0 oy
133 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

image

image

hanımlar benim gibi sivilce problemi yaşayan var mı geçmek bilmiyor acaba doğumdan sonra geçer mı sizler yaşadınız mı moralim çok bozuk cevap verirseniz sevinirim

6 Cevaplar

0 oy
(18,210 puan) tarafından
Kaç yaşındasın canım benim hamilelikte hiç çıkmaz sivilce yağlı mı yiyosun yada çekirdek çok yiyosan ondan olur
(18,210 puan) tarafından
Zamanla geçer heralde sabun kullanıyomusun keçi sütlü al o iyi geliyo yada sabahları buz sür yüzüne peçeteyle tutarak ben sadce dalinle yıkıyorm sabahları akşamda sabunum var farmasinin adını unuttm oda çok iyi temiz kalıyo hep ama çok temizlersende sivilce çıkar
tarafından
Bioderma temizleyici kullanıyorum. Keci sütlü sabunu duydum alayım bari
(18,210 puan) tarafından
Dediğim gbi aşırı temiz olursada sivilce çıkar onada dikkat et
tarafından
Tamam dikkate alacağım çok teşekkürler cevapladığınız için
(18,210 puan) tarafından
Rica ederim cnım
-Reklam-
0 oy
(13,254 puan) tarafından
Daha geçmedi valla ☹️
tarafından
Hadi ya doğumdan sonra geçer diyorlar bende bir umut bekliyoru. :(
(13,254 puan) tarafından
Hamile olmadan var mıydı ?
tarafından
Tek tük çıkıyordu hamilelikte çoğaldı
(13,254 puan) tarafından
Güzelliği bozulana kız diyorlar :D bilmiyorum kuzum yaa bende hâlâ geçmedi
tarafından
Bende oyle biliyordum ama benimkisi erkek valla annesinin güzelliğini aldı kerata :)
0 oy
(119,973 puan) tarafından
fena cikmis bence bi cildiyeye git
tarafından
Gittim hamile olduğum için azelderm krem verdi hamile olduğum için almak istemedim doğumdan sonra gitmeyi düşünüyorum
0 oy
(4,450 puan) tarafından
Geçer bacım seninkiler gene iyi benimkiler beyaz beyaz çıkiyo ama doğumdan bı sure sonra düzeliyor kendi sutunle temizle doğunca bebiş birde elleme sıkma çünkü hamilelik sivilcesi ergenlik sivilcesi gibi iz bırakıyor
tarafından
Ay inşallah geçer ya bıktım valla 7 aylık olduk hala çıkıyor dokunmuyorum iz falan kalmasin yeterki
(4,450 puan) tarafından
Oluyo ya ben ergenlikte çıkarmadıgim sivilceleri çıkardım hamileyken birde her yerde cikiyolar
tarafından
Aynen öyle canım napalim sağlıklı olsunlarda önemli olan o
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ben hamilelikte sivilcelendigim kadar hiç sivilcelenmemiştim.taa kaşlarımın içine kadar doğumdan hemen sonra değil ama bir cildiyeye gittim krem verdi pek işe yaramadı dove sabun var onunla yıkadım geçti bitti tavsiye ederim  
tarafından
Çok üzücü gerçekten yüzü bebek gibi olanları kıskanmaya geçmişte ki halime baka baka iç çekmeye basladim :( teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Senin derdini yesinler hamile kalmıştı sivilcesini dert ediyor yarabbim banada bu küçük dertten verip hamilelik nasip et :)

tarafından
Yaa :) sana bol bol dua ederim rabbim sanada nasip etsin inşallah. Insan disaridakilerin laflarını takiyor kafaya işte

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 249 göst.
0 oy
2 cevap 35 göst.
0 oy
6 cevap 146 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.
22 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (609 puan) tarafından soruldu

384,568 soru

11,504,207 cevap

35,159 kullanıcı

...