0 oy
552 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,494 puan) tarafından

Annesi delil için çekmiş sonradan gelip çocuğu aliyo kucağından telefonu da kapatiyo 

25 Cevaplar

+5 oy
(568 puan) tarafından

En İyi Cevap
Ben böyle videoların paylaşilıp daha çok insana ulaşmasını dogru buluyorum ki o insanın sokağa çıkacak yüzü olmasın ayrıca sosyal medyanın adalet saraylarından daha etkili olduğunu da artik herkes biliyor
(568 puan) tarafından
Çok saçma bence postları kapatmaları. Aslında biz kadinlar bu konularda daha duyarlı olup bu masumların sesini duyurmalıyız. O kişinin kimliğini bile ortaya çıkarmak gerek aslında. Eşiyle ayrılacaksa da başka biriyle evlendiğinde başka bir bebekte bunlari yaşamasın
tarafından
Kadir şekerden sonra hıc bı sosyal medyanında etkili oldugunu yada dısardakı ınsanlarında adaletinde etkili oldugunu dusnmuyorum
(568 puan) tarafından
Istisnalar kaiadeyi bozmaz diye düşünüyorum.
(4,507 puan) tarafından
+++++++++++
(417 puan) tarafından
Paylaşıldıkça bilinçlenir insanlar. Unutulmaz unutulmasin ki herkes korksun bugün ona yarın bize.  Ne diye rahatsız oluyorsunuz bunun gibi *** soysuzlari asmak gerek. Paylaşan kişiye değil videoki adama yusuf göçe icinizden geleni söyleyin. 1O gün akilda kalır her şey unutulur ne kalır adalet nede o bebek.  Sonra duyarız bu sefer de başka bebek başka kadın unutturmayon normallestirmeyon size yeter asıl     
-Reklam-
+3 oy
(1,301 puan) tarafından
uyarı veren insanlar sizden nefret ediyorum. S.k kalksa uyarı vereceksinizz
(2,589 puan) tarafından
++++++
(1,301 puan) tarafından
Bunların garezi olmasa uyarı vermez burda biri birini halledince ,yatak , sevişme postları acılinca hepsi kudurmuş gibi o posta koşuyor yazıklar olsun size uyarı verenlerin hepsi buna göz YUMUYOR
tarafından
Evet neden uyarı veriliyor herkesin içi yandı herkes görsün bilsin şerefszin naptığını kim olduğunu
(1,301 puan) tarafından
Yok vermezlerse içlerine dert olur yara yapar
(684 puan) tarafından
Az önce bu konuda post actim uyari verip kapattilar ve yorumlarin cogu nolmus diyenlerle doluydu cogu kisinin haberi bile yoktu belki benim vasitamla ogrenop sosyal medyada bu olayo herkese duyurup o kişinin daga agir ceza almasini saglayacakti ama sagolsinlar kapattilar
+1 oy
tarafından
Evet anlamıştım helal olsun o kadina baş edememiş o p.ic le demekki
tarafından
Evet ne yaşadığını bilemem ama ben kadın tarafından bakıyorum eminim ki kaç kere kurtarmış ve son çare isbat etmek olmuştur yazik
tarafından
O şekilde ıspatlamasa bu böyle devam edecekti. Demekki kadında baskı altında ve şiddet görüyor . 2 aylık çocuğa bunu yapan kadına neler yapmaz.
tarafından
Evet ben buna inanıyorum ve kadını takip ediyor gelince bişi olmamış gibi yapıyor *** kurusu
tarafından
Millet diyorki kadın nasıl şunu yapmadı bunu yapmadı adamı gebertmedi. Gücü adama yetermi. Neden yaptın diye adama saldırsa kadında çocukta orda ölecek.
tarafından
Kesinlikle yaa
0 oy
(13,709 puan) tarafından
Teşekkürler teşekkürler
0 oy
tarafından
İyi delil olsun diye bebeği öldürene kadar çeksin videoyu gerizekalı kadın
(1,494 puan) tarafından
Kadın supelenmis ki öyle davranmış rabbim kimseyi zora sokmasin
tarafından
Ne delili ya o adamı orda öldürmeden bırakmam ne delili bebeğim gittikten sonra delil olsa nolur
(566 puan) tarafından
Çok haklısın bende dayanamam adamı parçalarım valla
tarafından
Videoyu izlememiştim annesi çekiyor diyince aşırı sinirlendim çocuğuma biri değil vurmak cimcik atıcak parçalarım onu ki öldüresiye dövsün köpe.k
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Uyarı veren kanka sanane burda kim paylaşırsa paylaşır videoda sadece baba vardı anneyi sornadan gorujce açtım noldu yani girme bu şekil olan postlara
0 oy
tarafından
Ne olmuş ya 
(1,494 puan) tarafından
Babası 3 aylık bebeğini acayip şekilde işkence edyo dövüyor
tarafından
ALLAH belasını versin inşallah şerefsizin
0 oy
tarafından
******** ALLAH BELASINI versin inşallah elim ayağım titriyor orusbu çocuğu nasıl dövüyor bebeği 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Allah ın belası pis.... Kanım dondu izlerken haydut ya. Müeebeti buna vereceksin işte. Bu da müebbet alacak kardeşim. Başka yolu yok başka adaleti yok. Üvey baba mı bu ne kim bu 
0 oy
tarafından
Yemin ederim böyle bir vicdansizlik olmaz allah belasini versin tüylerim diken diken oldu 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Ne videosu bu görmedim ben
(1,494 puan) tarafından
3 ayli bebek dayak yiyo
tarafından
Bebek beyin kanaması geçirmş yoğun bakımda
(1,577 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum 3 aylık bebeğin neresini dövmüş serefsizler. Minicik bebeği allah bildiği gibi yapsın
tarafından
Kiz videoyu bi gorsen. Valla ağladım yaa vallahi ben ağladım burda
(6,364 puan) tarafından
Beyin kanaması degil kafatası zedelenmis
0 oy
(343 puan) tarafından

