0 oy
673 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (902 puan) tarafından
1 yilimiz doldu 2 eylulde korunmuyoruz .benden sonra evlenenler bile hamile bazıları istemediği halde.uzuluyorum.gorumcemin 6 aylık oğlu var boşanıyor babasının evinde bizde sürekli gidip geliyoruz eşim isten gelip çocukla oynuyor ilgilenjyor.kim bilir baba olsa Nasi l mutlu olur Nasi l güzel  bi baba olur.ama yok olmuyor işte eşimde sorun yok bendede tahliller temiz ama polikistik over var .kac aydir adetliyken git gel yapiyorum .1kere klomen kullandim yine olmadı 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahh siz de sorun yok dua et kuzum dua et 

Benim eşimde sorun var 2 yıllık evliyiz bir ay oldu ogreneli ve tüp bebek dışında çocuk sahibi olamayacağımızı öğrendik 

Para yok elde avuçta ne yapacağız bilmiyoruz 

Dua et şükret haline kuzum
(822 puan) tarafından
Anladım canım zaten rapor için yaşınız küçük bildiğim kadarıyla 23 yaş altına rapor yok bu arada ufak ufak biriktirmeye çalışırsın inşallah Rabbim yardımcın olsun
tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
(902 puan) tarafından
Valla bizim çevredede bi benim yok :(
tarafından
Rabbim isteyen herkese versin evlat hasreti çok kötü
(902 puan) tarafından
Aminn canım herkese insalLh
-Reklam-
0 oy
(274 puan) tarafından

Bu sekilde gebe kalanlar var canim uzulme strese girmeyin Rabbim tez zamanda hayirli haberlerle mujdelenmeyi nasip etsin sana Amin <3

(902 puan) tarafından
Inşallah hayırlısıyla .inşallah buraya yazdığım gunler de gelir ❤
(274 puan) tarafından
Aminnnnn insallahhh cnm
0 oy
tarafından
Dga zamanı vardır canm üzülme Allah ol dediğinde olur ablamın 15 sene çocuğu olmadı sorunluydu yumurtalığı kapalıydı biri tüp bebek bile olmaz dediler 15 sene sonra oldu doğumu olck Bi kaç güne isyan etme sakın 
(902 puan) tarafından
Yok isyan etmiyorum ama üzülüyorum eşim kafamı dağıtmaya çalışıyor ama yinede uzuluyo insan bide herkes soruyo varmı varmı diye :(
tarafından
Duyma herkez devamlı istedin mi oluyo zaten
(902 puan) tarafından
Hayırlısıyla olsada bende o duyguyu yaşasam
0 oy
tarafından
Ovulasyon testi alip yumurtlama gununuzu takip edin . Pko engel degil hamilelige . Kilo probleminiz var mi
(902 puan) tarafından
2ay testide kullandım fayda etmedi.kilo problemim var özellikle göbekte 70 kiloyum:(
tarafından
Once zayifla canim . Kilo cok onemliymis
(902 puan) tarafından
Göbek gitmiyo bi türlü:( napcam bilmiyorum
0 oy
tarafından
Üzme kendini hiç ummadığın anda çiçek açar hayatında. Bakmışın Rabbim gönlündeki vermiş sana dua etmekten vazgeçme. Rabbim kimseye taşıyamayacağı yükü yüklemez. Vardır bunda da bi hayır. Daha çok erken daha 1 yıl olmuş üzme kendini olur sen gönülden istemeye devam et. Rabbim geri çevirmez duanı emin ol.
(902 puan) tarafından
Duadan başka elimizden bisey gelmiyor ki.nasip diyoruz kafamızı dağıtıyoruz ama ben yinede kendimi alamıyorum
0 oy
tarafından
Allah inşallah sana da nasip eder canım benim kuzenim 6 sene denedi her seferinde düşük yaptı sonunda prematüre bi bebegi oldu şimdi 2 yaşına giricek Allah isteyen herkese versin inşallah asla ümidini kesme bol bol dua et 
(902 puan) tarafından
Hayırlısı inşaallah.ama benim ablamında pko var 6 7 yıldır evli olmuyor ama onun çok aşırı kilo problemide var
tarafından
Anladım kuzum Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah
0 oy
(2,121 puan) tarafından
Pkolu çok var ya bu 4 5 senede çok çoğaldı allahın belalari basıyorlar hormunu yiyeceklere bende pkoluyum 2 sene sorna kendiliginden hamile kaldım kesinlikle stres yapmayacaksın benim tek hatam stres yapmaktı allaha bıraktım kafamı toparladım 2 ay içinde hamile kaldim bi arkdaş daha vardı burda pkolu oda yeni hamile olduğunu öğrendi kesinlikle stresten uzaktır rabbim sanada nasıp etsin inşallah 
(902 puan) tarafından
Ilk aylarki kadar üzülmesemde yinede ara ara stres basiyo niye olmuyor falan düşünüyorum
(2,121 puan) tarafından
Hayır hayır öyle yapma çoğu insan 2 3 sene boyunca yapmıyor evliliğe alışabilmek için stres yapma bak en büyük düşman strestir
0 oy
tarafından
Bendede kist vardı ama adetlerim düzenliydi. Bir buçuk yıl yasminle korundum. Bıraktıktan 6 ay sonrada hamile kaldım 
(902 puan) tarafından
Benim bakarken duzensizdi taa ki şubat ayına kadar kendiliğinden düzeldi her ay oluyorum ama başka bisey yok:(
tarafından
Stres yapma biz çocuk istediğimiz dönem çok iyi beslendik eşimde bende fındık fıstık ceviz keçiboynuzu meyveyi filan bol tükettik bide yumurtlama dönemlerimi takip ettim. Doktor kafayı buna takma stres yapma demişti
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Pkoluyum bende iki cocuguma ilacla hrmen kaldim dua et bacm RABBIM o der olur ins sende anne olursun<3

