0 oy
754 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından

Kizlar havlular, baza icinde kalan esyalar vesaire her zaman twkrar tekrar yikamama.ragmen neden kokular kalmiyor. Battaniyeleri yikayip kaldiriyorum her zaman ama kis gelip actgimda cok.kotu kokuyor. Ne yapmali? Birde evime.girdigimde temis guzel bi koku almak.istiyorum yaptigim.temizlik nasil siner veya neden baskalarinin kendine has kokusu olur. Taktikleri olan yazabilirmi.

6 Cevaplar

0 oy
(135 puan) tarafından

Evlr alakali o canim senin wvin bence rutubet aliyo ondan yoksa farkli yaotigimiz bisey yokki ama yikayip kaldirdigim hersry temiz kokar bence senin evinde bisry var

-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından

Kullanilmayan esyalar muhakkak kokuyor canm hele baza ve kanepe altlari her kadinin bnce gıcık oldugu sey bnmkilrrde korkuyor aralarina kalip sabun koyabilirsn yada lavanta varsa onu dene evin icinin kokması da kullanilan deterjanla alakali sanrm bi ara bu takinti bndede vardi komsunun evine girince kokardi benmki kokmazdı banyoya tuvalete koridora faln kokular as yada yumuşatıcı koy bi kaba onlar koku yapiyor eve

0 oy
(382 puan) tarafından

Bitmiş parfüm siselerini köy canım eşyalarının arasına iyi geliyor diye duymusdum

0 oy
tarafından

Senin de kendine has kokun vardır canım sen nasıl başkasının evine girdiğinde o evin kokusunu alıyorsan senin evine gelende senin evinin kokusunu alır bide bazaların altına kıyafet veya battaniye falan koyunca bazanın içine herhangi bir kapla yumoş koyuyorum mis kokuyor ayda bir değiştiriyorum yumoşu bazayı açtığında mis kokuyor 

0 oy
(96 puan) tarafından

Ben gecensene ki kazaklarim dolabin icinde yazin hic kokusu gitmemis bu sene kisin ayni yikadigim gibi kokuyordu hata evimi de onunla siliyorum evden de gitmiyor kokusu hemen abc nin lavanta kokulu yumosu 

0 oy
(164 puan) tarafından

Bende aynı şeyden muzdaribim ama en son abc nin beyaz renk konsantre yumuşatıcısını aldım yazın yıkadığm başöetüler hâlâ kokuyo üstünde kalmış kokusu çok beğendim tavsiye ederim. Benim şu an ki derdim yatağımız çok kokuyor nevresim tk değiştiriyorum 2 gün sonra yine hemen kokuyor :/ bu halimle sürekli nevresmleri değiştiremem ki, eşim çok terliyor ondan kokuyor galiba odayı havalandırıyorum gündüzleri ama artık çok soğuk herzaman açamıyorum camı. Ne yapsam bilmiyorum bu konuda :/ bi bildiği olan varsa söylese ne çok sevinirim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zelişşş ❤ (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 539 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 278 göst.
0 oy
7 cevap 318 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu

377,821 soru

11,308,904 cevap

34,741 kullanıcı

...