+39 oy
2,652 göst.
Aile kategorisinde (133,635 puan) tarafından
Değerli kullanıcılar, birkaç gündür sayfamızda çok fazla ölen, dövülen, yanan bebek postları paylaşılıyor. Bu konuda birçok kullanıcımız bize şikâyette bulunuyor. Zaten herkes olayları detaylı bir şekilde biliyor. TV de izliyor, haber sitelerinde okuyor. Burada hamile olan, psikolojik rahatsızlığı olan, bu konuda hassas olan kullanıcılarımız var. Ayrıca bazı haberlere yasak da geliyor. Bu sebeplerle artık bebeklerle ilgili olumsuz haberleri postlarımızda paylaşmayalım. 

Paylaşıldığı zaman kesinlikle kapatılacaktır. Unutmayalım!!!

Biz de bu konulara çok üzülüyoruz. Ancak elimizde  bir şey gelmiyor. Zaten emniyet mensupları gerekli önlemleri alıyor. Hakim ve savcılarımız da hukuki işlem başlatıyor. 

Kısacası post açarak bir yere varmamız imkansız olduğu gibi diğer kullanıcıların psikolojisini bozarak hakka bile giriyoruz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, sağlık ve mutluluk dileriz.

41 Cevaplar

+1 oy
(1,037 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hay Allah razı olsun paramparça oluyo yüreğimiz dayanamiyoruz başka.  Bı sebebi yokki paylaşmayın dememizin adı üstünde burası anne ve anne adayları sayfası herkesin psikolojisi bozuldu burayada yazmayın lütfen heryerde haberler var zaten
(13,202 puan) tarafından
Admine hanımcım postu üstten alır almaz başladılar yazmaya yine eccük daha kalıvereydi post yukarıda
-Reklam-
+27 oy
tarafından

Peki haber kanallarında yayınlanıyor ?  İnsanlar orda Görmüyor mu sosyal medyadan  görüyorlar da Göz Mü Yumaliim ?

Bir zulme engel olamıyorsanız, Onu herkese duyurun!" Hz.Ali
(7,791 puan) tarafından
Sevda keşke Türkiye de hakina sahip ciksa bizim burda irkcilik bizs karşı.  Yurdisinda en azindan kendi halkina sahip cikma okayi var biz nere gitsek türküz sikinti cekeriz...
Bu muhabbette dile getirmek istedigin tek kinu bu otekikere yorumum yok.
tarafından
Kozalak bacı boşver taraflı bir site burası arkadaş masturbasyonli vicdan yazmış 4 uyarı yemişti uyarısını dahi kaldırmışlar
(12,264 puan) tarafından
Valla burası herkese her konuya açık Bir platform demesinler
Taraflı bir site olmuş başka açıklaması yok
Boncuk ..
(119,666 puan) tarafından
kiz kozalak yazmayanlar var iste onu diyoz sana en az 15 post vardi etkilenen girmesin yazmayan "kizlar olaya bakin "kizlar bundan haberijiz varmi gibi basliklar vardi baska bisi sanip giriyoz postta icerik bebek katliamlari haa baslikda belirtenlere zaten girmiyoz belirtmeyenlere diyom
(12,264 puan) tarafından
Anladım belirtmek gerekiyor
Tabiki
+7 oy
tarafından
Şimdiye kadar sizinle aynı düşüncede olamadığım ilk kararınız. Burda da eşinin şiddet eğilimi olduğunu anlatan insanlar var en azından onlar görüp önlemini alır. Her yerde yayınlanan şeyler bunlar hepimiz hassasız ama görmezden gelince olan şey değişmeyecek 
(39 puan) tarafından
Keşke artı verebilsem ++++
+4 oy
(27,511 puan) tarafından

Piskolojisi bozulan girmesin kısaca :D bilerek giriyorlar ki piskolojileri bozulsun .

