0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından
Merhaba arkdslar bnm oglum 9 aylik cok dusunmeye basladim 1 yasindan sonra herseyi yemeye basliyck suan saglikli yiyecekler vermeye calisiyorum sebze yogurt vs ama 1 yastn sonra seker cikolata cips vs sagliksiz olan herangi bisey istiyck illaki vermem gerekio mu bilmiyorum sagliksiz oldugunu bile bilede vermek istemiyorum ama etrafimda goruyorum cocuklar minicik daha 1 1bucuk 2 yaslarda fln cikolata sagliksiz icecekler istiyo bi cok kez sahit oldum bisey yani +Sorum şu cocuklariniza kac yasindan sonra cikolata vs sagliksiz seylerdn verdiniz bi kuraliniz fln varmi  

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır cnm vermen gerekmiyo belki tatdira bilirsin ama asla ona özel olarak alma
(96 puan) tarafından
Ne zmna kadar peki tabi surekli yedirmem ama illaki istiyck yani gorucek siz misal ilk kac yasinda verdiniz onu merk ediorum 1 yas mi 2 yasmi uygun dogum gunu yapicm mesela pasta börek corek ordn aklima cok takildi yani
tarafından
Cnm benim bebeğim daha yaşında değil fakat 11 tane yeğenim var asla 2 yaşından önce kimse özel olarak cips çikolata falan alıp vermediler  he arada ödül olarak tatdirdikar pasta coreklerde verebilirsin sonuçta tabak tabak yiyemicek ama özel olarak marketten biseyler alma
(96 puan) tarafından
Heh simdi guzl oldu valla cok saol tesekkur ederim kafam o kadar cok doldu ki cocugumla ilgili cok sey dusunmektn uyuyamiyorum bi kac gundur noluo bilmiyorm biraz olsun icim rahatladi kafamdaki soruda gitmis oldu saol
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Evde yemezsen öğrenmez yersen öğrenir ama anaokulu a veya kreşe gidecekse de orada da veriyorlar. Cips yersek 14 aylık daha istiyor çerez yiyoruz istiyor misal
(96 puan) tarafından
Cips mesela evde yapilabilir onun cozumu var cikolata bi cok sagliksiz urun var danone neskuik mesela cok sacma sacma seyler dusunuyorm valla bu aralar cok sey kafama takilio noluyo bilmiyorm
(13,202 puan) tarafından
Yok ikisini de yiyor evde de yapsam hazır da alsam almıyorum ben de çok sağlıklı değil. Çikolata bisküvi tarzı şeyleri ben tabiki vermiyorum teyzemler falan veriyor onların da ne yaptıysam önlerine geçemedim. İnşallah ek gıda yiyen bir bebeğin olur yoksa insan yesin yeterki deyip herşeye başvuruyor
0 oy
(1,309 puan) tarafından
14 aylık kızım bu zamana kadar hiçbi şekilde paketli gıda ve şekerli şeyler vermedim ona özel kek kurabiye falan yaparken elma suyu konsantresi kullanıyorum şeker yerine bizde onun yanında yemiceği şeyler yemiyoruz ne kadar geç tanışırsalar o kadar iyi bence 
(96 puan) tarafından
Evet haklisn valla saol elma konsantresini senmi yapiosn
(1,309 puan) tarafından
Yok canım internetten alıyorum aktarlarda falanda satılıyo çok pahalı bişey değil normal küp şeker gibi tadı var ama %100 elmadan yapılıyo zararı yok
(1,309 puan) tarafından
Meyve suyunu filan da evde yapıp onunla tatlandırıyorum mesela
(96 puan) tarafından
Peki tesekkur ederim saol
0 oy
tarafından
Mümkün oldukça hazır gıdalarla geç tanıştır ama illaki istiyorlar 
(96 puan) tarafından
Tabi illaki yiycekler disarida cocugun elinde fln illaki gorucek istiyck ama baklm ne kadar gec o kadar iyi
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Mümkün olduğu kadar uzak tutun, geç öğrensin. 1 yaşında kreşe falan vermeyecekseniz başkasından da görüp öğrenemez zaten. Siz de eve sokmayacaksınız tabi.
(96 puan) tarafından
O biraz zor ama gizli gizli yeriz artik :))
(1,580 puan) tarafından
Sizi görürse zaten asla olmaz evet göstermeden yiyin :))

İlgili bir soru bulunamadı

379,933 soru

11,373,495 cevap

34,855 kullanıcı

...