0 oy
196 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (28 puan) tarafından
Bebegim var mama almaya bez almaya giderken geliyorlar bebegime havliyorlar yaklaşıyorlar başkalarından yardim isteyip bisekilde kurtuluyoruz ama son zamanlarda farkettim kim mahallede bisuru kedi ölüsü gördüm onların yaptığını düşündüm öyle zaten bence parçalamışlar çünkü ama bugünlerde insanlarında korktuklarini farkettim şimdi zaten kış ben mama o olsun bez olsun almaya gidince kim koruyacak bizi napicami şaşırdım 

16 Cevaplar

0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kalın bir sopa taşı yanında ve su köpekler bildiğim kadarıyla sudan korkuyorlar 
(28 puan) tarafından
Bebek arabasına yaklaşıp vahsice kocamanlar zaten havliyolar tepki vermesem atlicak
-Reklam-
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Belediyeyi ara dicem ama onlarda zehirliyorlar :(
0 oy
(13,147 puan) tarafından
Netten sipariş ver canım ya da belediyeyi ara 
(13,147 puan) tarafından
Yooo çözüm önerisi sundum ne diyim zehirle mi ?
Ya belediyeyi ara ya da hava soğuk zaten yorulma dedim kötü ne var bunda
(28 puan) tarafından
Kötü konusmadim cnm ama başka şeylerde oluyor çıkmak icin görsen kocamanlar
(13,147 puan) tarafından
Haklısın bana da saldırdılar bı kere insan korkuyor. Diğer konuda da haklısın insan dışarı da çıkmak istiyor direk belediyeyi ara ilk önce video çek saldırdıklarına dair. Komşun felan da arasın
(28 puan) tarafından
Çok büyükler ve saldiriyolar görmen lazım ben evladimimi koruyam kendimimi
(13,147 puan) tarafından
Evlat tabiki canım ay napacan kız çok zor
0 oy
(17,965 puan) tarafından
Belediyeye şikayette bulun canım 
(28 puan) tarafından
Bi çok kedi ölüsü gördüm korkum daha fazla oldu
(17,965 puan) tarafından
Bizim burda toplayıp uzak bi yere bırakıyolar az var ama bende okulun orda görüyorm büyük bi kaç köpek korkuyorm valla iki tane çocukla gidiyoz saldırsa naparız Allah korusun
(28 puan) tarafından
Hiçbişey yapamazsın Allah korusun
0 oy
(846 puan) tarafından
Belediyeye şikayette bulun toplayıp gitsinler ben köpekleri çok severim ama sokak köpekleri çok vahşi olmaya başladı hele kışın daha fena oluyorlar kadın ve çocuklara çok saldırıyorlar şikayet et götürürler umarım 
(28 puan) tarafından
Edicem inşallah
0 oy
tarafından
Canm polisi arasana barinak yollasin
0 oy
tarafından
Belediyeyi ara topluyorlar hepsini 
0 oy
(119,694 puan) tarafından
en iyisi ara belediyenizi
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Aman dikkatli olun ya belediyeyi arayın  az önce haberlerde izledim çocuğun birine saldırmışlar yazık çocuk ağır yaralanmış ameliyat olmuş mümkünse sokağa kalan artık yemeklerinizden  koyun aç kalınca saldırıyorlar çünkü
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Aynı durum bizim burda da söz konusu hava kararınca hele dışarı çıkmaya korkuyorum oğlum akşam 7 buçukta kurstan çıkıyor onu almaya diye giderken 2 kez  saldırdılar üstüme bide cete gibi toplu halde geziyorlar 7-8 tane birden sokakta beslediğim bir kedim vardı onuda boğmuşlar belediyeyi arasan küpeli oldukları için birseyde yapmıyorlar 
0 oy
(1,691 puan) tarafından
belediyeyi ara gelip toplarlar 
0 oy
tarafından
Belediyeyi arayabilirsn canm 
0 oy
tarafından
Belediyeye haber verin
0 oy
(32 puan) tarafından
Köpek savar al canm elektirikli 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Belediyeyi ara canım illa başka şikayet edende vardır gerekirse hergun ara
0 oy
(683 puan) tarafından
Canm belediye ara ihmal etme bizim burda 12 yaşında Bi çocuğu parçaladı köpekler durumu kötü Allah korusun. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 413 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 1Prens Annesi (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,162 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,140 göst.
0 oy
2 cevap 194 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,986 puan) tarafından soruldu

382,265 soru

11,445,130 cevap

35,016 kullanıcı

...