0 oy
2,307 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Herkese iyi geceler eşim geldi ve herşeyi anlattım ona dayanamadım hemde ağlayarak gördüğümden beri zaten gözümde yaş dinmedi. Oğlum zaten küçücük yazık ona da ayrı üzüldüm. Biliyorsunuz ki eşim telefonuna şifre koydu diye bir post açmıştım. Akşam eve geldi direk telefonunu istedim şifre bir baktım yok. Allah'tan herşeyin ekran görüntüsünü aldım. Her neyse oda çok sakin bir şekilde telefonu verdi. Baktım wpye , instaya hiçbir şey yok. Direk kendi telefonumu elime alıp ekran görüntüsü aldığım resimleri gösterdim. Şok oldu...

Bunun gözü çeşme gibi kolay kolay ağlamayan şahıs bugün öyle bir ağladı ki ona da ayrı şaşkınım. İçimden gelen herşeyi söyledim. Kendisi de gelmiş diyor ki hataydı çok özür dilerim falan fistan. Ben onu istemediğimi hatta ve hatta ondan nefret ettiğimi söyledim.Ailemle de görüştüm  uçak bileti kestim bir süre ailemin yanına gideceğimm.  Ve son sözüm yazıklar olsun sana hakkımı helal etmiyorum dedim evden çıktı telefonu evde arabanın anahtarı herşeyi. Yalnızca kafama tek birşey takıldı silahı evde yok. Her ne olursa olsun benim yüzümden kendine zarar vermesini istemem ama o kendini de öldürmez. Kızlar ben içimi döktüm herşeyimi ona karşı susmadim ağlayarak bağıra bağıra düşmanım bile bana acirdi o halimi görseydi tabi o da ağlıyordu ve hiçbir şey diyemedi çünkü hataliydi. Ben biraz daha iyiyimm kendimi tutamadım iyiki de yüzüne vurdum aldatılmak çok zor yaşayan bilir.

45 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onun ağlaması hicbirsey değiştirmez önemli olan adam olmak adam olan karısını aldatmaz eğer aldatmaya meyilliyse çıkar delikanlı gibi gel biz bosanalim ben bir çiçekle baharı getiremiyorum der herkes yoluna gider evlisin çocuğun var cik karıni aldat sonra da gel ağla su aldatan erkeklere acıyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok zor bir karar gerçekten biraz uzaklaşman iyi olacak gittiğin yerden de mutlu mutlu durumlar at ki havaya girmesin sensizde mutluyum mesajını alsın yani
0 oy
tarafından
ay ne zor bı durum senin için bencede ailenin yanına gitmen en iyisi dik dur en azından hatasının farkinda eğer barisicaksan dahi kolay kolay affetme
0 oy
(998 puan) tarafından
Bnde aldatildim kaldırması çok çok zor dawa açtım ama bugün bile barsmk istio ama guvenmiorum ne kadar severse sevsin insan mecbur kliosn yapıp yapıp nasıl hata diolr böyle hata mı olur Rabbim kimseyi sasirtmasn delillerinle tazminat aç ve yüksek nafaka iste kudurur şahsen öyle yaptım 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Eşinle gidişat ne durumda??

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 500 göst.
22 Haziran 2024 Aile kategorisinde Cemrenin mamasi (9,259 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 1,009 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 828 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 545 göst.

396,377 soru

11,856,666 cevap

35,951 kullanıcı

...