Haksızmiyim Admine hagnimmmmm

tarafından
Siz derken
(27,511 puan) tarafından
Diddsss tamam sen haksizssin anladık litfen uzatma yorumunun altında
tarafından
Banadami dedi gı
(27,511 puan) tarafından
Boş ver mihri kime dediyse artık
(12,264 puan) tarafından
Katılıyorum sana artım bitti kız söz ama saati gelsin vereceğim
+4 oy
(1,685 puan) tarafından
Size katılmıyorum admin hanım. Bu iğrenç olayların duyulup suçluların cezalandırılmasınin o masum çocukların onların ellerinden kurtulmasının çok büyük bir nedeni artık sosyal medyadır. Olayların sosyal medyada bu kadar ses getirmesidir. Yoksa onlar hala iğrenç hayatlarına devam edeceklerdir. Zulmü duyurmaktan zarar gelmez. Buradaki insanlar da çocuk değil ülkedeki olaylardan haberdar olmalı her Türk vatandaşı. Burada niyet kimsenin psikolojisini bozmak değildir hepimiz yetişkin insanlarız. Bu iğrenç olaylar bu kadar duyuluyordu paylasilmasindan dolayıdır
+3 oy
tarafından
#adminhaklihasthtag
tarafından
Rabb'im bereket versin cuzdanimiza nazlım
tarafından
Ahahahah yirim hafsamida Zeynebimide. Yarın görüntülü konuşalım ubeydeyi sorsun hafsa yine :D zeynebinde emeklemelerini izleyeyim :D
tarafından
Amin bacım amin. Wp gel sana bişry anlatıcam:D
(2,323 puan) tarafından
Eda ne anlatcan söyle bende gelem ona göre :D  sevdoş milletin psikolojisini ekonomik sıkıntılarda bozmuş o yüzden post başlığından yola çıkarak konuşuyoruz :D sjsjsjjs
tarafından
Sen gel sana da anlatayım gel ☺❤‍‍❤☺
+2 oy
(895 puan) tarafından
Ya posta girince direk resim ciksa haklisiniz tmm.ama baktiniz icerik hosunuza gitmiyo okumayin cikin ne sacma ya.adminde cogunluga ayak uydurmus
(133,635 puan) tarafından
Kaç gündür zaten paylaşıldı, görmediniz galiba. Bundan sonra paylaşılmasın istiyoruz. Hep benzer başlıkla postlar açıldı. Kullanıcılar bıktı artık. Biz sürekli ikna ettik ama olmadı. Zaten ilk günler postlar açıldı ve kapatmadık.
(895 puan) tarafından
Sacmalik surda paylasilan tek platform burasi degil.sosyal medyada da var.psikolojiyi bozacak ooonnnca postlar var.birakinda bikac gun konusulsun.bu da digerleri gibi unutulup gidecek nasilsa
+2 oy
(366 puan) tarafından
Burada tek bebeklere yönelik bı konu değil ki her gün farklı farklı konu açıyorlar onlara psikolojileri bozulmuyoda haberlerde gördüklerine burda konuştuklarına mı bozuluyor ne değişik insanlar var ya....
+2 oy
(1,988 puan) tarafından
Herkes herşeyden etkileniyor o zaman yok büyü yok nazar yok aldatıldım yok korkacak olan girmesin postları da kapatılsın onları görünce psikolojisi bozulan da vardır ki burda basliklar gayet açık sadece görülen etkilenen olayalr paylaşılıyor burda zulmü duyurmak yanlış demek ki o zaman zulümlere susalimmi sessizmi kalalım başlıkta zaten yazılıyor ayrıntılı bence yanlış bir karar 
Değerli kullanıcı zaten günlerdir bu postlar açıldı ve kapanmadı.  Artık sayfa bu postlarla doldu ve herkes aynı başlıkları görmekten bunaldı. Ve bundan sonra açılmasın istedik. Yanlış mı yaptık?
(1,988 puan) tarafından
Tek başlık altında toplanabilir evet doğru ama herkes herşeyden etkileniyor insanlar herşeyden çabuk etkileniyor aldatlma konuları kim bilir kaç kişi okuyup eşinden şüphe etti başta ben olmak üzere yada kaç kişi korkulu şeyler okuyup kaç gece kaç gündüz evde tek kalamadı o zaman onlara da kısıtlama getirilmeli soncta bu yasaklanan postlar gibi onlarda etkiliyor bu haberler sadece bir gün iki gün paylaşılıyor sonra herkes yoluna gidiyor kimse hatırlamıyor bile ki bu konular tek burda değil her yerde her an herkesin karşısına çıkıyor paylaşılıyor benim size katilmadigim noktada bu büyü korku aldatlma gibi konularda sinirlandirilmali o zaman etkisi onların bu haberlerden daha büyük oluyor bence benim düşüncem umarım kendimi doğru ifade ederim ve amacım kimseyi kırıp incitmek değil yanlış anlaşılmasın
+1 oy
tarafından
Keske elimizden bisi gelsede sebep olanlari toplu bi sekilde benzin döküp yaksak yok olsalar 
(13,144 puan) tarafından
Herkeşler kendisi bilirler :D
tarafından
Herkesler nerde aloooo :)
tarafından
Yok işte kimse kız zorlama :D
(13,144 puan) tarafından
Karıştıran herkeş ;)
(13,144 puan) tarafından
Çok uzaksın konuya canım anlatsam da anlaman lazım ;)
+1 oy
tarafından
Rabbım çoçuklarımızı bütün kötülüklerden korusun ❤️ 
(48,880 puan) tarafından
aminn
+1 oy
(119,666 puan) tarafından
lutfen baslikda tam belirtsinler baslikda yazmiyolsr icerige bi giriyoruz bebek katliam haberleri 
+1 oy
tarafından
Allah razı olsun admin hanim ❤❤❤+++++
+1 oy
(2,576 puan) tarafından

