0 oy
659 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Bjıffnkboj

39 Cevaplar

+8 oy
(1,208 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende biraz önce yarım bıraktın şarkısını dinledim eşim benden suphelenmeli mı şüphelenmemeli mı???
(1,208 puan) tarafından
Aysum♥️♥️♥️♥️
tarafından
Kız dur bende artı vereyim haklısın sonuçta saçmalamışım ben
(1,208 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ❤️:)))
tarafından
Kız kahkaha attim:)
(1,208 puan) tarafından
Kız ne yapayım belki yanlış düşündüğünü anlar diye sordum o da farketmis zaten :))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Buradaki postlar insanı çok etkiliyor ya psikolojisini bozuyor
tarafından
Evet gerçekten öyle en küçük şeyden bile insan şüphelenmeye başlıyor
tarafından
Müslüm gürsesi seviyordur karşısına çıkanları dinlemiştir canım müslüm gürsesin zaten çok normal şarkıları yok))
0 oy
(504 puan) tarafından
İçine süphe düşürme canım ben dinliyorum eşimde bn öyle düşünme.
tarafından
Ya ne bileyim normalde hiç şüphelenmem telefonunu da hep bana verir istediğimde ama öyle şeyler okuyoruz ki
(504 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun ama elle tutulur bir yeri yokki
0 oy
tarafından

Yav adam mıslum Gürsel sevıyor olamaz mı :D hıc başka şeye dertleniyor olamaz mı, bende arada ıbrahım Tatlıses acıyorum aklıma da genclıgım gelıyor :D

tarafından
Muslum gürsel olsa duramazsin muslum gurses dir o ajshsksj
tarafından
Kız ne bileyim kendi kendimi şüpheye sokuyorum
0 oy
(120,152 puan) tarafından
buraya fazla takilmissin
tarafından
Büyük ihtimalle öyle aldatma postları okuyoruz ki etkileniyorum illa
0 oy
(800 puan) tarafından

Eşim de dinler ya burasi etkilemiş seni:D

tarafından
Olabilir kendi kendimi mi şüpheye düşürdüm şimdi
0 oy
tarafından

image

ay sacmalamaaaaaggggg
tarafından
Hahahahhaha ya burda gördüğüm postlardan etkilendim herhalde ne bileyim canım
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kız şarkıyla ne alaka bende bazen yorulup fln moralim bozulunca yaşanmadan geçen yıllar utansın şarkısını dinliyorum. Kızım uyutmadığı zamanlar kulaklık takıp şarkı dinliyorum. Öyle herşeyden de bişey çıkarmayın ☺️
tarafından
Of valla haklısın galiba kendi kendime şüphe yaptım
0 oy
tarafından

Seviyodur o sarkiyi ya bence sadece bi sarkiya anlam yuklememek lazim ben de mesela ibrahim erkalin butun sarkilarini seviyorum youtube dan sirayla dinliyorum kahretsin aklimdasin diye sarkisi var simdi benim aklimda biri mi var yo ama sarkiya bayiliyorum bence dusunme oyle seyler :D

tarafından
Koz abest olan şey de bende yıldız tilbe severim dinlerim ama burda ki postlardan etkilendim herhalde
tarafından
Ya sarkilara o kadar takilma he biseyini gorursun suphelenirsin eyvallah ona bisey diyemem yıldız tilbenin nerdeyse butun sarkilari kavusamadigi birine soyleniyo kocan da senden mi suphe etsin yani bence burdakilerin etkisinde kalmissindir sen
0 oy
tarafından
Kız iyi misin ya seviyordur dinler :) benim kocamda açıyor bazen takılıyorum hatta eskileri mi yad ediyorsun diye. Şarkı bu yani ne olacak hep cıstaklı müzik dinlenmiyor 
tarafından
Ayy ayy ben şimdi boşuna kendimi şüpheye sokup gecemi zehir mi etttiim
tarafından
Olan senin uykuna olmuş :) neyse sağlık olsun
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kız benim eşim benim müzik listesine baksa kesin aklında başka biri var der hatta bazen eşimle dinlerken olmayan aşk acısı çektiriyor derim bu müziklerde dertli müzik dinlemeyi severim yani ne var bunda 
tarafından
Kız ne bileyim uykusuzluktan herhalde öyle şüphe yaptım
0 oy
tarafından
Töwbe estağfurullah resmen huzurunu bozmaya yer arıyon
tarafından
Kız niye huzurumu bozayım
tarafından
Bacım adam sadece şarkı dinlemiş bende bazen dinliyorum anlamlı şarkılar
0 oy
(7,096 puan) tarafından

