+1 oy
1,606 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar reglm normalde 7 gün sürüyor. Bende bugn 8. Gün banyo yaptım. Neyse ilişki oldu eşimle. Ama bi baktm regl devam etmiş. Aşırı tiksinir nefret eder. Soğudum ya dedi bana. Cok üzüldüm bu anı nasıl unutturcam :((((

35 Cevaplar

0 oy
(27,369 puan) tarafından

İgreniyormuymus igrenen adam şey etmez saçmalık.

-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Senin suçun degilki sonuçta. Merak etme canını da sıkma bir iki güne arkanda dolanmaya başlar 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Bende yaşadim sorun etmedi eşim unutur inşallah
0 oy
tarafından
Acele etmişsin canım banyodan sonra akıntı şeklinde yine kanama oluyor. Unutur hem senin sağlığın açısından daha dikkatli ol enfeksiyon ve mikroplara açık oluyor orasi
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Merak etme gene gelir öle bı gelirki hemde:D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Valla hic te tiksinmesin kusura bakmasin madem tiksiniyo hic yapmasin 
0 oy
(886 puan) tarafından
Valla doğanın kısır döngüsü bu senin kadın olduğundan bi habermiki tiksiniyor saçmalık bence bi talihsizliktirki olmuş ama tiksinmeside sacma bana göre 
0 oy
tarafından
Madem öyle beklesin 10 gün 
0 oy
(239 puan) tarafından
Galla bende esimin bosolarken bit yere degdrmesinden tiksinurim ve nefret ederim bu dutungan net belmi ederim Ana iki snra fnè gelur devam eder oda unutur o is aklina dsunce
0 oy
(2,671 puan) tarafından
İnsan eşinden tiksinmemeli bence yani kan gelmiş ne olmuş sanki  eline falan mı geldi yinede tiksinecek birşey yok unutur canım merak etme 
0 oy
(485 puan) tarafından
Bazen bende de oluyor canım kan kokuyor affedersin bana bende kendimden tiksiniyorum eşim bişey demiyoda ,olsun bı iki güne unutur illaki şenlik bişey yok yani içerde biriikmis kan oluyor elbet kadın olmak zor :)
0 oy
(239 puan) tarafından
Başka şeylere gelince hiç tiksinmiyorlar ama

Afedersin bende aynı durumu yaşadım bitti zannettim ilişki esnasında gelmiş sonradan farkettik eşim hiçte tiksindim senden demedi kusura bakma dedim olur öyle şeyler dedi 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Biz onlardan akan şeyden tiksinmiyoruz tam tersi çocuk olsun diye o şeyi bekleyen var erkek bunun adı afedersin azgınlıgına gelince ne kan ne su umurlarında olmaz 
0 oy
(3,905 puan) tarafından
Böyle bişeyin olması normal reglin son günü yapmasaymış.
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ayıp etmiş elinde olan birşey mi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 427 göst.
1 Şubat 2023 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 199 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,245 soru

11,413,512 cevap