0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
KIXLAR 5 AYLIKK HAMIELYIZ DISIM COK AGRIYOR AGLADM ARTK ALALH RIZASI ICIN NAPSAM GECER DOKTRA GTSEM ANTIBIYOTIK YAZSA OLURMU HAMILELER ICIN NE OLUR YARDIMCI OLUN

10 Cevaplar

0 oy
(5,536 puan) tarafından
Sarımsak ve karanfil uyuşturuyo canım ama doktoruna danış antibiyotik pek önermiyorlar doktorlar Rabbim şifanı versin inşallah
(483 puan) tarafından
Allah razi olsun
(5,536 puan) tarafından
Cümlemizden olsun inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Dişinol diye bı şey var eczanede karanfil yağı var içinde pamuklu çubuk var içinde onu ilaca batırıp ağrıyan dişinin oraya koy ağzına değdirme bı yerine disinle bastır ağrısı geçer 
(483 puan) tarafından
Allaj razi olsun
(2,323 puan) tarafından
Sağol canım senden de
0 oy
(94 puan) tarafından
Canm  bnmde cok aqriyodu 3 aydan sonra mudahale ediliyo dusuk riskin falan yoksa doktoruna sor o soyler sana  ben 3 tane cektirdim  su an 6 bucuk aylik hamileyim bitanesinin ucu kirilmis aqriyo  aqumentin iciyorum doktor icebilirsin dedi bosuna cekme aqriyi  3 ayi qecmissin saten
(483 puan) tarafından
Alalh razi olsuj inankj aglaya aglaya bil hal oldum sagkiocagi veririmi acaba suan uzaga gidemem esim jste gekmesi 2saat bulur
(94 puan) tarafından
Dusuk riskin  yada baska bi  sorunun yoksa bebekle ilqili eczaneden yazdirmadan aldiriyorum  ben aqumentin 625 lik parolla beraber iciyorum
(94 puan) tarafından
Bazen vermiyolar doktor yazacak diye ama,esim aliyo parayla 20 lira falan  canm idarelik al ic acin dinsin bebeqe bile zarari varmis aqrinin  sonrada dis doktoruna qit o sana bi kaqit veriyo doqum doktorundan onay alip cektirir veya da ne islem qerekiyosa  yaptirirsin  cok zor dis aqrisi ben bastan buyana cektim biliyorum  hic bosuna cekme hemen qit dis doktoruna
(483 puan) tarafından
Tsk ederm cnm alalh rwzi olsun
0 oy
(316 puan) tarafından
Ben 3 aylık hamileydim kullandım doguma kadar hiç agrısı durmadı Bi antibiyotik birde parol antibiyotik cok fazla kullanmıyordum ara sıra 
(483 puan) tarafından
Tske derm cnm
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Cabım bende aynı senin durumjndayım 5 gündür ağrı çekiyorum artık tükendim. İltihap varmış cekmedi doktor antibiyotik kullanıyorum parol bile çok etki etmiyor artık. Emziriyorum bende 1 bıcuk aylık bebeğim. Dokunmayan antibiyotikten veriyolar bide parol başka biley kullanamıyoruz malesef. Ben karanfil yagı sürüyorum ama zararı var mıdır bilmiyorum. Dıştan buz uygulaması yaplrsin. Birde doktor kekik kaynatıp gargara ve tuzlu suyla gargara onerdi. Sirkeli suyla gargara da yapıyorum bazen. Hiçbiri tam rtkili değil malesef :/
(483 puan) tarafından
Allahbrazi  olsun hersyi denedm buzun faydasinoldu agkiya agliya bir hal oldum
0 oy
(256 puan) tarafından
Sirkeye bi çay kaşığı tuz at gargara yap tavsiye ederim hemen geçiyor agrisi
(483 puan) tarafından
Tak ederrm canm
0 oy
(771 puan) tarafından
Bende çok çektim onu doktor düşük dozajli antibiyotik verdi bide ağrı kesici parol verdi bebege zarar vermiyo o git bence dis ağrısı çok beter bisey geçmiş olsun
(483 puan) tarafından
Alalh rwzi olsun
0 oy
(231 puan) tarafından
Cabim bende 9 aylık hamileyim benimde ağrım vardı tuzlu suyla ağzını çalkala bide bibdua öğretecek sana sağ elini ağrıyan yere koy hz.fatmanin şifalı elleriyle de 7 fatiha Bi ayetel kursi oku geçer daha demin biri de yazmıştı yapmış geçmiş 
(483 puan) tarafından
Bakarak okusam olur dimi ezbere bikmiyorm cnm
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Git canim kadin dogumdan onay kagidi ister bi islem.yapacaksa ona gore bakar ben 20. haftada dolgu yaptirdim
(483 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Canim kadın doğumcun onay verirse dış dr bile.gidip.tedavi olabiliyorsun. 

Karanfil evet normalde etkili.ama tansiyon düşüklüğü yapabiliyor dikkat et hamilesin. Dr danış daha sağlıklı olacaktır.  
(483 puan) tarafından
Alalh rqzi llsn cnm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
12 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,322 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 342 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Dilara1234 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
2 cevap 254 göst.
25 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Elfmeryemasya (86 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...