0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar oğlum için Akdeniz anemisi testi yaptırmam gerekiyor doktorum Pendik'te araştırma  Marmara Hastanesi'ne git dedi ama bilmiyorum eşimde bilmiyor aslında Pendik'te oturuyorlardi ama bilmiyor.. randevu alırken nasıl almam lazım ve çocuk doktoru mu yönlendiriyor

5 Cevaplar

0 oy
(13,724 puan) tarafından
Canım  hastaneye randevu al umarım Perran hocanın poliklinikte olduğu bir güne denk gelirsin mükemmel bir hocadır
tarafından
Pendik devlet Hastanesi'ne mi almam gerekiyor cnm
Birde o hoca iyi mi :/ ona götüreyim
(13,724 puan) tarafından
Hayr cnm Pendik eğitim ve araştırma olmuş adı sen gene Marmara diye de arat hatta istersen 182 yi arayarak teyit et..

O profesör ve her gün poliklnge inmiyo ben gebe okulundan tanıyorum onu o yüzden telefonla arıyorum öyle iniyo genelde seminerde falan oluyo.
Şansına insalllah ona denk gelirsin
tarafından
Doğrudur cnm 182 yi aradım Marmara hastanesi diyorum öyle bir hastane yok diyorlar ya
Özellikle bakicam cnm o hocaya
(13,724 puan) tarafından
Pendik eğitim ve araştırma hastanes

Yada

Pendik Marmara üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi olarak bakın kuzum

Orda her doktor iyi ben birebir Perran hocayla muhattap olduğum ixin özellikle onu söyledim yoksa hepsi çok ilgili kuzum
tarafından
Ayy çok sevindim inan hiç bir doktor tecrübem yoktu özellikle o hocaya bakicam çok teşekkür ederim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(5,405 puan) tarafından
Vala bnde pendikte oturuyrıum bizi Marmara ya yonlendrller işitme için bütün bebeklerde olıyormuş aradık Marmara yı buraya gelmeniz lazm demiştii telefonda randevu vermiyrıuz demişti ama blmıyorum sen yıne ara doktorumuz yonlendrmş randevu istyroım de
tarafından
Oğlum 2.5 yaşında cnm ama bu marmara hastanesinin aşık ismi Pendik devlet hastanesi mi bunu bilmiyoruz 182 de öyle bir hastane yok diyor sadece devlet hastanesi var dedi
(5,405 puan) tarafından
Hastanenin ismi mi aşık ben analamadım zaten siz Marmarayı arayın onlar syler ya
tarafından
Evet cnm hastane ismini bilmiyorum
0 oy
tarafından
Marmara üniversitesinin kendisini arayıp randevu alman lazim. MHRS den vermiyor onlar
tarafından
Öyle mi Pendik Marmara mi diye aramam lazim
tarafından
Evet canım o şekilde geçiyor. Allah şifa versin
tarafından
Amin inşaallah Allahimm razı olsun
0 oy
tarafından
Anemisimi atesimi kuzu 
tarafından
Eşimde ve ailesi tamamen anemi cnm oğlumda kansızlık var dedi bir kaç doktor bende söyledim eşimde olduğunu oda git baktır Dedi onun için götürmek istiyorum
tarafından
Bende fmf var yani akdeniz atesi ramotoloji bakiyo ama bu hastaliklarda soyle oluyo sen cocuk hastaliklarina randevu aliyosun ve onlar gerekn bolume yesil dosya acip takip hastasi olarak sisteme giriyo yani yan dal polikliniklere sevk gerekli
tarafından
Aa tamam cnmben direk götüreyim o zaman
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Canım Pendik eğtim araştırma hastanesi diye geciyo artık bildiğim kadarıyla tıbbı genetik yapıyo o testi ama önce cocuk doktoruna randevu alıcaksın orası yönlendirecek tıbbı genetiğe tıbbı genetik randevuları da Aralık'ta veriliyor hastaneden gidip alıyorsun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 209 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde sevgisutcu (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 390 göst.
11 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.