+1 oy
1,603 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar reglm normalde 7 gün sürüyor. Bende bugn 8. Gün banyo yaptım. Neyse ilişki oldu eşimle. Ama bi baktm regl devam etmiş. Aşırı tiksinir nefret eder. Soğudum ya dedi bana. Cok üzüldüm bu anı nasıl unutturcam :((((

35 Cevaplar

+13 oy
tarafından
Valla kusura bakmada cani istedimi aklina bile gelmez kanmis suymus buymus 
(27,352 puan) tarafından
Durun size özel post açayım gelin
(534 puan) tarafından
Kız Allah seni ahhahshs bitmez bu çatallar batır batır dur
tarafından
Meluke beni en iyi secceksen gelirim catalimla ahahhaha
(27,352 puan) tarafından
Postuma gel la
(3,551 puan) tarafından
Ayy benim canım kocam hiçbir şeyimden tiksinmez..Allah korusun insanlık hali. Olur da yatalak falan kalınsa bakmz öyle eşler.
-Reklam-
+2 oy
(7,791 puan) tarafından
İlk iliskide de kan geliyo ilk gunden sogusun o zmn. 

Tovbe ya saten dinen gunah bunu dusunup uzulecegine igreniyo mu bide haspam. 2 gun sonra hoonlari tavan yapip beyni başla uerine gecince kendisi unutur merak etme. Yerinde olsam bende o gun ladimi sokardim ne oldu igrenem yerlerinin isinmi dustu bana diye
(3,141 puan) tarafından
İşte aradığım yorum. Bizler biseyden tiksinmiyoruz bilinçsiz olan birşeye de insanın yüzüne karşı tiksindim denir mi anam bazı adamlar tam sopalik ya.. Erkeklerin midesi hassasmis niye erkeklerin mide mide de bizim ki çöp kovası mi biz niye kocamizi kırmamak için bişey demiyoruz.. Ayakta alkışlıyorum yorumunu
(7,791 puan) tarafından
Aynen öyle zaten erkekler yucektildigi icin bu haldeyiz ya
(3,141 puan) tarafından
Valla ya tamam kocandir saygı duyucan görevlerini yapican ama bide kendini suçlu hissedip nasıl unutturucam demesine çok üzüldüm kadincagizin biz kadınlar bu kadar değersiz olmamalıyız ya kendini kendimize bunu yapıyoruz Allah kocaninda hayırlısını versin kalp kırmamak utandirmamak lazım her iki tarafında.
(7,791 puan) tarafından
Öyle canim. Bende o kısma sasirdim acikcasi oyle demesine.  İlk gece neden hicbiri tiksinmiyo acaba onu anlamiyorum :D  Cok şükür esim oyle degil bana bunu dese burnundan gelirdi :)
(3,141 puan) tarafından
Benimkide demez Allah razı olsun. Ama dese çok kızarım bende.
+1 oy
(1,428 puan) tarafından
Merak etme iki gün sonra yine gelir 
tarafından
Ahsgsgdh güldürdün kız sağol
(4,167 puan) tarafından
Ahahahh aynen dogru valla
+1 oy
tarafından
Jssjgsks benimde başıma geldi 2 3 kere hemde ve reglim biteli 2 3 gun olmuştu yani esimde recelini cikardim demisti aklima o geldi susgs
tarafından
Unutmamissin :D
tarafından
Unutmadım:)
tarafından
Cilvelesiyolar behhh :))
tarafından
He şimdi İzmir'e gidecem:)
(1,763 puan) tarafından
O kadar yorum okudum burda koptum bu nasil yorum yea artiliyorum :D
0 oy
(39 puan) tarafından
Günah ama sana böyle yapması sonuçta sende bilinçli bir şekilde yapmamışsın eşler arasında bazen görülmesini istemediğimiz şeyler olur ama dedim ya insanlık hali 
tarafından
Evet bilinçli olmadı asla. İnsanlık hali bencede ama tiksinmesi cok üzdü beni silmek istiyorum o anı
tarafından
Ne güzel bir yorum ya ❤️
(39 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(42 puan) tarafından
Eşimin de midesi bulanır da nie soğuyırlar ki Allah bizi öyle yaratmış kurban olsunlar bize ama benim adetim 4 gün yoğun geçer ben 6 cı gün ilişkiye girerim sen de 2 gün uzat daha bitmedi de 
(1,601 puan) tarafından
Bize kurban olsunlar ☺️☺️☺️Ay kız koptum resmen
(42 puan) tarafından
Tabi cnm biz kadınlar olmasak ne yaparlar hemde tertemizşnden bulmuşlar ipotek başlarına koyup dua etsinler takma kuzum biraz bekle o peşinden koşacak zaten istğcek seni
0 oy
(451 puan) tarafından
Niye utanıyorsun ki? Bu normal bir şey bir kadınla birlikte olduğunun farkına varsın önce. 
0 oy
(570 puan) tarafından

Aynısı başıma geldi soğıdıysan isteme ozmn bidaha biter bitmez dedim çok kırılmıştım çünkü sonuç iki gün sürdü tekrar geldi:D

tarafından
Ahahah iyi bari tek degilmisim
(570 puan) tarafından
Oluyor öyle şeyler ozmn kendileri de sokulmasınlar istemesinler biter bitmez:) :) :)
0 oy
tarafından
Gelince hatirlativerirsin birdahiki  ilişkide 
0 oy
(10 puan) tarafından

Hahahah yarinda bitti mi diye sorar tekrar :D

tarafından
Ajsjjdh sanmam bi zaman gelmez :))
(10 puan) tarafından
Ablamda bi ara duzensizmiş veyada iliskide durup dururken oluyormuş eniştem kusuyormuş midesi bulanıp :) bi kaç gun sonra bittimi diye sormaya basliyormuş tekrar :D
0 oy
tarafından
Lan yürü git deseydin madem öyle hemen istemesin beklesin iki gün daha tamam  desen suç denesen suç 
0 oy
(763 puan) tarafından
Insanlik hali bazen bende bitti saniyorm bitmemis oluyor. Eşim tiksinmez ama oyle oldugu zaman sanki canini acitiyomuşum gibi geliyor der üzülür. Unutur kendi kendine merak etme canim..
0 oy
tarafından

Yarın akşam canı ister merak etme :D

0 oy
(1,251 puan) tarafından

Bende yasasam boyle bisey benimkide tiksinir oda cok dikkat eder öyle şeylere cabuk midesi bulanir beyfendinin:ermm:

0 oy
(62 puan) tarafından
Bana eşlerin soğuması normal geliyor adet günlerimde ben bile afedersin tuvalette değişim sırasında kendimden soğuyorum :) eşin iki güne unutur sende unutursun canm erkeklerin midesi daha hassas bu konuda 
0 oy
tarafından

Ya bu kadının doğasında olan bişey. Bilerek yapmamışsın. Erkekler hassasmış falan. Aynı erkekler eşlerinin yanında zart zurt salarlar ama.. 

2 gün sonra gelir nasıl olsa..
0 oy
tarafından
Hemen yapmasaydınız keske
0 oy
(3,479 puan) tarafından

Erkeğin tiksinmesi senin reglinden daha kısa sürer bundan şüphen olmasin:D

0 oy
(7,394 puan) tarafından
2 gun sonra gelır merak etme bıda ozaman hatırlatırsın 
0 oy
(366 puan) tarafından
1 gün daha bekleseydi sanki sonra tiksindim diyor utanılacak bişey de yok bunda kadınsın sonuçta

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 427 göst.
1 Şubat 2023 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 196 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...