Kız bende hep dertli dinlerim ne alaka ya 

Bacim sen burdan bir süre uzaklaş iyice paranoyaga bağlamışsın:D

tarafından
Evet valla ya bir süre ara vereyim öyle devam ederim yoksa gidiciyim yani :D
(7,096 puan) tarafından
Hahahhaha öyle görünüyor :)))
0 oy
(4,481 puan) tarafından
Bende dinliyom eskiden dinlediğim şarkıları bazen bence kendi kafanı karıştırma boşuna zaten şarkıların çoğu ayrılık özlem bilmem ne onlarınnuzerine
tarafından
Kız bende dinlerim yıldız tilbe o ilk kez böyle dertli şarkılar dinleyince şaşırdım
(4,481 puan) tarafından
Aklına gelmiştir adamın anam geçim derdi adamı arabeskçi yapar zati:)
0 oy
(27,732 puan) tarafından

Bende hergun halay aratıyorum dinliyorum eşim ne düşünür:D

tarafından
Yaaa hahahahha
0 oy
tarafından
Ay yok artık. Adamlar müzik de dinlemesin!!
tarafından
Ay ne alaka be dinlemesin mi dedim
tarafından
Ya eşin sana gelse slow parça dinlemişsin eski sevgilini düşünüyorsun dese naparsın? Çok zoruna gider di mi? Bu kadar kuşkucu olmak,bunu düşünmek zarar verir ilişkinize. Yapma bence.
tarafından
Canım bende dinlerim ama o normalde arabesk galan hiç sevmez ben dinlediğinde da kapattırır işte o dinleyince şaşırdım ne alaka dedim
0 oy
(12,869 puan) tarafından
Dert arama kendine canım bende cem adrian'a taktım bu aralar aklım eski sevgilimde mi anlamına gelmiyor ki 
tarafından
Of ben kendin abarttım herhalde ya
(12,869 puan) tarafından
Valla erkeklerede yazık en küçük şey de suçlanıyorlar
0 oy
(127 puan) tarafından
Aynen eşinden şüphelen kesin eski sevgilisini düşünüyordur yoksa mümkünatı yok öyle şarkılar dinlemez. Hatta bende eşimden şüpheleneyim kendimden bile şüpheleneyim bende dinliyorum asla sevdiğimden falan değil. Tövbe tövbe abi akıl mantık ya ortada aldatma mesajlaşma vs yok bir şarkıdan ne olacak artık kendinize gelin. 
tarafından
Kız bende dinlerim yıldız tilbe falan ama burda çok aldatma postu okuyoruz ya fazla etkilenen biriyim ondan galiba böyle saçma düşündüm
(127 puan) tarafından
Öyle postları okuma boşver alt tarafı bir şarkı bırak dinlesin adam
0 oy
(2,261 puan) tarafından

Bende duygusal şarkılar dinliyorum şimdi bu eski sevgilimi unutamadigim anlamına mı geliyor ? Bence kendine dert arama :)

tarafından
Aramıştım dert ama bıraktım aramayıı
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Allhaskina  saçma  sapan  şeyleri  kafanıza  takmayın  ya bende  severim  o tarz  şarkıları  ne  yani  bende mi düşünüyorum eskiyi   bazen çok komik  oluyorsunuz :D

tarafından
Kız ne bileyim valla şimdi düşündüm de komik yani bir şarkıdan nelere geldim de uykularımı mahvetttim

İlgili bir soru bulunamadı

385,659 soru

11,530,982 cevap

35,201 kullanıcı

...