0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
1 aylık oğlum var ve ben odadan çıkınca aglamaya başlıyor karnı tok alti temiz gazı çıktı kucakta uyuyaym istiyor kucaktan indimi uyaniyor alistirdilar kucağa kundağı ile kanguruya koysam öyle iş yapsam ne olur sizce çünkü her işim kalıyor eşim geç geliyor kmse yok yemek bile yiyemiyorum

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kanguru için çok ufak henüz 
(41 puan) tarafından
Evet ama bu şekilde nasıl oluck
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Öyle olursa çok daha fazla alışır kucağa benim kızım da 27 günlük kucak istemiyorlar aslında bizim kokumuzu istiyorlar canım ilk 3 ay doğduklarını anlamıyorlar memede kalmak istiyorlar çünkü meme plasenta ile aynı kokarmış senin kokun ona huzur veriyor bu yüzden ayrılmak istemiyor
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Aynı sorunsal bende de var üstüne 2 yaşında bir çocuğum daha var ben ne yapıyorum peki çocuklara bakıyorum sadece eşim gelince de onun yemeğini falan hazırlıyorum ben herkes uyuyunca yiyorum yapacak bir şey yok 
(41 puan) tarafından
Aynı durum
(1,154 puan) tarafından
Otur kalk dua et vallahi tek çocuksa
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Kanguruda yenidoğan aparatı ile koyabilirsin ama sling daha iyi yenidoğan için. 
(4,589 puan) tarafından
Evet bazı kangurularda yenidoğan aparatı var hepsinde olmuyor araştırmak lazım. Sling daha yumuşak daha esnek ama onu da takıp çıkarmak daha uzun sürüyor ve kullanım zamanı daha kısa.
(41 puan) tarafından
Kangurusunu biz aldık çoktan ama aparat fln yok
(4,589 puan) tarafından
Kangurunun markası ne? Bazen ayrı satılıyor. Üzerinde yenidoğandan itibaren kullanılır yazıyor mu?
(41 puan) tarafından
Markası elelelife  0+ ay month yazıyor ve yenidoğan 12 kg yazıyor
(4,589 puan) tarafından
Bak büyük ihtimalle bu aparatı satın alman gerekiyor aldığında içinden aparat çıkmadıysa: https://www.elelebaby.com/elelelife-ergoair-ergonomik-kanguru-yeni-dogan-aparati-pd-ellf-ynaprt-pt89
0 oy
tarafından
Çok küçük kanguruya koyamazsın canım puseti yok mu ona alıştır 
(41 puan) tarafından
Puseti var canım da kucakta uyumak istyo cocuk kucaktan inince  uyniyo snra durmuyo
tarafından
Çok normal canım daha çok küçük senin kokuna sıcaklığına muhtaç elleme keyfini çıkarsın yavaş yavaş pusete alıştırmaya çalış
0 oy
(119,533 puan) tarafından
yeni dogan aparatiyla koyabikirsin
(41 puan) tarafından
Nasıl oluyor işte
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Benimde öyleydi ama sabirla mücadele verdim alisti simdi slirsan kucagina daha vazgecmez  2 ay 10 günluktu duzeldi uyurken  bekledim yanina oturmadım kokuma alışmasın diye diger koltukda bekkedim uyandikca pis pis diye ses verdim oyle alisdi simdi isimi yemegimi utumu yaparim sesi çıkmaz mahsallah 4 ay içindeyiz  alirsan alisir daha oylede gider
0 oy
tarafından
Ay aynı beni tarif ettin bende yatıyorum başka odaya işlerimi yapmak için gittiğim gibi ağlıyor korkuyorum acaba diyorum tek kalınca ne oluyor bu çocuğa ben artık nereye gitsem kendimle götürüyorum canım kucağıma alıyorum yemek yapıyorum bebeğim 4 aylık ama seninki baya küçükmüş 
0 oy
tarafından
Ana kucağına koysan ayaginla sallayiversen bir yandan işini yapsan olur mu acaba 
(41 puan) tarafından
Ana kucağı dedgjn tam olarak ne canim puseti var babynesti var  ama onu bilemeidm
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Anakucagi felan yok mu ? Elektrikli oluyor onlar çok kurtarıcı yA 
(41 puan) tarafından
Çok pahalı geldi bize alamadık onu
0 oy
tarafından
1 aylık bebek bişeye Alışmaz , senin kokunu almayınca kendini güvende hissetmiyordur , ayrıca kanguru içinde doktorunuza danışın kalça çıkıklığı yaşayabilirsinşz
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Yeni doğan kanguru değilse koysa. Basının geriye gitmesinden çok kalça çıkılığı yapıyor.. Ben yenidoğan kanguru ile 1 aylıkken göz kontrolune götürdüm de bacagını agrıttım belki de çıktı bilmiyorum.. Ayın 8inde ultrasonu var. Baktırcam. Sling al istersen onda daha iyi duruyor. 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Yani bebeğin daha küçük bence gün içinde sürekli uyutmaya çalış ayağında salla yada kucakta pıspışla ninni soyle alışmaya çalışsın gözlerini hafif kapattı mi hemem yerine bırakıp emzik ver ben öyle yaptım duruyordu 
(2,165 puan) tarafından
Canm bide beyaz gürültü yada makine sesi dinlet kolikse eğer baya işe yarıyor benim kızım çoğu zaman o sesle uyuyor Kendi kendine

İlgili bir soru bulunamadı

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı

...