0 oy
517 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından kapalı
Biz esiml severek evlendik hatta benim ailem reddettigi icin esimi kacarak evlenmek zorunda kaldik 2016 yilinda cok iyi huzurlu bir aileydik son 1.5 yila kadar kendi halimizde kavrulup gidiyorduk ve bu 5 yil icerisindede  kizim ve oglum oldu.asil konum suki esim idda oynardi ama hep kucuk meblalar 3 tl 5 tl gibi hep uyarirdim ama oynardi sonra oynamayi birakti zannediyordum ben megersem telefondan oynamaya baslamis ve yuksek meblalar borc batagina gelmis guzelcene aldim karsima konustum bi sekilde hallettik birikimimiz vardi onlari yatirdik borca ama biraz daha vardi sonra gene beni kandirip tekrar oynamis tekrar darlik cekerek eksilerini vs kapattik tabi bu odedigimiz miktar 60 70 milyar buldu daha krediler haric ve bu ay tekrar oynamis aylik 4 milyar para aliyor 4 bucuk kredi odemeesi var ve 25 milyara yakinda eksiye borcu var ne yapmam lazim kendi ailem bilmiyor diyemiyorum kactigim icin yuzum yok konusuyoruz baristik ama yuzum yok esimin ailesi biliyor ama onlarda birsey yapamiyor ne yapicam ne edicem bilmiyorum seviyorumda kocami ama sevgide bir yere kadar cpcuklarin icin sabret diyorum ama 1 degil 2 degol herseferinde beni ***** yerine koyuyor ne yapmaliyim 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende onu cop yerine koy cope at gitsin akillanmaz baci
(6 puan) tarafından
Off aileme demeye yuzum yok nasil derimbilmiyorum
tarafından
Valla borc icinde yuzecegine arti bide bu borc stresinde huzurun zaten bitik bunun siddete buyuk kavgalara gitmiycegini nerden biliyosun son olarak konus ailene bahsedicegini soyle baktin olmuyo cek git
(6 puan) tarafından
Yaptigindan pisman konustum daha oncesindede ama oynamaktanda vazgecmiyor
tarafından
Ozaman sensizliğe mahkum et bi sure
(6 puan) tarafından
Zaten afedersiniz 15 20 gun oldu yaninda yatmiyorum cocuklarla yatiyorum ailemde bilmiyor yanina gidemem esimin ailesinin yaninada gidersem birseyler oldugunu annemler sezer cunku bayramlarda giderim tek baska sehirdeler napcam sasirdim
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
En basta hata etmissin hadi bi kere odediniz 2. De hic karismicaktin laf sokup durcaktin bu konuda asla destek olmazdim ben. 

Cocuklarimi ben düşünüyorum babası da dusunse oynamaz zaten.
(6 puan) tarafından
Evet herseferinde odedim ama hep basina kakdim cocuklarimin gelecegini aldin yok ettin ama yok akullanmiyo

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 861 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 329 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 750 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,456 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.