0 oy
531 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

image

kızlar 39 hafta gebeyim adet sancısı gibi  sancılarım var bi bakıyorum böyle alıntım gelmiş 1 haftadır böyle akıntılarım var boyle lastik gibi silikon gibidir nişanım parça parça gelebilir mi yalnızım tek başıma gurbetteyim ne yapacam kime sorcam bilmiyorum rabbim kimseyi yalnızlıkla sınamasın çok ağladım bugün ilk doğumum sancimin bile ne olduğunu bilemeyecek durumdayım annem uzakta gelme imkanı yok kaynanam deseniz yani başımda 2 dakikada gelmiyor gelince 2 dakika oturup kalkıyor 

21 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Uyarıyı veren kim merak ediyorum   midesi bulanan bakmasın diye yazıyor    işte girme 

Uyarıyı veren kardeş insan başına ya meraktan yada meraktan  gelir bil bunu Merak edip girme rahatsız olma 

Başıma gelmedi geldiyseyde hatırlamıyorum  post üste çıksın

tarafından
Sabah bana da uyarı verildi tepki gösterdim bu ne artık ya saçmalık
tarafından
Uyarı verenler   özel sorunlardan zevk Alıyor  ondan cnm onlara

Kocalarını sor pozisyon sor adet sayı sor kısacası yatak odasını sor bak nasıl mutlu oluyorlar
tarafından
Kesinlikle öyle.
(659 puan) tarafından
Ya meraktan ya meraktan degil☺ ya meraktan ya falancadan gelir insanın başına ne gelirse der benim kocam hahahaha.
tarafından
Biliyorum kız çaktırma  açık açık yazamadım anlayan anladı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum umarım bilen biri çıkar lakin Allah yardımcın olsun Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasip etsin bir avazda kurtarsın İnşaAllah..
0 oy
tarafından
Doktora gitsene son haftandasin bir haftadir hiç mi gitmedin doktora
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Uyari veren arkadaş cokmu canın sıkılıyor bayan belirtmiş kimsesi olmadigini caresiz oldugunu başliktada belirtmiş midesi bulanan bakmasın diye girme kardesim o zaman!

Canim evet nişanın geliyor zaten haftanda gelmiş dogum yakin aksatma doktora git kan parcasida var zaten nişan boyle oluyor sümüksü seklinde Rabbim kolay dogum nasip etsin bi avazda doğur 
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Uyarı niye verdiniz anlamadım yani, kadın zor durumda kalmış bişey bilmiyorum diyo ve midesi bulanan bakmasın diyo
0 oy
tarafından
Bu uyarı verenler cocukmusunuz Allah aşkına ya kadın resimli olduğunu belitmis gitme kardeşim doğum yaklaşmış kuzu Nisan belirtisi
(1,766 puan) tarafından
Bide müstehcen içerikli yazmış sabır ya
0 oy
tarafından
Sanki akıntıyla karışık kan var gibi. Nişan olabilir. Son günlerin haftada 2 kez kontrole çağırmadı mı? Randevun yoksa bir acilden git istersen.
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Canım nisana benziyor ever benimki kanla karışık gelmişti ama böyle beyaz da oluyomus ve normal akıntıdan farkli duruyo ihmal etme git rabbim yardimcin olsun bi avazda al kucagina
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Mideniz bulansun diye giriyorsunuz kasindiginiz için 

Uyarı veriyor veriyorsunuz 
0 oy
(669 puan) tarafından
Evde doğurmayimı düşünuyosun doktora gitsene her hafta çağırması lazım zaten 
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Bura sadece ilişki şiddet cinsellik içeren yer değil herkes herşeyi paylaşabilir başlıkta belirtilmiş zaten girmeyin diye göre göre niye girersiniz anlamiyrm meraktan olursnz girersnz:-)
(12,264 puan) tarafından
Kaşınıyor bacikolar ama admin bunlara el atmıyor
(1,493 puan) tarafından
Goruyolarda atanları neden el atmazlar bilmiyrm
(4,575 puan) tarafından
Ben geçen kızım kabız mı diye sordum başlıkta da belirttim resimli diye duymadığım laf kalmadı uyarı verdiler post kapandı, admine sorduğumda yasak mı vs diye bebek bölümünden paylaşsanız daha iyi olur dedi o kadar.
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Nisan mi acaba başıma gelmedi canim bilemiyorum  1 haftadır diyosunn doktor kontrolün yokmu??
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Ne olur ne olmaz bi hastaneye git canım 
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Keşke durduk yere uyarı verenleri guruptan cikarsalar ne güzel olur admin gormuyo herhalde bunları Kocaman yazı var midesi bulanan girmesin diye Girmeseydin o zaman kardeşim
(4,575 puan) tarafından
Valla ben geçen kızım kabız mı diye sordum başlıkta da belirttim resimli diye duymadığım laf kalmadı uyarı verdiler post kapandı, admine sorduğumda yasak mı vs diye bebek bölümünden paylaşsanız daha iyi olur dedi
0 oy
tarafından
Niye uyarı veriyorsunuz belirtmiş resimli diye yada böyle şeyler hiçmi başınıza gelmedi tecrübesiz kız belliki bu arada canım bana nişan gibi geldi 
0 oy
(4,575 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bilgim yok
0 oy
(2,569 puan) tarafından
Hastaneye git hemen canım.39 haftadasin zaten alirlar içeri hemem.

Uyarıyı veren arkads hoşuna mı gidiyor uyarı vermek
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Kanlı gibi son haftadasin doktora git bekleme doğum yaklaşmış 
0 oy
(818 puan) tarafından
Olabilir cnm yatin bi git acilden giris yap 
0 oy
(1,966 puan) tarafından
Canım bu nısan  bende gurbetteyim doguma tek girdim hiç korkma üzülme Rabbim o Yolda yalnız koymuyor sağlıkla kucağına al inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 278 göst.
0 oy
7 cevap 661 göst.
0 oy
1 cevap 70 göst.
0 oy
6 cevap 272 göst.

376,814 soru

11,277,006 cevap

34,669 kullanıcı