+1 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (3,181 puan) tarafından
Kızlar gebelikte biyere oturmaya giderken karnınızı nasıl saklıyorsunuz oturma derken kayınvalidemlere annemlere falan kayınvalidemlerde kaynım kayınbabam falan oluyor biririleri geliyor büyük evi oldugu için

25 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Saklamak icin ugrasmiyordum ama kendim zaten kapali oldugum icin tuniklerimi bol giyerdim hamilelikten önce tarzim bu şekilde o yuzden belli olmazdi fazla 
-Reklam-
+2 oy
(7,768 puan) tarafından
Gebe kalmak ayıp mı neden saklama gereği duyuyosun ki
(7,768 puan) tarafından
Anlıyorum seni :)
tarafından
Anam ortalık karışmış :D sakin olun bacılar :D eskilere çok takılmayın,saygıyla ne alaka hem ? Altta bi yorum yapmış arkadaş,ona kadının biri laf söylemiş ona bile şaşırdım yani. Edep hayayi siz karistirmissiniz biz de cevap verdik. Amaaaan millet ne edepsizlikler ne hayasizliklar yapıyor hamileliği neden saklayalım. Annemin bi lafı var milletin yorganı kalın da osurugu kokmaz diye,çevre de aynen o şekilde. Anın kıymetini bilelim bosverin, her animiz güzelliklerle geçsin inşallah ❤️❤️❤️
(462 puan) tarafından
Canım çok haklısın  arkadaş nasil saklıyorsunuz diye sormus  o şahısta neden saklayacaksınız doğurup doğruluyorz doğanın kanunu bu gibi başka yerlere çekmiş kızın söylediğini bile ben de dedimki eskilerde sakliyormus saygpıdan  büyüklere hani öyle aman aman saklamaktan bahsetmiyorum zaten bol giyersin üstüne ya yelek ya sal bisey takarsın bende örterdm karnimi tesettürlü  olduğum için çok fazla büyük karnım vardı tesettür iicn bile gizlerdim büyüklerin yanında heryerdede değil yani bu sahis yazdığımı bile biz edepsiz miyiz  senin zihniyetin bozuk cahil bilmem ne saçma sapan yerlere çekti
(7,768 puan) tarafından
Sana sadece gülüyrum :Dd
(462 puan) tarafından
Allah daha çok güldürsün  inşallah
+1 oy
tarafından
Saklama değil de bol giyerim

Ama.ilk kızıma hamileyim 39 haftadayim kontrole gittim ordan da mağazaya uğradım kendime birşeyler almak için ferace var üstümde karnım da belli yani kocaman kadının biri ay ayıp ayıp karnını gere gere geziyorsun senin evden bile çıkmaman lazım eskilerde ayıp vardı dedi çocuk böyle arsız olur dedi 

Halbuki inxe diyah bir şal vardı onu eşime verdim cantamla birlikte sıcak bastı çünkü yaz günü mağza da sıcak 

Kadını yolacaktim az kalsin he dedim demekki eskiden de çok fazla ayıp yokmuş annen de böyle gezmiş ki sen de böyle arsız olmuşsun kafana göre yorum yapıyorsun diye 

Elemanlar güldüler hep kadın elindekileri bile almadan gitti
(27,348 puan) tarafından
Hshehshhsh bizim oranın patavatsızlari
tarafından
Hahah he kız :) ama iyi cevap verdim gitti
tarafından
Kız ağzına sağlık ne de güzel söylemişsin,alnını öpme butonu olsa keşke :D
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bol elbiseler giyinebilirsin
(3,181 puan) tarafından
Yazlık elbileserim hep kışlık yok ki yazlık elbise giyilir mi kalın değil yani
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Genelde bol giyerim ha öyle çok da saklamaya çalışmam zaten utanılacak bişey değil sonuçta bol giyerim gizlenir yani ama anlaşılmıyor değil tabi
(3,181 puan) tarafından
Ben genelde etek gömlek kazak elbise bunaldı giyerim pantolan giymiyorum o yüzden tunik tarzı giymiyorum elbşselrin de kalın degil gitsem komik olmaz dimi
(4,853 puan) tarafından
Yok canm niye komik olsun
(1,028 puan) tarafından
Ben de aynı senin gibi giyinirim pantolon gitmiyorum etek bluz giyiyorum LC den uzun tunik tarzı sweetshort ler var onlardan aldım bide elbise aldım bunları giyiyorum
0 oy
tarafından
Bol giyin canim
0 oy
tarafından

Saklayamıyordum çünkü karnım da sanki 3 bebek  vardı :D

0 oy
tarafından
Ne kadar saklayablirsinki sonucta önden.giden.birsey var kışın hadi.daha rahat yelek falan tarzi giyersin evde birsey olmaz 
(3,181 puan) tarafından
Evim ayrı evdeyken farketmiyor ama her hafta sonu neredeyse gidiyoruz kaynanamşara annemlere
tarafından
Kiz bosver saklamayi rahat rahat gez gitsin ben hamile.olsam oo :)  tadını çıkar kim.bakmis etmiş o büyük su küçük salla gitsin
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Genel de hırka oluyor üstümde önümü örtmeye calisiyorum ama 33 hafta oldum kapasamda pek faydası yok büyüdü karnım baya
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bol elbise yelek falan giyerdim bide oturunca önüme yastık alırdım 
0 oy
tarafından
Tesettürlü olduğum için tuniklerim boldu genelde herhangi bir çabam olmadı bu yüzden Bi aydan sonra illa belli oluyor 
0 oy
(800 puan) tarafından
Neden saklama ihtiyaci duyuyorsun bilmediğimden soruyorum 

Ne güzel atan minicik beden büyütüyorsun ayip mi günah mi? Anlamadim yani
(3,181 puan) tarafından
Ya günah degil kıyafetlerim hep hamşle kalmadan önceki bedenime göre o yüzden hepsi dar gelmeye başladı Bi eksikler var ama onlarda yazlık gibi kalın kumaş degil
(800 puan) tarafından
Ben yaz kış eşimin kiyafetlerini giydim. Göbek kısmını bolaltıyorsin derdi yapcak bişey yok. Eşin den başla giymeye zamanla bol alirsin:)
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Yastık koy önüne kız :))) 
0 oy
tarafından
Valla hiç saklamadim saklama geregide duymadım kocaman gobusumle oturdum 
0 oy
(7,377 puan) tarafından
hıc saklamıyom zaten hep annemgıldeyım onlarda gorse nolcek bısey olmaz
0 oy
(61 puan) tarafından
Saklamıyorum yhani bunun için ekstra bi çaba sarfetmiyorum
0 oy
tarafından

Hiç saklamadm :) hiö hamile olduğum belli bile olmuyodu kiloluyum çünkü :)

0 oy
(10,497 puan) tarafından
Panço gibi sallar oluyor ya ondan alıyordum üstume kaynimin falan yanında dışarıya çıkarken de öyle yapıyordum cnm 
0 oy
(387 puan) tarafından
Saklamaya degilde rahat etmeye ozen gosteriyorum.zaten bol falan da giysek hamile oldugumuz belli oluyo gobegimiz acik degil sonucta takmiyorum :D
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben saklamam ama kaynanam ın yanında saklardım. Saygı dan falan değil göz nazarı çok var diye. Kilolu yum zaten ama bol tunik ler giyerim 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 176 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kimgamze (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 245 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde myprencises (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.