+1 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben evlendigimde pilav bile pişiremezdim. :D

Birazonce hamur yoğuruyordum yanıma geldi.

Oyy benm prensesim büyümüştü hamur bile yoğururmus dedi. Yaa çok hoşuma gitti coook :D demem o ki bu adamlar hep beceriksiz kadınları seviyor :D

13 Cevaplar

+1 oy
(3,505 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum ne kadar yaparsan o kadar normal görüyorlar 
tarafından
Allah boğazına dizsin :( ben daha eşime ise giderken kahvaltı hazirlamadim. 7 yıllık evliyim
(7,036 puan) tarafından
E eee donuna kadar utulerdim eskiden bir sağol demezdi kaynanam üstüne laf ederdi sen karimisin oğluma diye millet neler yapıyormuş ne hizmetler ediyormuş kocasına ben yukmusum eşime daha bunun gibi bir ton laf kendinde kocasına bir tas çorba veren kadın değildir
tarafından
Zaten hep öyleleri arvat olur. Benim kaynanam da aynısıdır ama bana laf etmez şükür. Bilmediğim bir şey yanlış yaptığım bir şey olursa üzerini örter hemen. İlk evlendigm sıralar gündüz herkesten gizli gelirdi yemek yapardı. Oğluma yalan söyle ben yaptım de afiyetle yiyin derdi geri giderdi
(7,036 puan) tarafından
Oy rabim o bana büyük lukstu benimki yemeği yakar o yaktı derdi :D neyseki kurtuldum o kendi evinde ben kendi evimdeyim şimdi ne yaparsam yapım haberi bile olmaz konuşmuyoruz kendisiyle dünya kadar paramı yedi
tarafından
Ayy hiç konuşma o zman. Sana zarar veren insanın hayatinda da yeri olmasın en güzeli. Pis karı
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizimki de o kadar alıştı ki farklı yemeklere artık cazip gelmiyor :) başta maharet göstermeyecen işte 
tarafından
Hiic gosteremem maharet falan :D beceriksiz bilsinler beni daha iyi
(4,700 puan) tarafından
Valla ben hiç öyle olamadım bilmediğim şeyi bile biliyorum derdim annemi arar sorardım hemen yapardım ama hep çok güzel olurdu :)
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Hahah ne güzel işte biz herşeyi yapıyoz adam ona bile kulp buluyor sen güzel yapmışsın ama eti şöyle yok bişi böyle :)
tarafından
Hah işte sorun da o ya zaten. Ben hiç bilmiyorum dediğim için şimdi su kaynatsam ooov su kaynatti harika oluyor :D
(4,430 puan) tarafından
Tadını çıkar bacım:))
0 oy
(119,871 puan) tarafından
☺☺☺☺☺            
0 oy
tarafından
Keşke bende bilmiyorum deseydim :))
tarafından
Keskeee valla keskee
0 oy
tarafından

:D ben pirinç pilavını hala yapamıyorum. Mantı açıyorum, börek açıyorum ama pirinç pilavı ı ıııhhhh.

tarafından
Bende yapamıyordum ama artık oluyo nasıl oluyorsa
0 oy
(504 puan) tarafından
İş yapmasan daha şikar oluyon valla bilsende bilmiyorum diyeceksin:)
tarafından
Aynen öyle bencede :)
0 oy
(7,096 puan) tarafından

Kız benimki de hep beni kızdırmak için güya yok öyle yok böyle der ama tabak tabak yer akşamda askim yarın şiş yapsana dedi 

Dedim hani yapamiyodum kalk yap yapmıyorum yalakalık yapıyor şimdi askm ben şaka yapıyorum olur mu öyle şey şu göbeği görmüyor musun senin eserin diyor :D

Diyeceğim oki bu herifler nerden vuracaklarini biliyor anam :D

tarafından
Hahaha bencede :D
(15,612 puan) tarafından
Sis i nasıl yapiyosun bacım. Fırında mi
(7,096 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından

Ben evlendiğimde 16  yaşındaydım pilavı bırak kahvaltıyı anca hazırlıyorum. Ben yapmaya başladıkça o daha çok istiyo. Hep en zor yemekleri istiyo yapıyorum olmayınca da birsürü şey söylüyo. Benimkinde tam tersi yani:getlost:

0 oy
tarafından

Ben de hep cok guzel yaptigim icin simdi az bi tuzu eksik olsun bisey olsun hemen laf eder çıtayı cok yukselttin simdi en ufak biseyde laf ederim diyo :D bastan beceriksiz olup sonradan ogrenmek daha iyi sanki :D

tarafından
Aynen öyle valla hiç bilmemek harika :D
0 oy
(453 puan) tarafından
Bende eskiden beri yemek yaparım yani bilior yapabildiğimj şimdi daha fazlasını istiyor kadin dediigun yufka ekmek açar bilmem içli köfte yapar off 
tarafından
Keşke en başta hiç bir şey bilmiyorum deseydin
(453 puan) tarafından
Ay keşke bide kaynnyla yasiyom buutn herşeyi ben yapiyom
tarafından
Bende birlikte oturuyordum. Çok şükür kurtuldum. Sende kurtul inşallah
(453 puan) tarafından
İnslah en yakın zmanada ev yapıyoruz zaten bahara gireriz insallah
0 oy
tarafından
Önceden overdi bizimkilerde yemek kültürü yok senin yemeklerin hem lezzetli hemde çeşit çeşit yemek yapiyon derdi simdi ağzını açıp tek kelime etmez artik sıradan geliyor  
tarafından
Çok üzüldüm :(
tarafından
Ahh kıyamam üzülme canm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 165 göst.
0 oy
4 cevap 147 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 301 göst.