Burda her türlü şey paylasiliyor ama admin hanım bebek olaylarına sessiz kalmamizi istiyor sanirim.O zmn bundan sonra en ufak etkilenecegimiz bisey paylasilmasin o kdr düsünüyosaniz.Denildigi gibi hamile olanı var psikolojisi bozuk olan var hassas olan var :pouty:

tarafından
Gebelik Dışı Sohbet Muhabbet Yer Burası . Sırf Birileri Rahatsız Oluyor Diye Susalım mi ?
(2,576 puan) tarafından
Bende onu diyorum zaten burda konusulmasi gayet normal bisey.
tarafından
Ben bu platforma akıl erdiremedim
+1 oy
tarafından
Amannn bu millette nerde büyümüş de psikolojik leri pamuk ipliğine bağlı yaaaa tamam etkilernirde insan yanii derecesi varrrr
tarafından
Sanırım Psikolojileri Çin Malı Hemencik Bozuluyor
(12,264 puan) tarafından
Bu seferde ben sana hak verdim ☺️
tarafından
Teşekkür ederim yeşil yumurtam
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Hersey yasak oluo burada 
tarafından
Yaaaa seviyoruz seni kız ⚘❤❤❤❤
(44,763 puan) tarafından
Ayy bende siziiii ❤️❤️
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤
(22,070 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
tarafından
Oooo aşkım gözlerim bozuldu vallahi kalpleri görünce
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Admin hanım burda her gün en az iki tane post görüyorum 

Aldatılmışlar 

Ve çoğu hamile onlar için en büyük yıkım ve tramva o olsa gerek 

Etkilenmeleri için en iyisi buraya girmemek 

Burası da bir sosyal medya 

Ona göre davransın arkadaşlar 
+1 oy
(1,586 puan) tarafından
Etiket yapılarak çoğu yere nasıl veriliyorsa Post açılarak ta varılacaktır elbette bunu engellemeye ne gerek var psikoloji bu yani bozulur da düzelirde insanlığımız bozulmasın yeterki göz görmedikçe gönül katlanır ama bu tarz şeylere ne gönül katlansın ne göz unutmamak gerek yaşanan bunca şeyi o yüzden lütfen istemeyen girmesin postalara ama sizde bence lutfen gereksiz olan şeyleri kapatın 
Kapatıyoruz zaten.
(1,586 puan) tarafından
Bana kaç kişi hakaret etti bu zamana kadar zoraki kapandı yani eski hesabimdada aynı şekilde hakarete uğradım hiçbirinin de kapandığını görmedim neyse bence bu paylaşımlarda kötü bişey yok herkez herşeyi iyice görsün kafasına kazısınki tedbiri önceden alsın Rabbim korusun hem evlatlarımızı hem kadınlarımızı
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Hay Allah razı olsun admin valla artık üzülmekten kahrolduk 
0 oy
tarafından
Keşke elden bişey gelse ama gelmiyo , 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 669 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kubra.mirac (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,162 göst.