Gerizekalı bide pış pış yapıyor millet bulamaz buda bulmuş neler yapıyor insallah biride bunu böyle döver ******** gerizekalı millet üstüne titrer buda neler yapıyor Allah'ım ya nasıl aglıyor Allah belasını versin inşallah:angry:

0 oy
(7,273 puan) tarafından
Bu ne ya allah belanı versin yavrum daha neler çekiyordur bu bizim gördüklerimiz elin kırılsında ge.ber insallaah ********
0 oy
(676 puan) tarafından
Simdi izledim ve halla etksiindeyim Allah belasini versin 
(1,577 puan) tarafından
Nerden izledin hangi post?
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bu ne biçim bı insan yaaa Allah belasını versin el kadar masumdan ne istemiş şerefsi z 
0 oy
(416 puan) tarafından
İzlemez olaydım kanım çekildi resmen o anne nasıl sakınce noldu diyo birde bırak video çekmeyi ben olsam o adamı öldürurdum 
(566 puan) tarafından
Bende öyle sinir oldum kafasını kırarım valla
(416 puan) tarafından
Video çekerek ibreti alem için yakardım onu
0 oy
tarafından
Gördüğümden beri ağlıyorum annesi nası öldürmedi o adamı orda inanamıyorum ya Allah kahretsin acı çeke çeke gebersin
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ağzına sıçtığımın ****** evladı o elleri götünde kırılsın kalsın lan allah belasını versin normalde etkilenmemek için izlemem izledim kahroldum nebiçim dövüyor o çocuk ölmüştür ağlamaktan bihal oldm bu olay yeni mi oldu
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Ben öyle annenin anneliğini  tövbe o kadar vuruyor çocuğa ben o adamı parcalardim  ne delili alır çocuğumu giderdim çocuğun durumu çok agirmiş belki de kurtulamayacak büyük adama vursalar öyle o bile ölur
0 oy
tarafından
Ya bilmiyorum ama o kadın annesi olarak nasıl dayandı ben olsam canım pahasına o çocuğu o şerefsizz adamın elinden alırım gerekirse kendim orda ölürüm ama o çocuğun o şekilde şiddet görmesine izin vermem ama bide sanki kadın telefonu odaya koymuş gitmiş adamla bebeği yanlız bırakmış gibi bı hal var belkide adam kadın odadan çıkınca o şekilde yapmaya başlamıştı kadınin girmesine yakın zaten kucağına yatırıp susturmaya çalışıyor falan ama kadında çok sakindi ya ben orda kafayı yerdim herhalde 
tarafından
Dövmesinden şüphelenip telefona çekmiş. Sırf delil olsun yada şüphem geçsin diye bebeğimi o riske atmam ben dövme ihtimali varsa bile yalnız bırakmam o bebeği onla yanımda tuvalete bile götürürüm

İlgili bir soru bulunamadı

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...