0 oy
198 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sorum yukarda kızlar

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onu yengem yapardı yaa çok iyi geliyordu kuzum 
tarafından
Nasıl yapılıyor canm bilen.biri mi yapmalı burdan tarif etsen yapılmaz mı
tarafından
Bence bilen biri yapmalı kuzum yaşlı idi eli de yatkindi ve yıllardır yapıyordu inanki simdi hatırlamıyorum kuzum yaa ama göbeğe masaja gibi birseyler yapıyordu böyle dairesel ya da sabah aç karınla takla at kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Etrafına sorustur yapan vardır yoksa doktora git
tarafından
Sorduk ya bulamadik bi türlü
0 oy
(3,282 puan) tarafından

Bilen biri yapmalı  eşimde kaç kere yaptırdı baktık sürekli oluyo meğersem apandist miş.

0 oy
(846 puan) tarafından
Offf çok başıma geldi benim ananem ve annem yapardi hep sağolsun. Sabah aç karnına göbek deliğinin üstüne basarsın göbeğin nerde atıyor onu bulamlari lazım yavaş yavaş göbek deliğine doğru bastiriliyor diye biliyorum bende. Sırt üstü yatarsın dizleri kıvırmak gerek basildiktan sonra hemen kalkmayacaksin bide. Gobegimin üstüne küçük bir ağırlık bağlarlar kalıp sabun gibi yavaşça kalkarsın oturursun çok zor ağrısı acısı 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bir arkadaşım yapmıştı bana parmağını göbek deliğime koyup dönmüştü parmağımı tutarsa göbeğin düşmüştür demişti tuttu göbeğim onun parmağını sonra bekledi göbeğim parmağını bıraksın diye bıraktı hala ağrı var mı dedi yok dedim gerçektende gitti ağrım 
0 oy
(77 puan) tarafından
Hamile değilseniz aç karnına sallanin bana iyi gelirdi
0 oy
(119,736 puan) tarafından
babannem yapardi banada ogretti simdi bende yapiyom
0 oy
(27,527 puan) tarafından

Bilgim yok ama zor birşey olduğunu duymuştum

0 oy
tarafından
Ayy bilmiyorum canım nasıl yapıldığını ama ben bi kere gitmiştim de ovdu da ovdu karnımı ama cidden iyi geliyor 
0 oy
(791 puan) tarafından
Bak bzim tarafta çok iyi bilinr hata kaynanamın kaynanası hekimdi maşallahı vardı kadına günde 1ü0 tane hasta gelrdi sabh aç karınınla yuvarlak bir yumak ip yada demir tas velhasıl yuvarlak bişy göbeğin deliğine koy yüz üstü üstne uzan ve o kalp gibi ritmi atar pıt pıt diye 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bilmiyorum ya geçmiş olsun. Post yukarı çıksın. 
0 oy
(515 puan) tarafından

Bizde. Combalak at derler :) takla gibi birşey ama yumasak zeminde biraz dikkat et.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde kaderdemir (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 197 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Esrabeyza (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 225 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elif34 (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.