0 oy
237 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (9 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Selam kızlar iki gün önce merdivenden kaydım düştüm ve ayak parmağım tırnağı kalktı ama iki gündür baya ağrıyor sanci yapıyor eşim acile gidelim tırnağını cekelim Bnde çok korktum için gitmedim bu kadr ağrı yapması normali acaba yada mikrop mu kaptı 

image

6 Cevaplar

0 oy
(4,444 puan) tarafından
Gecmis olsun doktora gorunun ilac yazabilir yada pansumanla halledebilirdiniz  muayene edilmesi gerekiyir tirnak kalkmismi
(9 puan) tarafından
Sağol canım evde pansuman yapıyorum  evet kalkmış
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya çektirmesen de kendi düşer bu ama sürekli pansuman yapıp sarman kuruyup kalkmaya başlayınca sargıyı Sökmen gerekirdi 
(9 puan) tarafından
Günde iki üç defa pansuman yapıyorum ama çok acıyor ilk defa bu kadar canımın yandığını hissediyorum bnm normal de ağrı eşit değerim fazla Bnde anlamadim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Geçmiş olsun sen çektirmesen de o kendi düşer gibi o acıyı kangren gibi 15 gün çekme bence. Mikrop da kapat ağrı da yapar. 
(9 puan) tarafından
Sağol canım vla çok kötü sanci yapıyor
0 oy
(366 puan) tarafından
Ayyy geçmiş olsun canım keşke bir gitseydin kendine eziyet ediyon o şimdi nasıl ağrır
(9 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm bnm yarin ınsalh giderim ya
(366 puan) tarafından
Ne demek ama git kesinlikle iltihap kaparsa daha zor olur sana
(9 puan) tarafından
Teşekkürler kızlar yarn giderim
0 oy
tarafından
Gitme bence bikac güne geçer cnm benimde demire değdi öyle oldu gtmdm geçti korkudan:)) 
0 oy
tarafından
Tırnağını çekmezler cnm korkma enfeksiyon kapmistir git ilaç vericek sprey hemen düzelir inslalh

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 403 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 303 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 173 göst.
18 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ebru.esila (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sozdarbakimli (9 puan) tarafından soruldu

379,284 soru

11,352,930 cevap

34,824 kullanıcı

...