0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
Kızlar kızım bugün tam 1 yaş oldu yarın kontrol var hastanede ne gibi işlem yapıyorlar nelere bakıyorlar bilgi verir misiniz aşısı varmı yok mu bı netten bakıyorum var bı bakiyorim yok yazıyor rutin kan tahlili yapıyorlar mı bide 

3 Cevaplar

0 oy
(4,511 puan) tarafından
Asi var canim bizi saglik oacagi cagirdi 
(1,539 puan) tarafından
Anladım canım 9 ayindayken asi oldu 12 . Ay aşısını 9 aya çekildi dedike KKK asisiymis oda sağlık bakanlığı 9 aya indirdi dediler kafam karıştı
(4,511 puan) tarafından
Yok yok 12 dede var
(1,539 puan) tarafından
Hım anladjm canım sağol ateş yapiyot mu peki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır canım sadece 1 yas aşısı var o kadar  eğer sağlık ocağında kaydın varsa seni ararlar 1 yaş aşısı  için cagirirlar
(1,539 puan) tarafından
Anladım canım 9 ayindayken asi oldu 12 . Ay aşısını 9 aya çekildi dedike KKK asisiymis oda sağlık bakanlığı 9 aya indirdi dediler kafam karıştı
tarafından
Öyle ermişlerse tamamdır boşuna hastaneye götürüp kan falan aldırma yazıktır hasta değilse birseyi yoksa tamamdir
(1,539 puan) tarafından
Yok canım çok şükür ama aşılarını kontrollerinin hastanede yaptırıyorum daha hiç dişi çıkması bugün bir yaşına girdi ama çıkarmadı hiç demir eksikliği falan  var mı  diye düşünüyorum
0 oy
tarafından
1 yaş aşısı var. Sağlık ocağında söylemediler mi randevu vermediler mi? Doktora gideceksende 1 yaş kontrolünde bişey yapmıyorlar kan idrar tahlil yapıyorlar vitaminlerine kan sayımına bakılıyor 
(1,539 puan) tarafından
Yok canım aramadilar ben sağlık ocağında yaptırmadım hastane randevu veriyor gittiğimizde o randevuya göre gidiyoruz demediler aşısı var yok diye
tarafından
Anladım o zaman nerede vurulmuş ise daha ince yine orda vurulur 1 yaş aşısı. Önemli aşı birde.
(1,539 puan) tarafından
Ablamın canım çok sağol hastanede vurulacak bakalım ates yapar mı acaba bay bı yoralacaklar kizimi kan tahlili falan derken ama herşey onun için
tarafından
Daha önce ateş yaptıysa yapabilir onun dışında yapacağını sanmam
(1,539 puan) tarafından
Daha önce yapmamıştı ama bu yaptı biraz 37.4 kadar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 556 göst.
0 oy
8 cevap 324 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ikincikezanne (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.