(902 puan) tarafından
Inşallah canım temmuz adetinde klomen kullandım agustosta gittim.bissy yoktu doktor bu ay dinlen eylül adetinde gel.dedi
(2,749 puan) tarafından
Aynn bnde klomenle kaldm zaten ins sende kalrsn
0 oy
tarafından
Üzülme canm rabbim kucağını boş bırakmasn inşallah şimdi tıpta herşeyin çaresi var 
(902 puan) tarafından
Aminn saol canım.care ariyorum bende ama işte istediğim zaman olsa daha iyi olurdu böyle.ister istemez stres oluyo
tarafından
Tabi stres oluyor ama herşeyin çaresi var kuzum allahtan ümit kesilmez
0 oy
tarafından
Aman ne acelen var dur olur bakalim 
(902 puan) tarafından
Erken anne olmak istiyodum ama nasip.olmuyor
tarafından
Hayirlisini iste canım ya yeni evlisin daha çok üstüne gitme olur ama bak dikkat et kendine benim bi arkadasimin da olmuyo diyordu dua falan istiyordu sonra kanaması olmuş doktora gitmiş 4 haftalık hamileymissin ama düşmüş demiş üzüldü baya
(902 puan) tarafından
Benim hiç olmadı olmucak gibi geliyor :(
tarafından
Ya niye olmasın olur öyle düşünme vesveseye kapılma
0 oy
tarafından
rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip eylesin inşallah kuzum 
(902 puan) tarafından
Amin inşalalh canim
0 oy
(1,397 puan) tarafından

Üzme kendini canım hakkınızda hayırlısı olsun rabbim isteyen bakabilen herkesin kucağını boş bırakmasın inşallah bol dua et<3

(902 puan) tarafından
Uzmemeye çalışıyorum ama etrafta hep görmekten iyice içime kapandım dusunuyorum
0 oy
tarafından
Corekotu bal tarcin tarifi var dene 
(902 puan) tarafından
Bi ara yaptım bi kavanoz 1 kere yedim bidaha yemedjm:(
tarafından
15 gun devam etseydin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 259 göst.