0 oy
190 göst.
Aile kategorisinde (1,056 puan) tarafından
Daha önceki postumu okuyan bilir kızlar hala eşim konuşmuyor birde sürat yapıyor sinilerim bozuk ya cuma gününden beri ben sınır olunca o da bana küser tetiklenir ben anlamıyorum bunu ya ardını donup yatar bilmiyorum morelim çok bozuk hala ya 

5 Cevaplar

0 oy
(119,070 puan) tarafından
onceki postu bilmiyomji
-Reklam-
0 oy
tarafından
Konu ne bilmiyorum ama benimkide öyle 2 gündür zorla konuşuyor ağırdan satıyor kendini hiç umrumda değil valla 
(1,056 puan) tarafından
Hepsi aynı var ya
0 oy
(12,915 puan) tarafından
Ayh okurken ben daraldim. Bı silkelen canım kendine gel bırak trip atsın yüz verme yanına gitme elbet anlayacak. 
(1,056 puan) tarafından
Tamam canım ağır konuştu zoruma gitti birde sürekli para dağıtma eğiliminde deli oluyorum işte inşallah Rabbim gözünü acar salan
(12,915 puan) tarafından
Kız bak al karşına konuş gerekirse sende ağır konuş. Çocuğunun rızkını baskalarina yedirmesin. Ya da ver bana paraları ben harcayacağım de kart bende dursun haftalık harçlık veririm de
(1,056 puan) tarafından
Kattı verir mi ki canım işçilere ödeme yapıyor pada istiyorlar sürekli aslında mantıklı da
(12,915 puan) tarafından
Nakit al gerisi kartta dursun işçilere vereceği para. Ya demek istediğim millete vereceğine para evde dursun yok derse bile yalan dememiş olur
(1,056 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kız birak atsn sende aynı şekilde davran dönüp dolaşıp gelecegi yer belli eninde sonunda
(1,056 puan) tarafından
Ben de hiç umursamıyor gibi yapıyorum ama canim sıkılıyor inan
(7,098 puan) tarafından
Tabiki de sıkılır canım ama sık dişini
(1,056 puan) tarafından
Tamam canım 1 hafta olacak nerden baksan hala sürat yapıyor *****
(7,098 puan) tarafından
Sende yap ezdirme kendini eğer şimdi sen geri adım atarsan bu sefer her konuda böyle yapacak hep senin adim atmanı bekliycek
(1,056 puan) tarafından
Haklisin canım öyle gercekten

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 96 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Donuskyl (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 513 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu