+1 oy
817 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (730 puan) tarafından
Eşim pazardan ıspanak almış gelmiş ömrü kısa olduğu için dolapta bekletmeden pişirmek istedim temizlerken eşim su içmeye geldi göz ucuyla baktı fark etti tarım işiyle uğraştığı için ayırt edebildi aynı ıspanak gibi hiç bir şekilde kolay kolay ayırt edilmez tek farkı kenarları tırtıklı ve hafif tüğlü oysaki arasında haberlerde de çıkmıştı zehirli ottan karıştırmışlar eşim fark etmese onu öyle pişirecektim hepsini tuttu eşim çöpe attı kimse artık ekmeğini helaldan kazanma peşinde değil çocukları olan anneler var faydalı olduğu için yedirmeye çalışıyor dikkat edin demekki çoğalmış karıştırmaya başlamışlar 

23 Cevaplar

0 oy
(2,395 puan) tarafından
Ay teşekkür ederim yazdığın için dikkat etmek lazım sağlık bu ihmale gelmez
(730 puan) tarafından
3 kuruş için değer mi sağlıkla oynamaya ya 1 kilo ıspanağın yarısı bu ottan dı yazık günah çok dikkat etmek lazım gerçekten
(2,395 puan) tarafından
Bir dahakine Ispanağı doğrarken çok dikkat edeceğim yaa çok sağolun
(730 puan) tarafından
Kesinlikle kendimizi geçtik çorumuz çocuğumuz var onlar yese ne olacak ben hamileyim allah korusun yeseydim ya bişey olsaydı
(2,395 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilerek karıştırdıklarını sanmıyorum komple koparıp bakmadan koyuyorlar diye düşünüyorum 
(730 puan) tarafından
İnanın bende öyle düşünmek istedim ama bağ yapılmıştı onu tek tek top haline getirip lastikle bağ yapmışlar ve içinden 1 2 tane de çıkmadı 1 kilo ıspanağın nerrdeyse yarısı bu ottan dı
tarafından
Yuhh ya Allahın dan bulsun yapanlar inşallah başkası da farkeder sadece size satmamislardir serefsizler
(730 puan) tarafından
Gerçekten kimseye güveneceğimiz kalmadı ya ya kilosunu 8 den satma tek 10 tl den sat ama sağlımızla oynama değil mi çorumuz çocuğumuz var karnımız da beklediğimiz bebekler var nasıl günah alıyorlar anlamıyorum
tarafından
Geçen donmus ıspanak aldım yemeğini yaptım bugün bir güzel oldu ki daha almam pazardan ıspanak. Dünyanın suyunu akıtıyorum ona yıkamaya doğramaya ayıklamaya uğraşıyorum. Aynı paraya geliyor. Öyle rahat ki tavsiye ederim :)
Allahtan korkmayan kuldan mi utanacak
0 oy
(606 puan) tarafından
Ayy bende bügün eşimle marketten ıspanak alacaktım eşim bş vr dedi kaç kişi zehirlenmiş şimdi bizde zehirleniriz dedi almadık 
(730 puan) tarafından
Bende artık kolay kolay almayı düşünmüyorum gerçekten zehirlenen çok olmuş eşim evdr olmasa bende pişirip yesem herhalde onlardan 1 de ben olacaktım
(606 puan) tarafından
Allah korumuş cnm iyiki de eşiniz gelip bakmiş
(730 puan) tarafından
Kendimi geçtim bide hamileyim :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 184 göst.
2 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,877,066 cevap

35,992 kullanıcı

...