0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Bu ay adeti geciken varmı arkadaşlar  doğumdan 13 ay sonra adet gördüm şuan oğlum 28 aylık   en fazla 2 3 gün gecikirdi  20 gün oldu geri çekilme ile korunuyoruz ama çok dikkat ediyoruz yani şüphem yok desem yeridir ama neden gecikme olur  merak ettm

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
O kadar gecikmesi normal değil. Gebelik olabilir
(35 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından
Bir test yap da görelim bakalım ne kadar kendinizden eminsiniz.Hala geri çekilmeyle korunuyoruz diyenlere çok şaşırıyorum kaç kişi öyle hamile kaldı kaç kere korunma yöntemi değil diye konuşuldu burada
(35 puan) tarafından
On yargı yapicaksnz  yorumunuzu  kendinize saklaynz   cevremde çok insan var bu şekilde 5 6 yıl korunan  ve hamile kalmayan elbette yuzfe yüz  korunma değil bunu biliyorum hic bir yöntem yüzde yuz  değil spral  taktıran arkadaşımda 2 ay sonra hamile kaldı bilgili bi insanm  merak etmeyn  ama bu tavriniz  boş degl soru soramicalsk  neden burda barz.
(671 puan) tarafından
Şüphem yk diyen sensin yazına bak normalde yazmıyorum bile böyle diyenlere o kadar yazılanlardan sonra ama şüphem yok demen bilen birine göre çok garip
(35 puan) tarafından
Size göre garip
0 oy
tarafından
Geri çekilme ile emin olamazsın canım bende emindim ama hamile kalmıştım afedersin zevk suyuna bile karisabiliyor sperm
(35 puan) tarafından
Evet canım Öyle tabiki yüzde 100 değil asla ama çok dikkat ettik o yüzden öyle dedim bide oğlum daha küçük ya belki de öyle düşünmek ostyrm  teşekkürler  canım yorumun  icin
tarafından
Rica ederim canim ama test yap

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
22 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esha (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde HaticeEmir (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 84 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde Eceinn (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.

396,265 soru

11,853,897 cevap

35,947 kullanıcı

...