0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (61 puan) tarafından
Selam anneler, başlıkta yazdığım gibi maalesef basur oldum çok canım yanıyo. Emzirdiğim için ilaç kullanmak istemiyorum doğal çözüm önerileriniz var mı

7 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Günde 3 4 kere sıcak suya otur 3 4 litre su iç anca öyle geçer ilac olarakta zaten krem var doktora onu yazdirabilirsin ama bende krem kullanmadım bu şekilde geçti sıcak suya oturarak
-Reklam-
0 oy
(119,878 puan) tarafından
sicak suyu otur ama dr suz care pek yok
0 oy
(971 puan) tarafından
Kantoron yagi sur hemen ağrısını aliyor benimde bi kere cok kotu olmuştu sicak su falan yaptim ama nafile kantoron yagi surdum hemen geçti ağrısı bi dene istersen 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Zeytinyağı net hemde kabus gibiydi lavaboya gitmek küçük tabağa zeytin yağını döktüm mutfağa her gittiğimde ufak bi ekmeğin hepsini bandırıp yedim iki gün sürmedi herşeye zeytin yağı dök ye sıvı beslen birde geçer inşallah sade yiyemem dersende içine biraz tuz biraz kekik pul biber at tatlansın ye 
0 oy
tarafından
Geçen günlerde 10 gün bunun sıkıntısını çektim kuzu ölücektim nerdeyse hamileyimde doktor fitil ve krem verdi bunlaari kullan mutlaka yoksa kantoron kantoron hak getire yani 
0 oy
(50 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun aynı dertten ben de muzdribim önerisi olan varsa yazsın lütfen
0 oy
(42 puan) tarafından
Hemopropin kullanabilirsin ben de onu kullanıyorum rahatlattı baya
(42 puan) tarafından
Evet doğal içerikli bi krem içinde vazelin papatya özü var çok iyi geliyo emzirenler hamileler kullanabiliyo
(61 puan) tarafından
Ciddi mi hiç bilmiyodum alayım ben de nerede satılıyo?
(42 puan) tarafından
Eczanelerde satılıyo internette de var sanırım
(61 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim inşallah bana da iyi gelir
(42 puan) tarafından
Düzenli kullanınca mutlaka iyi gelir çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 236 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde htly (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.
7 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 303 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.
29 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde melikeili (250 puan) tarafından soruldu

383,597 soru

11,478,435 cevap

35,093 kullanıcı

...