0 oy
86 göst.
Aile kategorisinde (5,134 puan) tarafından
Çok korkuyorum ya nasıl olacak diye 17 aylık kışın daha mı zor olur sünnet .kafamda deli sorular 

Siz nasıl yaptınız sünnet kilodu alsam işe yarar mı 

Nasıl korucam o bölgeyi

5 Cevaplar

0 oy
(2,593 puan) tarafından
ayyy benim oğlumda 17 ayını 15 gün geçti ama ne zaman yaptırsam bilemiyorum çok hareketli hiç oturmuyor korkuyorum bir zarar verir diye 2 yaştan sonra da çok geç oluyor size de şimdiden geçmiş olsun benide bilgilendirir misin müsait bir zamanında
(5,134 puan) tarafından
Sağol canım bizimki de aşırı hareketli nasıl olacak bakalım
(2,593 puan) tarafından
valla keşke erken yaptırsaydım diyorum canım ama işte inşallah kolay geçer
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kisin sunnet daha kolay olur havalsr sogukken olmasi ay olarsk biraz buyukmus ama soyle dusun onunda sikintisindan kurtulacaksin en kotu 1 hafta surer yani snrasi yine normale doner bezli degilse sunnet kilodu alabilirsin bezli ise karton bardak al cnm
0 oy
tarafından
Ben 2 aylıkken yaptım 2 gün içinde iğleşti. Eyer bez kulanıyoson kiloda gerek yok. Kendi küçük tuvaletinde iyileşir. Bezini sık sık değişirsin. Tantiriyot  ve göz kremi sürersin çabucak iğleşir cnm geçmiş olsun şimdiden
0 oy
tarafından
13 gün önce sünnet oldu. Simdi 6 aylık rahat geçirdik sadece ilk iki gün çok sıkıntı oldu. Ped bardak koyduk . Sürekli altını temiz tuttum . 5-10 dakika açık bıraktım hava alsın diye . 
0 oy
(176 puan) tarafından
Canım benim oğlum yaşına girdiği gün sünnet oldu biz bez kullandığımız için kilot almadık bir beden büyük bez ve Pet bardak götürdük yanımızda bardağın alt kısmını kesip ağız kısmını pipiye yerleştirdik doktor krem verdi onu kullandık ilk iki çişte çok ağladı yandığı için sonra pek ağlamadı bezini ilk günler çok bekletme 3 gün sonra normal şekilde devam edebilirsin 
(5,134 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Birkullanici00 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 92 göst.
2 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sjsjzh89 (0 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,397 cevap

34,775 kullanıcı

...