0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Arkadaslar bi ceket aldım siyah. Eve geldim bir iki gün giyinme odamda tuhaf yanık bi koku oldu Odaya girdiginde böyle buram buram yüzüne carpıyo. Eşimede dedim sen de alıyomusun kokuyu diye. O da evet tuhaf kokuyo dedi. Sonra giyinme odasındaki eşyaları koklaya koklaya cekete ulaştım sonunda. Ceket bildiginiz yanık gibi böyle iğrenç kokuyo. Kuru temizlemeye veriyim dedim. Bu seferde bebek var evde cıkamıyorum kolay kolay. Bende makinaya attım cekette taşlarda var çıkmasını göze alarak attım. İlk sıktırma yapmıyım dedim. Çıktığı anda yere siyah boya aktı. Tekrar attım. Bol deterjanla yikadim. Kuruttum. Yine aynı koku var. Kumaşın kendi kokusu mudur nedir anlamadım Bir kaç taşıda düştü zaten. İğrenç kokuyo yani resmen koku gitmiyo. 190 tlye almiştim resmen çöp oldu sanırım param gitti :d. Bu koku nasıl gidebilir ?

6 Cevaplar

0 oy
(13,956 puan) tarafından
Bazı kıyafetlerde kumaştan mi yoksa boyadan mi kaynaklı bilmiyorum ama iģrenç bir koku oluyor ve ne yaparsan yap gitmiyor. Bir ara De facto dan aldığım bazı şeyler öyle berbat kokuyordu. Ter kokusu gibi mide bulandıran bir kokuydu. Kazakları falan giyemez oldum çünkü kötü koku tenime geçiyordu. En iyisi at kurtul sende. 
-Reklam-
0 oy
(80 puan) tarafından
Kanserojen madde bile olabilir. İç piyasaya giren ithal kumaş ve boyalar yüzünden 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Bende kot ceket aldim iki gyn once geldi cok agir bi koku vardi bol yumusaticiyla durulamaya attim gitmis koku
0 oy
tarafından
Yumuşatıcıya mı bassan bıraz dursun ıcınde belkı gıder kokusu
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bence at kurtul o çekerken 
0 oy
(564 puan) tarafından
Bendede var öyle bi trençkot kaç senedir duruyor sirkede beklettim buzluğa attım internette yazan bir sürü şeyi denedim hala aynı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 190 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (837 puan) tarafından soruldu

382,178 soru

11,442,865 cevap

35,014 kullanıcı

...