0 oy
413 göst.
Aile kategorisinde (252 puan) tarafından
Arkadaşlar ogun anneme gittim tek başımaydım annem başladı konusmaya eşin sana dogum gununde yıldonumlerınde sevgililer gununde hıç bırsey yapmıyor diye cocuk dogurdun onda bile aynı hıc bırsey yapmadı dedi 23 Nisan gıbı evı suslemıs sadece dogumunda dedi aslında haklı bu dediklerinde annesinin dogum gunu anneler gununu hıc boş gecırmez annem haklımı sizce

17 Cevaplar

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Annen haklı canım kendi annesine gelince yapıp ama sana gelince yapmaması çok yanlış 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ailesine de yapmıyor olsa huyu böyledir, önemsemiyordur özel günleri derim. Ama annesine yapıp sana yapmaması mantıksız.. 
(252 puan) tarafından
Bu konuya bende cok uzuluyorum ama yapacak bir şey yok
tarafından
Bence açıkça fikrini söyle. Madem özel günleri önemsiyorsun bunca zaman ben neden bir çöp bile görmedim diye. Hiç içimde tutmam böyle şeyleri..
tarafından
Bu yoruma katılıyorum
0 oy
(12,877 puan) tarafından
Annesine yapıyorsa sana niye yapmıyor 

Biraz haklı 
0 oy
tarafından
Haklı canım, kendi annesine de yapmasa huyu böyle dersin ama kendi annesine yapıyormuş 
0 oy
tarafından
Annesine yapıp sana yapmıyorsa annen hakli
0 oy
(971 puan) tarafından
Annen hakli ama ben böyle şeyleri doğru bulmuyorum sonuçta annen söyleyince eşine karşı dolup kavga çıkarabilirsin annen bak kizim Boyle yapıyorsan eşine uygun bir dille anlatabilirsin falan dese daha dogru olur 
0 oy
(17,646 puan) tarafından
Hiç kimseye yapmasa doldurmuş annen derdim ama annesine gelince esgeçmiyosa sıkıntı
0 oy
(119,087 puan) tarafından
cok onemlimi peki bisi yapmasi ben takmiyom yapmis yapmamis dogum gunu dogum hediyesi vs beklentiye girmiyom bile
0 oy
tarafından
E haklı tabı herkes evladına güzel şeyler yapılsın ıster 
0 oy
tarafından
Şu özel günlere bi ben takılmıyorum galiba

Bunu sen sorun etsen anlarımda annen neden sorun etmiş bunu kendine 
0 oy
tarafından
Annen aranızdaki şeylere karismamali bence anneler yapici olur bozucu değil 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Annen ayniii benim annem aynii.. Benim eşim yapar buna rağmen annek tatmin olmaz. Ama sen bu yüzden kötü olma eşinle. Böyle şakayla karışık laf vur sen annen kadar da mı değerim yok falan de  :)
(252 puan) tarafından
Eşim herzaman yapmaz ayda yılda bir
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben nasıl ki kaynanamın eşimle benim aramdaki şeylere karışmasından rahatsız olursam annemin de olurum şahsen o yüzden bence haksız 
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Benimki bana da yapmaz annesine de mesela böyle olsa anlarım. Ona yapıp sana yapmaması saçma 
0 oy
tarafından
Haklı tabikide annen canm 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Annesinin doğum gününde annesine ne jest yapıyor ? Sizin doğum gününüzde ne yapıyor ? Bunların cevabına göre yorumlayacağım. :)
(252 puan) tarafından
Bir yerlere goturebılıyor annesini en kotu bir pasta alıyor. Ben ise durumumuz iyi degil diyerek sozlerıyle kendını afeddırıyor
(1,580 puan) tarafından
Evet o zaman size biraz haksızlık olmuş.
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Anasına yapıp sana yapmamassi hoş değil ama yinede dolduruşa gelme sen benim kide yapmıyor şahsen evi süslemiş en azından benimki hiç bişi yapmadı ya ama benim ki kimseye yapmaz anasının doğum gününde bir ay önceden başlıyom anamın dogum günü diye anca dank edip hediye mediye aliyo bayram seyrannkandil bişi yok hep ben ararım onun akrabaları bile o bı babamı arar bayramdan bayrama adam babasını arıca zaman bile numarasını benden istiyo sen düşün ben kayit etmesem iş dışında kimsenin numarasını kaydetmez

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 666 göst.
0 oy
5 cevap 271 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 379 göst.
7 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,226 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (658 puan) tarafından soruldu

378,111 soru

11,317,175 cevap

34,763 kullanıcı

...