0 oy
151 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızımla ikimizde hastaydık eşimde Mac izlemeye gitti her hafta gidiyo bu hafta gitmemesini isterdim sabah  oldu baktm daha kötüyüm gitme ile bi kac saat olmaz mı dedim kendi işi bu arada ve erkek kardeşi de var idare edebilecek olmaz dedi gitti cok zoruma gitti aradım işteyken tartıştım gidip annesini aramıs git konuş derdi neymiş ben anlamıyorum onu demiş kaynnaam aradı ben filan onla knstk her neyse hırsımı alamadım tekrar aradm annene neden söyluyosn herşeyi diye konu uzadı uzadı snra bosanmak istiyorum dedim yeter ya dayanamıyorum dedim ben dedi ztn kızımı senin elinde büyütmicem dedi ben bianda deliye döndüm avazım cıktıgı kadar bagırdım telefonda niye böyle merhametsiz anlamıyorum snra dedi ben biliyorm sen neden böylesin ay başın geldiği için dedi. Yapma kac yasında kadınsın hiç utanmıyomsn dedi ben mı sucluym

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani bosanmayı düsündürcek bir sebep göremedim 
tarafından
Boşancgmdan değil cok sinirlendim hep böyle cunku
tarafından
Ya kocan hadi boşan derse napacn
tarafından
Boşanmayız ya
tarafından
Erkekleri tanımamışsın sen
-Reklam-
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Canım eşinin kendisi ince düşünceli olup kalmalıydı biraz düşüncesiz biri belliki. Ama sende hastalıktan dolayı biraz hassassın sanırım. Bende çok yapıyorum ama pişmanım böyle bir konuda direkt boşanacam dersen adam da sana karşılık vermiş bence verdiği cevapla. Sakin kalmaya çalış. Sakinleştiğinde eşinle konus. İnsan hasta karısını bırakır gider mi çok darıldım de. Bir de güzel güzel söyle annesine herşeyi yetiştirmesin 
tarafından
Haklısn kuzum Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Kızlar buedan çok etkileniyorum galiba.  

En ufak birseyde boşanmaya dile getirmeyin ya dinende ilişkiniz zayıflıyor bu şekilde. Boşanmaya ne kadar kolay bellemissiniz.
tarafından
Bunaldım artık yoksa cok sewiyorm esimi sinirle diyorm
0 oy
tarafından
Bir hafta yatak döşek yattım 3 çocuğumda var hamileyim  eşim hiç yardım etmedigi gibi ful hizmet bekledi el mahkum yaptım yapacak bisey yok boşanma sebebi değil yani bazı erkekler öyle 
tarafından
Vicdansızlar bunları yetiştiren tek suclu aileleri
tarafından
Alıştım ben artık valla hiç dert etmiyorum kendime
tarafından
En iyisini yapıyosn
0 oy
(4,477 puan) tarafından
Kötüsü gidip iyisi gelmez bacım bide kız evladın var 
tarafından
Dogru diyon valla
(4,477 puan) tarafından
Malesef canım dünya çok kötü

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 104 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 626 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Posedion (2,239 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 239 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
5 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fdmdn (174 puan) tarafından soruldu

385,361 soru

11,523,632 cevap

35,191 kullanıcı

...