0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (245 puan) tarafından
Mosmor oldu karnım kollarim iğneyi prospektüsnde yazdiği gibi yapiyorum birde dokunduğumda şişlik var yanlıs mi yapiyorum morarması normal mi siz nasıl yapıyorsunuz? 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğumdan sonra mi kullaniyosun?
(245 puan) tarafından
Daha önce doğum sonrasi da kullandim ama bu sefer ameliyat olmustum safra kesesinden emboli geçirdim diye doğumda, yine geçirmiyim diye verdiler
tarafından
Bana doktor 10 adet vermişti  . Benim de kolumda şişlik yapmıştı. Doktoruma sorunca bırak demişti.   Doğumdan sonra 7 gün kullanmıştım. İstersen doktoruna danış. Yan etkisi olabilir.
(245 puan) tarafından
Zaten 1 tane kaldi canim  tamam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullandım cnm
0 oy
tarafından
Morariyor canim bende bayagi vurdum 30 tane falan seninle alakalı değil sonra geçiyor eline şişlik geliyor iğne yerleri 
(245 puan) tarafından
Tamam canim sağol
0 oy
tarafından
Kızımın bana bıraktığı en güzel iğneler iğneyi haftan buyuyene kadar göbeğinde vurmani tavsiye ederim daha sonra bacağa geç morarması normal şişmesi ise iğneyi yukati doğru tutarak sıkma iğneyi saplafiktanbsonga eğri tut ve sık daha sonra 1 sanibye falan ovala
(245 puan) tarafından
Tamam canim sağol
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Morarir canım ya bende kullandım o şişlik normal o kas içine enjekte edilince morarma yapıyor güzel sık derini deri altı olunca okadr morarma olmuyor 
(245 puan) tarafından
Tamam sağolun
0 oy
(564 puan) tarafından
9 ay boyunca kullandım halen kullanıyorum 40 gündür. Morarma yapıyor bazen. Önce havasını al. Sonra yaptır. 
0 oy
tarafından
Ben 12 yıl önce hamileyken kullandım 9ay sağlık ocağına gidiyordum ama kendim cesaret edemiyordum ama morluk falan olmuyordu 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 39 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,052 cevap

34,884 kullanıcı

...