0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (2,368 puan) tarafından

kızlar bugun ne farkettim kızımda sanki dudak bagı var 3yaşa az kaldı sonradan olma ihtimali olurmmu yemekte iştahsız konusması azdı sizce bundan mı kaynaklı ay bi bakın 

image

image

9 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
Bunu ancak doktor anlar fazla olup olmadığı kimi var kimi yok der buradan anlaşilmaz doktora sormalisin 
(2,368 puan) tarafından
öyle yapcm cnm indtgrmdaki var dedi kendi doktpruöuza attm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız o sanki herkeste var baksana sende de vardır
(2,368 puan) tarafından
bende de var evet baktım ama sanki daha belrigin gibi kardesinde de var daha kucuk ay dudak bagı olsa hiç kobusamaz dmi yine anne yemek yemek istemyrm dio nanam nerde annem nerde dio
0 oy
tarafından
Bnce doktora götür canm 
(2,368 puan) tarafından
götrcm cnm babası gelsnde
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Benim kızımda var kalıcı dişleri çıkmadan kestircez
(4,290 puan) tarafından
KBB ye gittik ben emzirme döneminde fark ettim memeyi alirken alt ve üst dudak dışa dönük olması gerekirken kızımın üst dudağı surekli içe kapanık ederdi surekli şu toplandı dışı cikti baktım hala aynı kafaya taktım doktor doktor gezdim devlet anlamadı özele götürdüm doktor sasirdi hatta nasil fark ettin diye neyse konuşmaya engel değil bülbül gibi konuşur ceneli ayni ben gibi sadece dış yapısını engeller dedi ama kesersek vücudumuz herseyi yeniler tekrar yenileyebilir kesin garanti veremem dedi ama ben kalıcı dişleri çıkmadan lazer yontemi ile kestirtcem
(2,368 puan) tarafından
nerde pturuyprsnz Ankara'da mı lazer de bayılıltıyolar dmi evt ya iyi farketmssn bende emzrrken cok incelerdim herşeylerşnide kucukte de var sandım onda yok suan ama buyukte bugun dikkatini cekti büyüdü diye hiç bakma aklıma gelmedi dpgdugnda olsa ne bilym farkederdm ya bu neden cıkarmıs lazerle kestirince cıkmama ihtimali varmı
(4,290 puan) tarafından
Denizli de ikamet ediyorum canım lokal anestezi veya genel anestezi şeklinde tercihe göre yapiyorlar ya da lazer kesim veya makas ile kesiyorlar bu sana kalmış benim konuşmasında falan sorun olmadığından aciliyeti yok diye bekliyorum ama ama kizim 3ayliktan sonra tek göğsümü hic ememedi onun ucu yoktu neredeyse kavrayabilme sadece 3 veya 17 ay arası tek meme emdi keşke bende erken fark etsem her iki göğsümü edebilirdi belki diyorum ama hayırlısı bu oldu artii. Konuşmasını etkilemez dedi senin kızın nasıl konuşuyor hala emiyor mu mesela nasıl gozlemledin
(2,468 puan) tarafından
Eski yorumlar ama benim oğlumda sünnet zamanı çocuk cerrahı kontrol etti. Dudak bağı var plastik cerraha gösterin dedi. Ama internetten biraz baktım ameliyatı 8 10 yaşlarında oluyormuş diye göstermedik. Şimdi 15 aylık acaba dişçiye mi göstersek diye düşünüyoruz.nereye gitmek daha iyi olur
(4,290 puan) tarafından
Ben plastik cerrahiye goturdum bilemediler sonra özel de KBB goturdum kalıcı dişler çıkmadan kestirebilirsin dedi sonra 2 ay önce disciye goturdum kızımı(4,5yasinda) 9 ile 12 yaş arasında kestirebilirsiniz dedi kuzum
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Dr bilir ama bana normal geldi 
0 oy
(30 puan) tarafından
Evet dudak bağı  Benim bebegimdede var plastik cerrahi doktoru 2 yaşında  getir küçük bir operasyonla keselim dedi narkoz verilerek küçük bir işlem dedi istersen sende bir plastik cerrahi doktoruna götür  yaşı da uygun hemen işlem yaparlar  
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Canım o hepimizde var ama tabi kalınlığıyla fazlalığı farklı olabilir endişe ettiysen doktora göster 
0 oy
(320 puan) tarafından
Ya benim oglumunki de böyle 2 yasinda ayni bu şekil on iki disinin ustune bağlı anneme söyledim normal demisti
0 oy
(305 puan) tarafından
Canim evet bu herkeste var ama seninki biraz asagida sanki bilemedim baya dislerine yakin gibi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 269 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 261 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde semihakeles (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 179 göst.