0 oy
668 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
3 aylık bebeğim 5 numara bez kullanıyoruz bir ay sonra 6 ya geçer rahat en büyük numara kaça kadar oluyor bezlerde baktım 7 den büyük numara göremedim 

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından
canım kilo ile atlamıyor musun bez numarasını? 3 aylik bebege 6 aşırı büyük olur  19 aylik kızım yeni 6 numaraya geçtik ki kızım 13 kilo
(2,321 puan) tarafından
Hangi marka canm szın bizimki 4 numara 7_14 kilo Molfix
tarafından
https://resimyukle.io/r/u00jhny5ZK bebegim bu canım 5 numara bio sleepy tam oluyor çabuk büyüyor sanırım erkek olduğundan 15 inde olcturduk 6500 kg 72 cm di
(2,321 puan) tarafından
Bizimki 9 kilo 4 kullanyz valla
(2,321 puan) tarafından
Bizimki de erkek 74 cm ama Molfix belki değişiyordu r
tarafından
markasını bilmiyorum canm burada toptancidan kiloluk bez alıyorum  15-25 kilo arası olması lazım 6 numara bazen de slpeey alıyorum o da 6 numara
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından

7den büyüğü yok canim galiba bilerek üretmiyolar biz 7ye kadar yapabildik gerisini siz halledin tuvalete alıştırın demişler :D

tarafından
Muşamba alayım en iyisi canm bakalım 7 yi bir gorelimde :-D
(25,223 puan) tarafından
Puhahahah ayy yoruma yıkıldım:D
0 oy
(5,069 puan) tarafından
7 numara en son onu kullandik daha da yoktu
0 oy
tarafından
Üç yaşındaki oğlum bazen bez takıyorum ona beş numara takıyorum iç aylik bebeğin boyu kadardır çok mu kilolu
tarafından
düzenlendi
Bu bebeğim bio sleepy kullanıyorum canım tam oluyor 5 numara iki paket aldım sanırım iki paketi bitirene kadar sıkar bunlar 6 ya geceriz
tarafından
Canım yine büyük ya sen bilirisn
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Canım senin bebeğin kaç kilo nasıl 5 numara.kullaniyosun anlamadım
tarafından
https://resimyukle.io/r/u00jhny5ZK 15 inde 6500 kilo 72 cm di çabuk büyüyor bacakları sıktı 4 numaranın beş normal oluyor bugin yarın küçük gelir
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Benim oğlum 16 aylık 5.numara.kullaniyor nasıl 3 aylık bebek 5 kullanır
tarafından
Bio sleepy kullanıyoruz canım onların kalıbı küçük diyorlar
0 oy
tarafından
3 aylık bebeğe muhtemelki 4 kullanmak gerek 
tarafından
4 çok sıktı kesti beş rahat oldu ama oda sıkacak gibi duruyor 1 paketten sonra ben ek olarak iki paket aldım birde
0 oy
(4,698 puan) tarafından
3 aylık mı 3 yaş mı bebeğin kaç kilo kuzum bebeğin 
(4,698 puan) tarafından
Gördüm canım sil resmi sen maşallah kilolu doktor ne diyor kilosuna
tarafından
Sünnet olurken genel cerrah gördü birtek ayına göre büyük diyor .. tanidigm bebeği 9 kiloydu acaba onlar ne kullanıyordu bir tek aile hekimi ölçüyor kilosunu oda sık sık çağırmiyor ben iki ay sonrası için düşünmüştüm ama
(4,698 puan) tarafından
Prima kullansan bedenleri geniş güzel
tarafından
Onuda kullandım canım da çok pahalı geldi be :-D çaresiz kalırsam alırım artık pampers kullanıyordum primanin eskisi gibi yapmiyorlar
(4,698 puan) tarafından
Bi tanıdığımın bebişide böyle kilolu prima kullanıyor sadece kuzum fotoyu sil Burda alan olur
0 oy
tarafından

3 aylık bebiş 5 numarayı nasıl kullanıyor kız maşallahhh tosuncuk galiba senin minnoş :kissing:

