0 oy
189 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (230 puan) tarafından

Bebeğin de kalça çıkıklığı olup da alçıya aldıran oldu mu bana biraz bilgi verir misiniz lütfen cuma günü alçıya alçaklar bebeğimin bacağını :'(

6 Cevaplar

0 oy
(230 puan) tarafından
?????????????????? 
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Arkadasimin bebegi alindi çift bez takiyordu rahat ol geçer inşallah geçmiş olsun 
(230 puan) tarafından
Sağol yani napcam bilmiyorum bilgi alacak kimse de bulamadım
0 oy
(7,818 puan) tarafından
Kaç değerleri 
(230 puan) tarafından
Değerlerini tam bilmiyorum bize 2a dediler 1a olması gerekiyordu bu ay çift bez kullandik ama 3a olmuş o yüzden alçıya alıncak :(
(7,818 puan) tarafından
Bizimde 2a dedilerdi 3 ayda tekrar çektirdik ultrason düzelmiş a1 olmuş ondan sordum cnm bizim birine aparat vermişler di komşuya
(230 puan) tarafından
Kendi kendine mi düzeldi
(7,818 puan) tarafından
Ben çift bez kullandım ama sürekli takmadım dikkat etmedim kendi gelişti zaten değerleri fazla düşük değildi 58 cm di
(230 puan) tarafından
Teşekkür ederim olacağın önüne geçemeyiz
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ben kuzum hep cikiklik hemde kemik gelişim geriliği vardı 5 hastaneye götürdüm hepsi anesteziyle uyutup ameliyathanede kalcayi yerine koyup alciiya alınması gerektiğini söyledi en son özel bir doktors götürdüm önce demir ayakkabı deneyelim gelişme olmazsa o yönteme basvururuz dedi çok şükür gelişme oldu 9 ay o ayakkabıyı kullandık çok zordu ama çok şükür atlattık şimdi yürüyor paşam aksamdan akşama yine takıyoruz ama oda 1 ay sonra bitecek 

Açıları kaç bebeğinin 
tarafından
Geçmiş olsun cnm kemik gelişim gerildiğini nasıl farkettin gözle fark görünüyor muydu
(7,098 puan) tarafından
Saol cnm Hayir kuzum kalça muanesinde sknti çıktı ondan sonra ortapediye götürdüm o şekilde öğrendik
(230 puan) tarafından
Açılarını hatırlamıyorum ama bu bölümde uzman bi doktora yönlendirdiler oda iyice inceledi baktı alçıya almam gerek dedi :(
(7,098 puan) tarafından
Tmm olsun kuzum üzülme alsınlar ben 9 ay çektim sonunda  sağlığına kavuşuyor merak etme yürüyor benimki suan
(230 puan) tarafından
Teşekkür ederim içimi rahatlattiniz
0 oy
(119,001 puan) tarafından
postun ciksin   
(230 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(3,459 puan) tarafından
Ablamın bebeğini almislardi
(230 puan) tarafından
Teşekkür ederim bana ağır olur fln diyorlardi
(3,459 puan) tarafından
Bebegi kucağında gezdirmedigin sürece zorlanmazsin
(230 puan) tarafından
Sıkıntı o zaten yatmayı sevmiyor sürekli kucakta olmak isteyen bi bebek :(
(3,459 puan) tarafından
Sabit tutup gezdirebilirsin canım
(230 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 116 göst.
0 oy
6 cevap 148 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 343 göst.
0 oy
4 cevap 105 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bedia (319 puan) tarafından soruldu

377,295 soru

11,291,037 cevap

34,706 kullanıcı

...