+1 oy
311 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (78 puan) tarafından
Ben çocuklardan evi süpürme işine yetişemiyorum ve yerlerde saç toz olmasına da dayanamıyorum robot süpürge almayı düşünüyorum kullananlar tecrübelerini ve marka tavsiyelerini yazarsa çok mutlu olucam hanımlar ..

11 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Merak ediyom kanepe altları halı altları onda nasıl oluyo
tarafından
Mobilyaların.ayakli değilse giremez 10 santim yüksek olmalı hepsi... kapilarda mermer varsa dışarı çıkamaz evi musait olmayan mobilyaları yerde olanlar için uygun değil sadece hali için almaya değmez ama müsaitse sal gitsin toz kıl topluyor
(44,603 puan) tarafından
Evet bı tek kanepelerim ayaklı değil işte bu yüzden yaza inşallah degistircem 8 sene oldu zaten yiprandida diğer mobilyaların ayaklı cidden iyi oluyo süpürge vileda hesey rahat giriyo
(11,217 puan) tarafından
Canim ben iki yil once ev doserken robot alcam diyip butun mobilyalarimi ayakli aldim ki terside olsa ben cekip illa temizlerim oykede bir takintim var. Hersey yuksel oldugu icin robotum heryerin altina rahatlikla girip temizliyor. Anca oyle robottan full performans alirsiniz. Yani benim solanumun heryerini temizliyor. Ve benimki s6 cok akilli. Yerde terlik bile olsa haritalandiriyor. Robotta en onemli sey zekasi bence. Silme ozelligide var ama ben onu takmiyorum.
-Reklam-
0 oy
(119,168 puan) tarafından
haftaya hem anneme hem kendime aliyom kullanunca yazarim ☺
(5,235 puan) tarafından
Aldın mı sevda. Hangisini aldın memnun musun
aldim kullandim tr goturdum ☺️☺️☺️
(5,235 puan) tarafından
İyimi canım yoksa beğenmedin diyemi türkiyeye getirdin
yok burdaki evim dyz degil yatak odasi falan ust katta robotta merduven cikamiyo bende cikartmaya usendim goturdum ☺️
(5,235 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben yeni aldim xiomi canım koltuk altlarına yatak altına her yere giriyor halıları atliyor puskullu olmasına rağmen kesinlikle tavsiye ederim
0 oy
(84 puan) tarafından
Ben geçen hafta karacadan homend robot süpürge aldım yeni çıkarmışlar bu modeli 1282H ona bakabilirsin ben çok memnunum
(78 puan) tarafından
Kaç dk çalışıyo acaba bide mop da yapıyomu benim baktıklarımda mopda vardı
(84 puan) tarafından
Evet mop da var ben bi kere denedim su damlatma falan yapmadı gayet güzel çalışma süreside 140 dk sonra şarja kendi gidiyr zaten
(78 puan) tarafından
Çalışma süresi güzelmiş ya benim evi bi kaç kere süpürür ozaman bi bakıyım çok teşekkür ederim
(84 puan) tarafından
Rica ederim güle güle kullanın şimdiden kullanınca da yazın yine 
0 oy
(435 puan) tarafından
Xioami mop pro kullanıyorum. İyi ki almışım çok memnunum. Tabii kendi elinle yaptığın gibi olmuyor ama yine de günlük olarak ev temiz kalıyor. Koltuklarımin ve mutfak dolabınin altına da giriyor. Yani o sizin eşyaların yüksekliğine bağlı. 
(78 puan) tarafından
Ne kadar süredir kullanıyosunuz ve mopu var mı acaba
(435 puan) tarafından
Ben 7 aydır filan kullanıyorum mopu da var ama ben mopunu kullanmıyorum alacaksanız sadece süpüren bir model alın bence. Silmesi çok iyi değil bana göre.
(78 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
0 oy
(97 puan) tarafından
Merhaba yirmikiye katılıyorum Homend süpürge bendede var beyaz rengi 10 gün oldu alalı 
(78 puan) tarafından
Mopunuda denedinizmi güzel mi o da?
(97 puan) tarafından
Evet 2 kere mop yaptım çok güzel hem ıslak bırakmıyor hem de ben biraz koku döküyorum evide mis gibi kokutuyor valla keşke önceden alsaymışım dedim :D
(44 puan) tarafından
canım robot süpürge benim kardeşimde de vardı ozaman bakmıştım ama robot sanki böyle kafasına göre bi oraya bi buraya gidiyo o yüzden vazgeçmiştim almaktan sendeki de öyle rastgelemi dolaşıyo evde
(97 puan) tarafından
Yok bu öyle değil bi rotasyonda çalışıyr bu model lazer teknolojisi varmış haritalamasını yapıp düzgünce planlı çalışıyo dediğinizi anladım bu o şekilde değil 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Malesef robot süpürgm yok . Ben varım onun yerine . Her sabah bütün evi makinelerim. Dediğin gibi kıl tüy baya oluyor. Dayanamıyorum bende 
0 oy
tarafından
Burdan bi arkadasin tavsiyesiyle roborock s5 aldim mukemmel cok begendim bi cok marka arasinda gittim geldim ama bunun arastirmasini cok yaptim satici firmayla da gorustum kesinlikle bunu tavsiye etti. Ozelliklerine kendin de bakarsin ama ben yine soyleyim. Ilk basta evin her yerini dolasti koltuklarin altina yatagin altina girdi(benimki baza degil) masanin sandalyenin altina cok rahatlikla girdi hic oyle carpa carpa yapmadi hafif dokundu sonra yoluna bakti isi bitince temizlik bitti dedi sarj istasyonuna döndü cikardigi haritayi telefondaki uygulamasindan kaydettim. Ertesi gun mesela sadece salonu sectim temizle dedim sadece salonu temizledi yerine gitti yüzyılın bulusu resmen oglumla vakit gecirirken evim tertemiz ki sac kil benim de cok olurdu ne kadar supursem de yetisemezdim simdi gectigi yerler parliyo ve zeminle haliyi ayirt ediyo halinin ustune cikinca gucunu artiriyo 
0 oy
(3,503 puan) tarafından
İhlas in vardi bende ben anneme verdim ama mükemmel bı şey bence her evde olması gerekiyor bütün kiri tozu temizliyo 
0 oy
(4,404 puan) tarafından

Valla canim girgir niyetine kullaniyorum baya iyi temizliyor ama kendi yaptigin gibi bekleme tabi birazda uzun suruyor 1 saate yakin

:D 

(78 puan) tarafından
Evet biliyorum peki sizde hangi marka var özellikleri ne
(4,404 puan) tarafından
Xioami mop pro
(5,235 puan) tarafından
Canım tüm evimi 1 saat temizliyor yoksa tek odamı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
0 oy
7 cevap 158 göst.