 oy
20 cevap 811 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,021 göst.
0 oy
5 cevap 133 göst.