0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (152 puan) tarafından
Kizlar sprail taktırdım iki gün oldu Adetimin 3. Gunuydu zaten  sabah cok az gelmisti ama simdi. Hic yok bir lac damla.sadece bu ikinci taktirmam.ilkinde taktirdigimda kanama olmuştu şimdi olmayınca şaşırıyorum niye.böyle diye açıkçası basina gelen  varmi. 

2 Cevaplar

0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bn ilk kez taktırdım adet olmadan takdım 25 gün kanamam oldu bi fikrim yok ama postun yukarı çıksın belki bilen vardır
(152 puan) tarafından
Coook teşekkür ederim canim
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
Canım bnde düşünüyorum korkuyorum aciyor mu birde hangi bölüm takıyor kadın doğum da jinekoloji mi nereye rnd almm lzm
(152 puan) tarafından
Kadın doğum canim yook hic acimiyo sadece ufak bir saniyelik igne batma hissi
(135 puan) tarafından
Ben normal doğum yapmadım seseryan benimkiler o yüzden acır diye korkuyorum ne biliyim gittiğin anda takıldı mi hemen doktor mu takıyor
(152 puan) tarafından
Canım ozelde dogum yaptim kendi dokturm da taktı hiçte canimi acitmadi ilkde sağlık ocağına takılıyordu  biraz oyuncak ettiler açıkçası onlar bu benim 2. Taktirisim 2 ay önce 2. Bebegimi dogum yaptim ilkte sezeryan ikincide . Taktira bilirsin hic acimiyo ama 2 ay dolsn adetli git
(135 puan) tarafından
Ben 1 sene oldu doğum yapalı canmm korkudan gidemedim hiç ama kayma falan filan olur diyorlar ne bilim
(152 puan) tarafından
Insallah olmaz canim  dedigim gibi 2 kez taktırdım  4 sene durdu birisi kayma vs olmadı şükür.  2. De daha yeni :) ama acimiyo 1kac saniyelik iğne batma hissi

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 97 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevdaerdogdu34 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pamira (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 145 göst.

376,968 soru

11,281,987 cevap

34,684 kullanıcı

...