0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (676 puan) tarafından
Biz sadeve uyku problemi yaşıyoruz maf ediyo bitmesine bi kac gun kalmis diye yazıyo insallah bian once gecer siz neler yaşadınız 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bay bay damla kullan çocukta rahatlasin sende
tarafından
Ben sordum doktorum yaşadığım şehrin en iyi doktorlarından kullan tabikide dedi, çünkü ilac değil bitkisel bi damla yinede sen doktoruna sor ben karismayim canim
(676 puan) tarafından
Tamam canim aklimda bulunsun haftaya randevumuz var sorcam mutlaka yoksa gram uykumuz yok
tarafından
Kız haftaya kadar mecalin kalmaz yazık sana da numarası yokmu WhatsApptan mesaj at sor doktora ben öyle yapıyorum
(676 puan) tarafından
Devlete gidiyorum malesef yok numara valla bayadir cekiyoruz gece agla agla bi hal oluyo uyuyo yarim saat sonra yine gözler kapali ağlıyo artik tukenmis durumdayim ataga bağlıyorum tek temennim bian once bitsin
tarafından
Bilemedim valla canım al kullan bence damlayi burada çok kişi kullanıyor ondan
-Reklam-
0 oy
tarafından
8. Ay atağimi varmiş ya 
(676 puan) tarafından
Varmış kotu oluyomus
tarafından
Tam 8. Ayda mi başliyo benim oğlumda 7 ay 9 günlük ondada kac gundur uyku problemi varda
(676 puan) tarafından
Netten atak hesaplamaya gir dogum tarihine gore kac gun kaldi kac gun var soyluyo
tarafından
12 gün diyoooo allah allah yandımm
(676 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun :)
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bende gece ciglik cigliga uyanmaya basladi birde uykuya dalma problemi yasadik cnm 9 aylik oldu hala devam ediyor gecmedi
(676 puan) tarafından
Ayni bizimkide o sekilde bi kac gun var gecmesine diye yaziyo nette onu bekliyorum zaten haftaya randevumuz da var tahlil yaptircam bo derdi mi var diye
0 oy
(878 puan) tarafından
Bizim bitmesine on beş gün var uyku yüzü görmüyorum valla bide diş derdi var amann
(676 puan) tarafından
Alla h yardimcimuz olsun valla
0 oy
tarafından

Uyku problemi

Mızmızlık ve diş dönemi 

Ne sen sor ne ben diyim:D

(676 puan) tarafından
Dis bizde allahtam yok biz onu 6. Ayda hallettikde digerleri bitirdi beni
0 oy
tarafından
Ayyy Allahim daha 7. Ayın bitmedi canım 8. Aydada mi var
0 oy
tarafından
Dişleri acıyodur canm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde aycalina12334 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
15 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Forbidden_ (1,152 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
14 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,454 soru

11,328,178 cevap

34,784 kullanıcı

...