0 oy
496 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Kaynanamlarla oturuyorum. Onlar gorumceme gittiler. Bizde esimle benim anneme gittik. Onlar pazar geldiler gorumcem korona olmuş. Bizde pazartesi geldik annemden. bize demediler temasli olduk diye. Daha dun soylediler gorumcem pazar gunu test vermis. Bize 3 gun sonra soyluyorlar. Ben geçen sene yine bunlarin yuzunden pozitif oldum ve çok agir geçirdim. Suan 18 haftalik hamileyim. Simdi oksuruyor onlar dunden beri. Ben korunun bebegime zarar olur maskeyle oturun en azindan 1 hafta dedim, esimde niye bize gelme demediniz bugunmu soylenir bu dedi suan surat asiyor bize kaynanam. Ve hala elleriyle biseyler veriyor ye diye bana. Korunun az sizde maske takinin dedikçe bardaklarimizdan su içme diyorlar. Eğer bebegime bisey olursa yuvamı yıkarım, hakkımıda helal etmem. O kadar daraldim ki artik sinirden agliyorum. 2 buçuk senedir bunlarin bu vurdum duymaz huylari bencillikleri bitirdi beni. Evimi ayirmak istiyorum onlar yardimci olmuyor eşim askeri personeldi isini biraktirdim oda kendi basina bisey yapamiyor suan çalistigi bi is yok. Delirecem gerçekten anlatabilecegim kimse yok. Anneme anlatsam üzülür ortalik karisir diye anlatamiyorum.

11 Cevaplar

0 oy
(3,461 puan) tarafından
Yaptıkları bencillikten başka bisey değil yazık günah sana bisey olsa karnında ki bebegin hakkını nasıl verecekler 
(3,461 puan) tarafından
Aynı evde mi yasiyosunuz eşinin ailesiyle
(10 puan) tarafından
Evet eşim askeri personeldi gidicez diue ayri ev açmadik. 2 bucuk senedir ayriydik esimle simdi isi birakti ise baslarsa evimizi ayircaz
(3,461 puan) tarafından
Allah tez zamanda hayırlı kapılar açsın kurtarsın seni inşallah
(10 puan) tarafından
Amiin inşallah beni ve tüm benim durumumda olanlari insallah
(3,461 puan) tarafından
Aaaamiiiiiinnnn:))
-Reklam-
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Yuhh cidden yuhh... Arayıp şikayet ediceksin dikkt et kuzum sen sabır çek içinden oda da çok Durma odayı havalandırın bari..

Allah yardımcın olsun
(10 puan) tarafından
Havalandiriyorum. Ama is isten geçti öksuruyor herkes hafif hafif bende dahil yarin test vercem
(1,034 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm smdiden
(10 puan) tarafından
Tesekkur ederim ♡
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm çok düşüncesiz davranmışlar gerçektende 
(10 puan) tarafından
Herzamanki halleri :)
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yani seni daha da ümek istemem ama kendi yuvanızı kurmadan evlenince böyle oluyor işte, başkalarıyla yaşanmaz ki Allah yardım etsin, 
(1,862 puan) tarafından
İnşallah biran önce kurarsınız da rahatlarsın
(10 puan) tarafından
Bebeğim saglikli olsunda inşallah olur hersey
(3,419 puan) tarafından
Asker eşi olmak çok zor canm keşke biraktirmasaydin önce evini alsaydı biraz para biriktirseydi sonra biraksaydi
Benim eşim de asker 24 aydır ayrıyız evimizi alalım arabamızı alalım sonra bırakacak işi bu durum biraz sabır istiyor sadece
(10 puan) tarafından
Daha çok daraliyordum. Esimle huzurumuz kalmadi surekli tehlikeli yerlerdeydi ben çok takintiliyim stres falan derken eşim kafayi yemek uzerindeydi biraktirdim. Şuan onunla çok huzurluyum. Birikimimiz var az bi kredi ile ev alabiliriz işe başlarsada bi sekilde geçiniriz.
(3,419 puan) tarafından
İnsAllah canm Rabbim gönlünüze göre versin
0 oy
(354 puan) tarafından
Herşey eşinde biter Allah yardımcınız olsun dikkat et kendine, 
(10 puan) tarafından
Eşim çok kızıyor ama elinde bi işi yok. Basvuru verdi suan sonuçlanmasini bekliyor.
(354 puan) tarafından
Eşinin ailesinin o zaman destekçi olması lazım
0 oy
tarafından
Eşin keske ısını bırakmasaymış sana da ayrı ev açsaymış ben hıc aynı evde yaşayıp mutlu olan gormedım kendı annemle bıle yaşayamam ben 
(10 puan) tarafından
Çorumda yasiyorum. Ve buranin kafa yapisi gerçekten çok farkli.
tarafından
En kotu iş işsizlikten ıyıdır bence, maddı gücünüz olmadan başka evde hayal olur, ınan kafa yapısıyla alakası yok her kayınvalıde ıster bırlıkte otursunlar iş eşinde bıtıyor
(10 puan) tarafından
Kesinlikle birikimimiz var ev alabiliriz biraz kredi çekip sadece iş bulmaya çalisiyor eşim
0 oy
(119,062 puan) tarafından
ayni evde ayni odada maske fayda etmezki 
(10 puan) tarafından
Benim ailem olsaydi gelmeyin biz temasliyiz derdi. Bunlar gibi 3 gun geçtikten sonra gorumcen korona olmus ara demezlerdi.
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Siz hamilesiniz ben olsam sizi düşünür gider başka birinin evinde kalırdım o derece. Sizi riske atmamak için. Çok düşüncesiz bazı insanlar.
(10 puan) tarafından
Biz annemlerdeydik zaten. Bize gelmeyin diyebilirlerdi ama oyle insanlar degiller. Olan oldu tek temennim bebegime bisey olmamasi olursa ya vuyam dagilir yada onlarla iletisim biter
(1,580 puan) tarafından
Allah korusun inşallah hiçbir şey olmaz.
0 oy
tarafından
İnsanların hala koronayı hafife almalarını anlayamıyorum..
(10 puan) tarafından
Benimkiler bencil. Bir gun patliycam ortalik karisacak ama ne zaman bilmiyorum. Bebeğim saglikli olsun suanlik tek istedigim o
0 oy
tarafından
Annene gitmek için neyi bekliyorsun cnm
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Boyle bir zamanda neden isini biraktirdinki canim esine yazik olmus

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 754 göst.
15 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 140 göst.