Gerçi benim minnosum da 3 numara kullanıyor ama büyük geliyor yine de 2'nin kenarları sıkıyor belini. Ben 6+ ya kadar var diye biliyordum 7 varmış burada öğrenmiş oldum :angel:

tarafından
Bende 7 den büyük göremedim canım beş numara da sıkmaya başladı birde iki paket fazla aldım inşallah olur bitene kadar paket tosuncuk mu bilmiyorum ki 1,5-2 yaş giyiyor 1 yaş kiyafetler dar gelmeyw başladı artık :-)
tarafından
Maşallah maşallah Allah'ım hayırlı ömürler versin acısını göstermesin giyinsin bakalım kuzum benim bebiste iri sayılır birazcık :)
tarafından
İri dedi canım genel cerrah görmüştü bir tek aile hekimi sık sık cagirmiyor 4 aylık aşısı olduğunda bakalım kaç kilo gelecek :-) amin Allah razı olsun bütün bebeklere sağlık sıhhat versin inşallah benim işyerinden tanidign bebeği 9 kiloydu onlar ne kullanıyordu acaba benimkinij iki katıydı
tarafından
Oy maşallah bu senenin bebisler hep iri mi ne?
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Oğlum on altı buçuk aylık. 5 numara bez kullanıyor uz . Size beş numara bez büyük gelmiyor mu . Bebeğiniz mi iri
tarafından
Bebeğim iri 1,5-2 yaş giyiyor 1 yaş kıyafetlerde dar gelmeye başladı
(5,560 puan) tarafından
Maşallah o zaman
0 oy
(1,222 puan) tarafından
Kız Allah seni 3 aylık bebeğe 5 çok büyük  3 numara kullan 6   10 kilo arasi bebeklere 3 numara olur 
tarafından
Yok canm bu da küçük gelecek kenarları sıkmaya başladı bile
0 oy
(2,345 puan) tarafından
Benim kızımda şuan 3 ay 10 günlük 4 numara kullanıyorum, elimde ki bitsin 5 geçeceğim. Bacaklarını sıkıyor ve hep iz kalıyor. Herkes yorumda şok olmuş niyeyse.. belki bebeği 9 kilo :)
tarafından
düzenlendi
Bebeğim bu kız bebek ile erkek bebek farkcediyor herhalde canm genel cerrah ta ayına göre hızlı büyümüş dedi sünnet yaptirdigimda
(2,345 puan) tarafından
Benimki 9kiloya yakin siz nasıl 6bucuk kiloda 5 kullanıyorsunuz:))
tarafından
Bende anlamadım g.tu büyük hehralde :-D
(2,345 puan) tarafından
Ahahah Buda doğru:)))
0 oy
(44,802 puan) tarafından

Senin prezervatif postuna cevaplar geliyom halen:D

tarafından
Altta kaldı sanırım cevaplar onada yetiseyim şekerim :-D
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Canım 3 aylık bebeğe 5 numara çok büyük kilosu kaç bebeğin bide hangi marka. Benm oğlm altı aylık daha 4 numara kullanıyoz oda 7_14 kilo
tarafından
https://resimyukle.io/r/u00jhny5ZK bebegim bu canım bio sleepy kullanıyorum fazla almışım bez keşke son paketi almasaydim bir büyük alsaydım 15 inde olcturdum şekerim 72 cm 6500 kiloydu şimdi dahada artmıştır
0 oy
tarafından
Benim oğlum 7.5 aylık 6 numara kullanıyorum cnm o bile bacaklardan dar oluyo 
tarafından
Benimki 15 inde 6500 kilo 72 cm di canım şimdi dahada büyüdü 1,5-2 yaş giyiyoruz 7 aya kadar biz 7 numaraya geçeriz gibi geliyor
tarafından
Bizde öyle cnm 2/3 yaş giyiyo
0 oy
tarafından
12.5 kg kıza 5 numara kullanıyorum 3 aylık bebeğe nasıl 6 kullanıyorsunuz ben anlamadım
0 oy
(27,730 puan) tarafından

Çok büyük kullanıyon bezi bebeğin o kadar gelişkenmi MasAllah

tarafından
Fotoğraf atmıştım ama sistemden sildim canım bio kullanıyorum 5 numarası 4 gibiymis gelişti 1,5 -2 yaş giyiyor canım birde hızlı büyüyorlar bana tarafida iri kemikli bebekte baba tarafına çekmiş
(27,730 puan) tarafından
Hm anladım cnm
0 oy
(1,101 puan) tarafından
8 var canım primanın 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
5 aylık oğlum 9 kilo doğumu da 4640 Gr iri bebekti 4 numara bez kullanıyorum bilemedim fazla büyük gelmiyor mu?
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Sleepy dar olduğunu için haliyle bebek küçükken numara büyütmek zorunda kalınıyor ve daha fazla para ödemek de sana tavsiyem molfix 3 numara al aradaki uçurumu görürsün hem esnek ve rahat bide sleepy de 5 numaraya verdiğin parayla paket sayısı daha fazla molfix bez alırsın 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 172 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 107 göst.
0 oy
4 cevap 226 göst.
28 Kasım 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 191 göst.
21 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,633 soru

11,530,199 cevap

35,200 kullanıcı

...