0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (444 puan) tarafından
Kızlar dün yatmadan önce çok üşüdüm kombinin ısısını yükselttim gece bi uyandım ateş gibi olmuşum dün bebeğim çok ememedi bronşit başlangıcı var nebulzatör ile hava veriyorum sol göğsümde bi kısım kızarmış o kadar aciyor ki emzirirken cok canim yaniyor arada sagiyorum ama gecmiyor hem kendi canım cok yaniyor hem de bebeğime çok üzülüyorum nasıl geçer?  Canim cok yaniyor eşim de gece 12 ye kadar işte, işte olmasa en azindan bebege bakardı

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek caren sağman göğsünü bosaltman canım 
(444 puan) tarafından
Sagiyorum ama tam bosalmiyor galiba kuzum ne kadar sagmam gerek
tarafından
Bitene kadar sağ canım boşalana kadar göğsün masaj yap ovala ılık su tut göğsüne yada havlu falan koy
(444 puan) tarafından
Tamam kuzu cok sagol bi bezi islattim onu koydum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Duşa girebilirsen ılık suyun altında dur biraz masaj yaparak ovalayıp sağ göğsünü duşta canım rahatlarsın biraz bebeğini emzir emmiyorsa sütünü sağ ki süt birikmesin göğsünde daha beter olur geçmiş olsun canım
(444 puan) tarafından
Biriktikce daha kötü oluyor halsizlik de var hic iyi degilim canım bugün dus aldim ama yine alirim olmadi
tarafından
Biriktirmemeye çalış canim sıcak suda damarlar açılıyor süt kendiliğinden akıyor zaten ama masaj yaparak da bı yandan sagabilirsin
(444 puan) tarafından
Tamam kuzu suan sagiyorum inşallah iyi gelir cok sağol
0 oy
tarafından
Lahana haşla yaprağını sar göğsüne canım sıcağına dayanabileceğim kadar sıcak olsun o göğsünü boşaltır rahatlarsın 
(444 puan) tarafından
Kesin ise yarıyor mu kuzum kaynanama diyim o zmn
tarafından
Yarıyor canım güven sen bana ")
(444 puan) tarafından
Sagol kuzum denicem
tarafından
Rica ederim canım geçmiş olsun
(444 puan) tarafından
Sagol canim benim
0 oy
(942 puan) tarafından
Göğsünü boşalt lahana yaprağını buzluğa koy donunca göğsüne koy 
(444 puan) tarafından
Soğuk mu olacak sicak mi canim bi arkadas sicak demis
(942 puan) tarafından
(444 puan) tarafından
Tamam kuzu cok sagol
0 oy
tarafından

Kuzum bol bol sagmaya bak bebeğine mastit olan göğsünü emzirmeye çalış eğer geçmezse acilden bile yazıyorlar bir tane antibiyotik var hemen etki ediyor ama sürekli emzir ya da sağ süt göğsünde beklemesin

Bir de dayanabileceğin sıcaklıkta suyu ayarla göğsünü o suyun altında ov masaj yaparak kanalları aç ben iki üç böyle yaptım rahatlattı bayağı 
(444 puan) tarafından
Sagol canim sicak daha iyi mi gelir birde emzirirken antibiyotik zararli mi
tarafından
Aynen sıcak su damarları açıyor
Bu antibiyotiği mastit için yazıyorlar genelde doktor bana sık sık emzir ilacı da aksatma demişti zararlı olsa zaten vermezler kuzum
(444 puan) tarafından
Tamam canim lahana gecirmezse gidicem sagiyorum suanda cok sagol
tarafından
Ne demek canım dikkat et kendine hoşçakal ❤️❤️
(444 puan) tarafından
Hoşçakal canım sende ❤️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 313 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Sabah Güneşim (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
1 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cigdemasya (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
0 oy
2 cevap 42 göst.
7 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bilinmez06 (35 puan) tarafından soruldu

380,125 soru

11,379,527 cevap

34,867 kullanıcı

...