0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde (6,137 puan) tarafından

Sizinde mi başınız ağrıyor mideniz bulanıyor :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kizim uyandi onu yedirdim uyumasini bekliyom gözümden uyku akiyor

tarafından
Kac haftaliksin canim? Tabiki cok guzel bisey ne kadar zor da olsa simdilik gelecekte beni kizlarimla guzel gunler bekliyor:)
(6,137 puan) tarafından
Oh maşallah ya değişik değişik tokalar cicili bicili kıyafetler nazlı nazlı sallanmalar yerim ben onu ya Allahım size bağışlasın sağlıklı hayırlı evlatlar eylesin inşallah Benim de oglusum olacak inşallah rabbim kucagima sağlıklı verirse insalah asker anası olcam :)
(6,137 puan) tarafından
14+3 yolun başındayım daha. Doğum yaptım bebegimin hareketini hissettim diyenlere çok özeniyorum inşallah benimde olur
tarafından
Nazli kizlarim var :)) diğeri de yanina cagiriyor anne gel uyuyalim diye kurban olurum ben onlara yasama sebeblerim kizlarim:) Allah sana da tatdirsin bu guzel duygulari ogluusnu sag salim kucagina alasin. Simdi gunler gecmiyor diyorsun ama bir bakicaksin son 10 gun kalmis ve anne olmussun:)
(6,137 puan) tarafından
Amin insallah Allah senden razı olsun ağzından bal damlıyor bir anne sözü dünyayı yakmaya bedel demi bilmiyorum ya o günler Allahın izniyle gelecek mi hıçkırıp tuttuğu günü uyuduğunu günü minicik ellerine ayaklarına kavuşabilecek miyim ki düşündükçe gözlerim doluyor bugunumuze şükür rabbim hiç olmayanlara evlat diye yananlara da hayırlısını nasip etsin insallah amin
-Reklam-
0 oy
(1,397 puan) tarafından

Yok bebiş bakıyorum o yüzden uyumayan bı paşam var:)

(6,137 puan) tarafından
Benim şu halimden iyidir uyuma evlâdım sen annen sağlıklı kalsın yeter ki
(1,397 puan) tarafından
Çok mu bulantilariniz hepsi geçecek inşallah az daha sabır:)
(6,137 puan) tarafından
Uykumdan uyandırıyor hele baş ağrısı normalde aç karınla bulanırdı bu hafta aç tok fark etmiyor bebeğin durumu insalah iyidir saha hissetmedim hoş hissetsem bile anlamam herhalde
(1,397 puan) tarafından
İyidir içini ferah tut bol bol dinlen mideni bulandirmiycak şeyler atistir
0 oy
(1,114 puan) tarafından

Ben bu akşam temizlik yaptım bel ağrısından zor uyudum 2ye doğru ve 2 buçukta telefon çaldı eşimin akrabalarından ölüm haberi geldi eşim gitti bende uyuyamadim henüz 

(6,137 puan) tarafından
Benimde yengem öyleydi sekli semali degismisti çok mu kızdım nedir benimde aynisi oldu ama o kadar degilim elhamdulillah
(1,114 puan) tarafından
Dikkat et cnm kendine yine çok fazla aç bırakma kendini sık sık ye az ye
(1,114 puan) tarafından
Ben iyim çok şükür başından beri 4 5 kere bulantı kusma olmuştur ama o dönemler de baş ağrısına acillik olmuştum bı kere serumla duzelmistim cnm Allah şifalar versin inşallah
(6,137 puan) tarafından
Biktim serumdan artık. Amin amin amin canim benim sende Allahıma emanetsin inşallah sağlıkla hayırlısıyla bebeğini de kucağına alırsın:)
(1,114 puan) tarafından
Amin inşallah cnm dikkat et kendine ve bebisine:)
0 oy
(385 puan) tarafından

Ben 30.haftamdayım ama mide ve ayak yanmalarım var birde ağır grip geçiriyorum 2 haftadır uyku düzenim kalmadı hasret kaldım gece uykusuna ama meleklerimiz için değer yeterki sağlıklı şekilde kavuşalım

(6,137 puan) tarafından
Allahimmmm :)) 1 ayin kalmış ne güzel ya rabbim sifanı versin inşallah en kısa zaman da. Bebisinide kucağına versin sağlıcakla aminnn mide yanmana süt icsen fayda olmuyor mu?
(385 puan) tarafından
Sağol canım amin inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza 1 değil 2 ay var 38.hafta veya 39.hafta da oluyor. Bana süt filan fayda etmiyor bazılarında soğuk süt işe yarıyor bir ara Dr gaviscon verdi artık onun da faydası yok bebiş için katlanıyorum
0 oy
(13,268 puan) tarafından

:D  ilk postunu hortlatıyorummm :D

(13,268 puan) tarafından
14 haftalıkmışsın burda :D
(6,137 puan) tarafından
Sen nerdeydin ki?????
(13,268 puan) tarafından
16 ocak da görümcem gelmişti  bnm  geçen sene.
 Martta doğum vardı, o yüzden
(6,137 puan) tarafından
Hey masallah tarihi de hatırlıyor
(13,268 puan) tarafından
Bileti 15 ocaktı,  vanda havaalannda olay çıkmıştı 16ya kalmıştı. Ordan :D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 842 göst.
11 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Aysedgn (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,282 göst.
2 Aralık 2018 Aile kategorisinde Zehra❤ taha (96 puan) tarafından soruldu