0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar samsung a 12 kullanıyorum alalı  6 ay falan oldu ama iphone.istiyorim bunu satıp 6s plus almak istiyorum sizce yanlış mı yapmış olurum Android tlf şarj ömrü çok iyi birde kaç defa düştü hiç bisey olmadı sanki iphone dayanıksız o tür senelere kararsızım pişman olur muyim
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ben hic iphone kullanmadim cnm kullanmadigim icin bana cok karisik geliyor o telefon oncesinde kullanmisligin varsa alabilirsin
tarafından
Ayy bende iPhone almak için gittim biraz inceledim orada cokk karışık geldi ve başka model aldım kaç yıl oldu hala kız kardeşimin telefonunu alınca hala öyle hissediyorum
-Reklam-
0 oy
(587 puan) tarafından
Bence alma derim ben hiç kullanmadım ama kullanan insanlarda başka kullanmıyor birde iPhone güncelleme geldikçe bazı telefonlari kullanılamıyor diye biliyorum
0 oy
(119,139 puan) tarafından
bende samsunga alisiktim iphone cok karmasik gekdi ama.alisinca ida ayni
0 oy
tarafından
Ben kullandım bir ara önermem şahsen Samsungdan şaşma derim iPhone Samsung Nokia Venüs oppo ne ararsan kullandım ama Samsung başka 

iPhone çok karışık çoğu şeyi kaldırmıyor Samsung un girdiği uygulamalara filan girmiyor

Ha birde her sene iPhone modeli yükseldikçe alt modeller kendini kitliyor haberin olsun o yüzden sırf sattım.ayda bir gidip para ödeyip açtırıyordum adam en son dedi abla modeller yükseldikçe bu alt modeller kapanıyor

Hele ki 6s plus da artık demode oldu 

iPhone pro 13 bile çıktı üstüne 6 7 seri çıktı düşün şuan seni kurtaracak olan 11 pro alırsan şayet donmamasi kapanmaması her türlü işlevi görmesi için

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 219 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Harvass (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 149 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
1 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,533 puan) tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,375 cevap

34,775 kullanıcı

...