0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar dün gece çamaşır sepetini ters çevirmiş üzerine çıkmış. Ben mutfaktaydm. Tam içeri girdim yere düştü ve acı içinde ağlamaya başladı. Sonra ayakta durmaya zorlanıyordu. Sol ayağının üzerine basamıyodu. Biraz geçtikten sonra hafif hafif yürümeye başladı. Gece doktora götürme şansım yoktu. Sabah kalkınca hiç basmamaya başladı. Hemen doktora götürdüm. Film falan çekildi ama doktor bir şey yok acımıştır dedi. Fakat bana ayağı biraz şiş gibi geliyor. Soğanı ezdim zeytinyağı ile sardım ayağını . Başka ne yapabilirim lütfen fikir verir misiniz? Üzerine basmıyo ağlıyo. Dünden beri helak oldum resmen ya :'( 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah allah incittimiki
(636 puan) tarafından
Bilemedim ki ya :(
-Reklam-
0 oy
(417 puan) tarafından
Benm oglumda koltuktan düşünce ayağı aynı ağrıdı üstüne basmıyordu acile götürdüm film normal geldi ama doktor canı yandığı için korktuğundan basmaya bilir 3-4 gün dedi yine ağrıyacak sanıyor olabilir .3 gün basmadı ama sonra sevdiği oyuncağı gördü koşa koşa oynadı
(636 puan) tarafından
Aynısını bize de doktor söyledi. Kas ağrısı olabilir 3 4 gün kendi halinde bırakalım geçecektir sabah akşam dolven ver dedi. İnşallah iyi olur ya :(
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Film fılan çekilmedi mi kaç aylık?
(636 puan) tarafından
Çekildi. 20 aylık. Her yönden çektiler de hiçbir sıkıntı yok dedi doktor
(3,156 puan) tarafından
O zaman yoktur illa ki hafıf şişlik vs olur geçer zamanla
0 oy
(320 puan) tarafından
Ablamın kizi oyle olmustu kolunu hareket ettiremiyordu asiri ağlıyordu film de de sıkıntı yoktu tanıdığımız bi cikikci vardi Allah rahmet eylesin ona götürdük meğerse çıkmış yerinden yerine koydu düzeldi cocuk
(636 puan) tarafından
Ayy bizimkide çıkıkmış canım ya hem bileğinden hem tarağından yavrum 2.5 saattir kesintisiz uyuyo ağrısı dinince
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Onun damarı sünmüştür canım. Doktorlar bilmez onu.. Sen et al bir parça döv onu şöyle pirzola halinde sar ayagına. O baya iyi gelir. 
(636 puan) tarafından
Ağrısına mı iyi geliyor? Ananem baktı da çıkmış bileği ve ayak tarağı dedi. Ağrısına iyi geliyorsa onu da yapayım
(3,551 puan) tarafından
Evet canım agrıya şişliğe ve kırık çıkık çatlakta kemiğin çabuk kaynamasın sağlar.
0 oy
tarafından
Gecen gun eltımın kızda kolunu kırmıs . Onuda ılk goturduklerınde doktor acımıs deyıp gondermıs ertesı gun şişmeye baslayınca  tekrr  goturduler gdınce fılm felan cekmısler kırık deyıp sardılar. Sen bı tekrr doktora gotur rontgen felan ceksnler canm
(636 puan) tarafından
Ananem çıkıktan anlıyor canım da ona götürdüm. Hem bileğinden hem tarağından çıkmış çocuğumun ayağı
tarafından
Cok gecms olsun canm
(636 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
0 oy
6 cevap 146 göst.