0 oy
568 göst.
Aile kategorisinde (10,784 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar cok kararsızım. Kardesim annem ben ve 2 cocugum bir yasıyoruz. Annem işe gidiyor..temizlige filan elini sürmez. Yapmayoda sevmez ve aslında hep oyleydi ben bekarken de. Neyse. Kardesim de gece sabaha kadar oturup gunduz 3.5 a kadar uyuyor. Ne yazıkkı asırı da dagınık lar. Tum iş benim üstümde. Yaparım tabi ki onemli degil ama. Kardesim annemin gelmesine yakın kalkıp hazırlanıyor. Susleniypr. Annemde gelince cok is yaptım hep topladım biraz arkadaslar gitcem diyor. Birseye elini sürmeden. Annemde herseyi o yaptı sanıyor. Söylesem kardeşimle kötü olacagım. Soyleme sem hep yan gelip yatıyorum sanki onun yerindeki Ben mi m gibi oluyor. Ne yapacagımı sasırdım. Cahil desem 22 yasında. Cok kararsızım sizce ne yapmalıyım
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

12 Cevaplar

0 oy
(14,020 puan) tarafından
Ne yaptın mesela? Diye sorardım ben olsam 
(10,784 puan) tarafından
Canım işte sorsam hersey cıkacak ta kötü olacagız. Demiyecek ki annem yalancı diyip üstüne yurucek. Demi ek dogru diye soyledim beni dicek
(14,020 puan) tarafından
Onun seni kullanmasına izin verme bence yazık değil mi sana 2 çocukla
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Sakayla karisik ne is yaptin de kardesin oyle yapinca 3.5 da kalktin butun isleri bitirdim seni gidi kacak de gulerek sakaymis gibi
(10,784 puan) tarafından
Annem kacarı yok  sert tepki verir.
(1,763 puan) tarafından
Oda ayagini denk alsin kuzum o zmn sen yap yap sonra o ben yaptim diye senin emegine coksun
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ben olsam direk kardesine soylerim hayrdir naptinda yoruldun derim
(10,784 puan) tarafından
Bir kere yanlız Ken toplanıyor sun bari dagıtıp gitme su donunu bari at yıkamaya dedim
(4,152 puan) tarafından
Walla az bile demissin. Bosandin die kole degilsin ya sonucta sende o annenn kizisin.
0 oy
tarafından
Emek hırsızı en nefret ettiğim şey haksızlık ama ya olurmu öyle şey söyle canım niye sessiz kaliyorsunki 
(10,784 puan) tarafından
Canım gelip duzeni den ettim sonucta sessizliğim ondan. Birde cok dramatik hale sokuyorlar herdeyi
tarafından
Ne diyim bilemedim canım ama senin açından çok üzüldüm inan rabbim sana hayırlı kapılar açsın insallh kendine çok dua et
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Seni çatır çatır kullanıyorlar haberin olsun 
(10,784 puan) tarafından
Napayım canım. Mecbur
0 oy
(62 puan) tarafından
Video çekerim bütün gün yatmasını sonra anneme gösteririm :) kardeşimi de erken uyandırır bana yardım etmesini söylerim sonuçta kardeş kızsa da darilsada bir kaç gün sonra alışır 
(10,784 puan) tarafından
Canım dicem de annem cok tepki veriyor herseye. Oburku de kapıyı vurup cıkmaya c ok meraklı
0 oy
(12,939 puan) tarafından
Kız çek kenara anneni o gidince konuş 
(10,784 puan) tarafından
Canım soylemdim zaten kackere
0 oy
(262 puan) tarafından
Bugun sabah televizyon da bir program da izledm çok etkilendim diyordu ki düşmanım yok deme kardeşinvar ise
(10,784 puan) tarafından
O gayet mutlu. Sabah bir kalkıyorum her yer bomba. Annemde sabah soyleniyor kalkıp yok dagınık yok bilmemene napayım gece de mi uyumayım bekleyim gecebasını
(262 puan) tarafından
Biraz duvarına baktım zor hayatın var Allah Yardımcın olsun kardeşinede allah akıl fikir versin yanında olup sırtını dayayıp sana güç olcagına seni kullanıyoe
0 oy
tarafından
22 yasinda okuls gitmiyor ise neden çalışıp destek olmuyor ki.annene soyle 3.5 kadar yatıyor diye neden çekiniyorsun ki. 
(10,784 puan) tarafından
Okuyor canım. Univ.
tarafından
Himm. O zamn dersleri olmadı zaman kardeşine soyle bu işler senin diye. Yoruluyorum diue belirt
0 oy
(366 puan) tarafından
Ben olsam yatmaktan yoruldun başka ne yaptın ki derdim
0 oy
(988 puan) tarafından
Sen yapma.bakalim kalsin işler kardeşinde ben yaptim diyemez annen varken yap yapacagini 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla kendinizi onların düzenini bozmuş gibi hissediyorsunuz. O yüzden ses edip huzur kaçıran yada kötü olan olmak istemiyorsunuz . Ama böyle de kötü olan sizsiniz kardesiniz sanki herşeyi yapıyor . Bence tavrınzi belli edin çekin kenara anneniz yokken söyleyin yüzüne sert ve kararlı bir tavırla olmadı anneniz varken annenize onun yanında söyleyin siz kötü olursanız da gidecek bir yeriniz var ise çıkın gidin bir kaç gün gelmeyin evi anneniz dağınık görünce anlar kimsenin hakkı kimseye kalmaz korkmayın . Kardeş insana bunu yapıyorsa vay halimize  ..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 346 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 214 göst.
21 Nisan 2024 Moda kategorisinde Hayatnur (256 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 257 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Kuzeybebesi (641 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 9 göst.